18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
freaky 2020-05-11, 11:39 1
Ojciec Pio miał zdolność bilokacji, a ten jebany potrafi się teleportować.
Zgłoś
Avatar
banior 2020-05-11, 12:24
Obejszłem_system napisał/a:

Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?
Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pierdolenie to wiesz możesz między bajki włożyć.



Zapierdalaj do kościoła.
Zgłoś
Avatar
s................s 2020-05-11, 13:38 2
maksymilian45 napisał/a:

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.



Ja też już przewidziałem jakoś koło lutego... że zaraz zacznie się pierdolenie o broni biologicznej, spiskach mossadu i innym wyciągniętym z dupie gównie, bez jakichkolwiek logicznych podstaw. Oczywiście, rządy wykorzystują sytuację, do zwiększenia kontroli i inwigilacji obywateli. Ale poza tym na pandemii nie zyskuje kompletnie nikt, światowe gospodarki legły w gruzach, wszędzie panuje burdel i chaos. Jakiejkolwiek kupy się te teorie spiskowe nie trzymają, ale wiadomo - pisanie bajek science fiction do każdego kryzysu czy wypadku to ulubione zajęcie foliarzy.
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2020-05-11, 14:04
iwik555 napisał/a:

Zniknął czy nie zniknął, zapraszam ekspertów do dyskusji



1. Jest opcja, że go doświetlają jakimś światłem zamontowanym nad oknem i je wyłączyli zwyczajnie jak się cofał, więc "zniknął". Przedmioty nieoświetlane nie są widoczne. Papieże też.
2. jakoś nie widzę jednoczesnego ujęcia z kilku kamer, żeby zobaczyć, że ten papa jest choćby w 3d, więc kiepski to materiał do analizy.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2020-05-11, 14:22 1
Papierz już live streamy zdalnie prowadzi tak sie świnia rozleniwiła że mu nawet do okna nie chce sie podejść by sie ze swoimi ślepo-oddanymi fanatykami przywitać.
Pewnie papież miał ważniejsze sprawy jak zając sie małym niewinnym chłopczykiem i schować go pod swoją sutanną i ochronić go przed całą niegodziwością świata przy tym pokazując mu swoje własne skarby...
Zgłoś
Avatar
Grishjarta 2020-05-11, 14:57
Najważniejsze pytanie - po co? Po co kombinować, angażować bóg wie ile ludzi, tworzyć hologram, ryzykować zdemaskowanie, skoro można postawić sobowtóra?
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-11, 15:08 2
temat kościoła katolickiego i już antykatole liżą dupy trolom
Zgłoś
Avatar
raistpol 2020-05-11, 15:11
jak dla mnie to już sam ten ruch jego wchodzenia na ten piedestałek pod oknem jest nienaturalny..
Zgłoś
Avatar
Nejm 2020-05-11, 16:48 2
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem pojebanych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



A co ma religia do pozostałych postulatów? Debili nie brakuje wśród niewiernych jak i wiernych. Przecież wierzących znajdziesz wszędzie, między innymi w takich dziedzinach jak fizyka lub medycyna, którzy pojedynczo są mądrzejsi od całego tego portalu razem wziętego - więc to jest ta ciemna masa? Kolejny spod ciemnej gwiazdy wojującego ateizmu.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-05-11, 18:37
banior napisał/a:

Zapie**alaj do kościoła.



Japa kapciu. Chyba pomyliles wątki.Także cichutko
Zgłoś
Avatar
gonzales1988 2020-05-11, 18:50
Pelikany.. przecież ten film to fejk. W komentarzach na yt jest oryginał.
Zgłoś
Avatar
precel55 2020-05-11, 18:59
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



Kurwa chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-05-11, 19:19 1
precel55 napisał/a:

k***a chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja



Ale co szanujesz ? Że typ przedstawil swoją nierealną wizję swiata? Też bym chciał zeby nie bylo wojen zeby wsztscy sie kochali i byli mądrzy. A tu prosze nie da sie, A wy dwaj własnie jestescie tego przykładem. Znam wypowiedzi pana swampmana z innych tematów i mysle ze ma podstawowy problem z mysleniem. A ty jak pelikan łykasz te farmazony i kurwa cieszysz sie ze sa jeszcze inne zjeby jak Ty. Nauka wam nie pomoże jak nie macie czym myśleć.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-05-11, 19:36 2
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem pojebanych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



Jaśnie oświecony tępaku. Gdyby nie wiara, kościół i zasady moralne, które zostały przez niego utowrzone to cywilizacja jaką dziś znasz niedojebie umysłowy byłaby tylko baśnią, mitem... Człowiek bez wiary takiej czy innej niczym nie różni się od zwierzęcia i takie same zwierzęce prawa rządziłyby światem. Nieustanne mordy i niewole to byłaby norma dnia powszedniego na całym świecie. Ale co tłumaczyć zwierzęciu, że jest zwierzęciem i że jest w wielkim błędzie, bo gdyby nigdy nie było wiary to pajacu byś sobie mógł pisać, ale krwią po ścianach swoje niedojebane teorie. I nie głąbie kapuściany ludzkość nie dojrzała i nigdy nie dojrzeje do kochania całego świata i każdego jak swojego brata to nigdy się nie stanie, bo to wbrew ludzkiej naturze ty utopijny lewacki niedojebie umysłowy.

precel55 napisał/a:

Kurwa chłopie jak ja takich ludzi szanuje całą racja w 100% racja



Następny tępy gleń jebany

silwerbalk napisał/a:

Najpierw to musimy zjednoczyć ludzkość pod jednym sztandarem i stworzyć imperium człowieka... Musiał by się znaleść ktoś tak mocny żeby móc podbić cały świat i zjednoczyć wszystkie narody..... A jeszcze się taki nie urodził



Was sieją wy głąby kapuściane czy jak?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-05-11, 22:33
Nejm napisał/a:

A co ma religia do pozostałych postulatów? Debili nie brakuje wśród niewiernych jak i wiernych. Przecież wierzących znajdziesz wszędzie, między innymi w takich dziedzinach jak fizyka lub medycyna, którzy pojedynczo są mądrzejsi od całego tego portalu razem wziętego - więc to jest ta ciemna masa? Kolejny spod ciemnej gwiazdy wojującego ateizmu.



Serio? No to teraz zobacz taką sytuację. Niech ten mądry będzie wierzący i niech wierzy w Jezusa. Pytanie w co wierzyli jego rodzice? W Jezusa. Teraz niech wierzhy w Allaha. W co wierzyli jego rodzice? W Allaha. Zaczynasz łapać schemat? Wiara nie ma wiele wspólnego ze świadomym wyborem tylko jest wynikiem indoktrynacji za młodu. Gdyby było inaczej to przedstawiciele wszystkich religii byliby równomiernie rozłożeni na całym świecie a nie skupieni w obszarach gdzie wiara wynika z wiary poprzedniego pokolenia. Każdy rodzi się ateistą! To indoktrynacja, której większość nie jest w stanie się przeciwstawić, czyni ich wierzącymi. Podkreślmy, wierzącymi dokładnie w to wokół czego zostali zindoktrynowani za młodu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie