18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
!Timon 2013-08-17, 22:52 3
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. To, że żarcie upadło na podłogę i ktoś je zjadł to człowieka nie zabija. Wkurwia sam fakt zrobienia tego o ile o tym wiesz.

Zachowujecie się jakbyście jakąś prawdę objawioną zdemaskowali a każdy kotlet w knajpie specjalnie na kiju od mopa po ziemi pracownicy przeciągali.

Zawsze się znajdą chuje w gastronomii co coś z żarciem nawywijają ale tak samo znajdzie się chuj policjant, chuj lekarz czy chuj nauczyciel. I efekt jest ten sam - psychologiczny.
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2013-08-18, 21:34
Mam nadzieję że ten obrazek posłuży jako przestroga dla wszystkich, którym nie chce się uczyć, bo skończą tak samo jak ci z obrazka. Jako skończeni idioci bez przyszłości, którym tylko wygłupy w głowie

Chyba że wujek im załatwi robotę na budowie czy coś w ten deseń...
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-08-18, 21:38 3
mi tam smakuje
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-18, 21:59
dobrze że jestem alergikiem i nie mogę jeść na mieście
Zgłoś
Avatar
PsMicz3K 2013-08-18, 22:07
Matko bosko, same księżniczki na tym sadolu - przecież hamburger z psa mielonego razem z budą z miesięczną surówką z dworca za 4 PeeLeNy to pełnia szczęścia w starej bułce ^^
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-18, 22:07
Bym chujowi kazał zeżreć to, co dotykał kutasem, a później odpracować straty.
Zgłoś
Avatar
Ileev 2013-08-18, 22:18
Wydaje mi się, że w takich restauracjach jak McDonald lub KFC normy są o wiele wyższe niż gdziekolwiek indziej. Prawda taka, że jakby ktoś się zatruł albo przyszedł sanepid i przebadał próbkę jedzenia a tam ludzka sperma to McDonald dostałby taką karę finansową, że by się posrał.
Zgłoś
Avatar
pebbl9 2013-08-18, 22:34
rudy, czarny i jakis chujowiec...

czego wiecej oczekiwac
Zgłoś
Avatar
PerInvander 2013-08-18, 22:37
Więc dlatego lepiej jeść tam, gdzie w kuchni są kobiety? W niektórych fast foodach widać babeczki więc myślę, że mniej się można obawiać.
Zgłoś
Avatar
lolcat 2013-08-18, 22:42 20
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-08-18, 22:55
Zgłoś
Avatar
ponuras 2013-08-18, 23:27 1
Czytam te pierdoły i śmiać mi się chcę. Właśnie najpewniejsze żarcie jest w sieciówkach typu kfc, mc czy burger king. Przez jakiś okres czasu na studiach sam pracowałem w AMREST (Brand który ma franczyzę na kfc, BK, pizza hut etc) i oni mają tam takie standardy że w pale się nie mieści. Nie ma mowy o dotykaniu gołą ręką jedzenia a co dopiero o takich akcjach mowa. Zwłaszcza że w Polsce ludzie pracują tam bo po prostu nie maja wyboru a nie z nudów więc raczej im na pracy zależy a co za tym idzie - nie odpierdalają takich akcji
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-08-18, 23:48
jebnieci debile zagazowac i tyle nienawidze takiego frajerstwa
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-08-18, 23:58
Głupki, sieć może ich pozwać na grube miliony za straty powstałe w wyniku zmniejszenia się zaufania do marki.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2013-08-19, 0:00
Majstrowanie przy jedzeniu za ktore ktos placi to najwieksze kurestwo ktore mozna komus zrobic. Poupierdalalbym kazdej takiej pizdzie rece kolo samej dupy. Placisz kurwa a jakis smiec Ci chuj wie co robi z jedzeniem... No ja pierdole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie