18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
Zniechęcenie
Vof • 2013-07-04, 13:23
Jak skutecznie zniechęcić do siebie kobietę?
-
-
-
-
-
Po prostu bądź miłym facetem

______________

O sobie leniwy,czasem arogancki chociaż bywam uprzejmy i pomocny.Interesuje się historią i fantasy.
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-07-04, 13:29 1
Albo powiedz, że jesteś pedałem.
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-07-04, 13:33 42
Co, jakaś cie zfriendzonowała ?
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-07-04, 14:25 165
uuuu ktoś tu dostał kosza
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-04, 15:27 65
Jeb to, nie ta to następna. Dla odmiany udawaj chama i skurwiela, niektórym głupim cipom to imponuje.

______________

Nie zapomnij o grzebieniu, ty pierdolony jeleniu.
Fazi

Mój chuj dłuższy niż twoje zwoje mózgowe.
Pih
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-04, 17:19
UltorMatrix napisał/a:

Albo powiedz, że jesteś pedałem.



To nie działa, bardzo wiele chce mieć homo przyjaciela.

______________

...
Zgłoś
Avatar
Smilu 2013-07-04, 17:36 3
BongMan napisał/a:

Jeb to, nie ta to następna. Dla odmiany udawaj chama i skurwiela, niektórym głupim cipom to imponuje.



O kurwa, jakie to prawdziwe. Najlepszy sposób.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-07-04, 17:52
up

Wujek dobra rada.

Jak przy każdej udajesz to się później nie dziw, że Cię zostawiają

______________

Dopóki nie pałączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie
staną się świadomi.
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2013-07-04, 18:11 3
a weź takiej zaufaj, będzie Tobie wmawiać że chce być, pracuj z nią nad każdym problemem,
a gdy dojdzie że jesteś jej bezgraniczny ufny i powiesz jej o tym na co nalegała, to odpowie:
że się Tobą brzydzi i ma Ciebie w dupie xD

Paradoks jak ich zachowania podczas jakiejś rozmowy:
-potrzebuję samotności, muszę się sama przejść, chcę to przemyśleć
a następnego dnia słyszysz
-że potrzebuje wsparcia i gdzie byłeś jak ona Ciebie potrzebowała

Zdaję się że pop. kobietom nie wolno zaufać, i zatracić się w ich osobach.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-04, 18:15 3
Baby sa popierdolone- "my nie szukamy Romea, ktory bedzhe mowil jak nas kocha. Chcemy takiego olewacza, chama, ktory..."
Ja pierdole co za glupie cipy. Dlatego najlepiej wyruchac glupia suke i zostawic.

______________

Wszystkie zamieszczone przeze mnie komentarze to tylko i wyłącznie satyra. Nie mają nic wspólnego z moimi poglądami.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2013-07-04, 18:28 10
A faceci nie lepsi? Marzą wam się nieskazitelne księżniczki, a wyrywacie obrzydliwe i sprośne kurwiszony tylko po to, by potem płakać, że "rzuciła mnie dla kolegi, bo miał radio w beemce" -.-

______________

And remember, respect is everything!
Zgłoś
Avatar
huhuhu 2013-07-04, 18:34
@Miranda - piffko bo dobrze gadasz

Same płaczki tutaj, najważniejsza jest Wasza dupa drodzy Panowie i drogie Panie i nikogo innego.

Zaufanie zaufaniem, miłości miłościami, ale nie zasłaniajcie sobie życia drugą osobą. Jeśli nie macie nic ponad Waszą wielką miłość to ja bedac Waszym facetem/kobietą też bym Was zostawił. Amen :*
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-07-04, 18:35 3
Głupotki piszecie. Kobiety muszą sprawdzać swoich facetów, bo w końcu chcą mieć w nich oparcie, chcą się ich poradzić, czuć się przy nich bezpiecznie.
Co do ich zachowania to same czasem siebie nie rozumieją - tak już jest, dla nich liczą się bardziej emocje niż suche fakty. One nas tym bardziej nie są w stanie rozgryźć, ale jakby nudno na świecie było jeśli wszystko byłoby takie proste, co nie?
Co do autora tematu to: wróci, one zawsze wracają, tylko zmień się, nie bądź pipą jak dotychczas.
Zgłoś
Avatar
Nieosiągalny 2013-07-04, 18:40 2
@Miranda
Powiem Ci tak, nie każdy szuka dziewczyny na chwilę, a jak już szukamy i jesteśmy normalni dla niej to jest źle. Bo nie wiem co się z wami dzieje, ale jeśli chodzimy i udajemy "urabura" i bijemy dzieci 10 lat młodsze, albo nic nie umiemy zrobić, chodzimy ubrani jak cioty w rurkach itp. to już kurwa jesteśmy zajebiści. I nie mów mi że tak nie jest...

______________

Nie ważne czy jesteś czarny czy żółty, katolikiem czy muzułmaninem, homo czy bi, zeofilem czy nekrofilem i tak Cię kurwa nienawidzę!
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-04, 18:56
dziewczyny - pierdolcie się
bo nie znacie miejsca i godziny

______________

Bóg zesłał mnie na Ziemię, żebym wkurwiał ludzi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie