18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
edek_kotek 2023-11-07, 12:53 45
Kara za zbyt wolne wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-11-07, 13:21 9
Super. Tak powinno się kończyć takie wyprzedzanie!
I dłużej kurwa jedź w martwym punkcie klocu! Na szczęście tutaj choviaż opona zrobiła robotę.
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2023-11-07, 16:25 5
jak pizda nie umie jeździć lewym to dostała nauczkę i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-11-07, 16:45 6
A ja myślałem ze po chamsku odbije lekko w lewo żeby nastarszyć a tu proszę jeszcze lepiej wyszło!
Zgłoś
Avatar
tars 2023-11-07, 21:05 1
Słuszna kara za pizdowanie na lewym pasie.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-07, 21:35
Will70 napisał/a:

Super. Tak powinno się kończyć takie wyprzedzanie!
I dłużej kurwa jedź w martwym punkcie klocu! Na szczęście tutaj choviaż opona zrobiła robotę.



jaki martwy punkt? siedziałeś chociaż w dużym?
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2023-11-07, 22:55
Jak nie wyprzedzasz to co robisz tym lewym pasem. Wycieczkę krajoznawczą?
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-11-08, 1:01 2
metyoo napisał/a:

jaki martwy punkt? siedziałeś chociaż w dużym?



Sraki. Nie dojechał do niego. Ale tak właśnie jeżdżą pizdy bez wyobraźni, siedząc w martwym punkcie wyprzedzanych aut przez godzinę, a potem zdziwieni. I dotyczy to nie tylko dużych, pizdusiu.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-08, 7:42 5
Will70 napisał/a:

Sraki. Nie dojechał do niego. Ale tak właśnie jeżdżą pizdy bez wyobraźni, siedząc w martwym punkcie wyprzedzanych aut przez godzinę, a potem zdziwieni. I dotyczy to nie tylko dużych, pizdusiu.



o czym ty gamoniu rozmawiasz? po pierwsze nie znajdował się w żadnym martwym punkcie, jak już prędzej piałem usiądź w ciężarówce to zrozumiesz, a póki co nie pierdol farmazonów! druga sprawa co ma jazda w niby martwym polu do wystrzału opony? taki kurwa mądry jesteś, a nie wiesz, że takie zjawisko potrafi wyrwać kierownicę z ręki i samoistnie skręcić. jeżeli uważasz, że kierownik skręcił, bo myślał, że nikogo obok nie ma to jesteś głupszy niż ci się wydaje!
martwe pole ma się do tego zdarzenie tyle co szczanie w piwnicy do chlania w szczawnicy!
Zgłoś