18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żółta skóra od banana
m................n • 2009-12-23, 0:35
Albo to artyzm, którego nie ogarniam albo kolejna polska pojebana piosenka bez sensu. Tak czy inaczej szyderka... przynajmniej na początku.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-12-23, 0:45
Lumpex - Skórka od Banana (bonus track z płyty "To My"

generalnie bardzo fajny trójmiejski zespół Oi, ale ta piosenka jakoś im nie wyszła
Zgłoś
Avatar
m................n 2009-12-23, 0:56
no nie znam ich ale ta piosenka mnie śmieszy...
Zgłoś
Avatar
Matuus 2009-12-23, 1:09
No...tendencją takich zespołów oprócz posiadania dziwnych nazw (na dysku mam coś takiego jak: Nauka o Gównie, Piwniczne Odpady, Pogromcy Wdów i Sierot, Rozbujane Betoniary, 4 Kopniętych i Fred, Grzmot w Nocniku, Kalesony Boga Wojny, Łysina Lenina, Moralna Lewatywa, Zgon Nestora i tak dalej,dalej,dalej...) jest posiadanie dziwnych piosenek, chociaż przyznam, że dla Lumpexu daleko jest od starych punkowych zespołów, które jeszcze mam na kasetach
Zgłoś
Avatar
Morg 2009-12-23, 1:26
Freaqs pewnie "defekt mózgu" też masz ;]... w mojej kolekcji też jest kilka "perełek" ;] jak "zabili mi żółwia" czy "the bill" chociaż to ostatnie to coś więcej niż dziwna nazwa ;]
Zgłoś
Avatar
johnyzlampy 2009-12-23, 2:26
facet miał pecha w zyciu, który zapoczątkowała żółta skóra od banana O tym jest ta piosenka, proste
Zgłoś
Avatar
Wyborowa 2009-12-23, 8:47
mesiash napisał/a:

zespół Oi

Co to jest "oj'? Nie ma czegoś takiego... Radze dowiedzieć się więcej o zespole, a później pomyśleć nad pisaniem głupot na forum...
Zgłoś
Avatar
i................t 2009-12-23, 23:29
a "Siekiera" ktoś kojarzy i pamięta??
Zgłoś
Avatar
Zahariah 2010-03-23, 19:45
Oi! Oi! Oi!
Zgłoś