18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sars_80 2020-05-11, 0:18 4
Zachodzi pytanie.
To on żyje???
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2020-05-11, 0:23
Szybko się obudziłeś.
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-05-11, 0:32 65
jak zapraszasz to dolaczam.

niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.

najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.

tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem pojebanych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.

takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia
Zgłoś
Avatar
WooQash 2020-05-11, 1:06 3
Coś się zjebało i nie było mnie widać.
Zgłoś
Avatar
blady2137 2020-05-11, 1:35 1
Pojawiam się i znikam taka rola magica ;D ej a jak by to puścić nad wodą że niby po niej łazi ;D wiara by znowu wzrosła xD
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2020-05-11, 1:53 9
Żart montażysty
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2020-05-11, 1:57 9
o czym dyskutować, nie ma źródła do materiału, równie dobrze ten youtuberek mógł kosmite w oknie umieścić i się pucować co to on nie skomentuje
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2020-05-11, 1:58 1
Jak zwykle w komentarzach brak powagi.

Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.

Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?
Zgłoś
Avatar
dreadu 2020-05-11, 2:53 2
maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



Rozwiń temat
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-05-11, 3:01 10
swampman napisał/a:

jak zapraszasz to dolaczam.
niech znika on i kazdy inny przedstawiciel wszelakiego rodzaju religii otumaniajacej ciemne masy.
najwyzszy czas jednoczyc swoje sily jako gatunek i wspolnie patrzec w kierunku gwiazd, a z tym zacofanstwem trzeba juz konczyc.
nie tu na ziemi a w kosmosie znajdziemy odpowiedzi, nasza przyszlosc i przygody.
nie w religii a w nauce.
tak samo trzeba skonczyc z przeznaczaniem poj***nych ilosci pieniedzy na technologie, ktore maja umozliwiac nam jak naj efektywniejsze mordowanie siebie nawzajem. majatki koscielne tez przekazac na powyzszy cel, a to kupa siana.
takze niech znika i to nie tylko jako hologram niech to bedzie symbol i omen jego znikniecia



Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?

maksymilian45 napisał/a:

Jak zwykle w komentarzach brak powagi.
Hologramy istnieją nie od dziś. Technologia jest tak zaawansowana że byście się za głowę złapali gdybyście zobaczyli co ma wojsko i rządy w swoim posiadaniu.
Myślicie że ta pandemia to też zwykły przypadek?



Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pierdolenie to wiesz możesz między bajki włożyć.
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-05-11, 4:33 7
Zwykły błąd matrixa

Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2020-05-11, 5:00 4
Obejszłem_system napisał/a:

Jezu jak Ty bredzisz. Zastanawiasz się czasem co pizesz?
Tak myślę,że to zwykły przypadek. Jeśli myślisz inaczej to proszę jakiklowiek dowód. Bo takie pierdolenie to wiesz możesz między bajki włożyć.



archive.4plebs.org/pol/thread/241674007

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.

Niech każdy wierzy w co chce, poczekamy zobaczymy jakie zmiany będą pod pretekstem pandemii. Zmiany które przed pandemią nie przeszłyby.
Polecam też korzystać z internetu w celu znalezienia informacji a nie z rządowych telewizji.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-11, 5:17 13
to też jest prawdziwe:
Zgłoś
Avatar
marvel321 2020-05-11, 5:53 5
maksymilian45 napisał/a:

To było przewidziane już pod koniec stycznia. Czytałem ten wpis w pierwszym tygodniu lutego.
Niech każdy wierzy w co chce, poczekamy zobaczymy jakie zmiany będą pod pretekstem pandemii. Zmiany które przed pandemią nie przeszłyby.
Polecam też korzystać z internetu w celu znalezienia informacji a nie z rządowych telewizji.



Pod koniec stycznia jak w grudniu jux byla pandemia w chinach? Brak ci informacji
Zgłoś