18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
habumbabum 2013-08-19, 2:30
pracuję w McDonaldsie i dzięki temu nie boję się w nim zjeść od czasu do czasu wiem, jakie są standardy i jak bardzo wszyscy tam stają na głowach, żeby tylko goście byli zadowoleni i nie sapali o nic, a jak sapną to wleźć im w tyłki jak najgłębiej żeby wyszli z uśmiechami na mordach mimo że coś ich wkurwiło chwilę wcześniej.
nigdy w życiu nikomu w "mojej" knajpie ani w żadnej innej z którą miałam do czynienia (a trochę ich było) nie przyszłoby do głowy, żeby podnieść z podłogi bułkę czy kotleta, a co dopiero żeby takie rzeczy odpierdalać...
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-08-19, 11:32
habumbabum napisał/a:

pracuję w McDonaldsie i dzięki temu nie boję się w nim zjeść od czasu do czasu wiem, jakie są standardy i jak bardzo wszyscy tam stają na głowach, żeby tylko goście byli zadowoleni i nie sapali o nic, a jak sapną to wleźć im w tyłki jak najgłębiej żeby wyszli z uśmiechami na mordach mimo że coś ich wkurwiło chwilę wcześniej.



O jakich standardach ty mówisz? Mało zdjęć jest porównujących wasze żarcie z reklam do rzeczywistości? Ja NIGDY nie wyszedłem zadowolony z McDonalda, chuj mnie, że jest czysto i sanepid jak przychodzi ma erekcje, jak płacę parenaście pln to oczekuję więcej niż małej kanapeczki, frytek na które poświęciliście góra jednego ziemniaka i napoju. Ostatni raz (czyli dawno) jak byłem w macu, zapłaciłem 17 ziko i wyszedłem głodny a zapewniam, że nie trzeba mi wiele żarcia. Szarych pracowników, obsługi nie oceniam bo wiadomo, praca to praca ale jako całość kfc, mcdonaldsy itp to lecące w chuja korpo. Obsłudze tych skurwiałych dziur życzę lepszej roboty (serio i bez hejtu) a góra niech się jebie.

Anegdotka:
Mam ziomka, nie powiem kto i gdzie pracował ale wsadził chuja w sambal. Jakby ktoś nie wiedział to sambal do łagodnych rzeczy nie należy
Zgłoś