18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Zombie SS (Død snø)
~Faper Noster • 2012-05-13, 23:37
Opowieść o grupie studentów którzy wyjechali na ferie zimowe i tak się jakoś złożyło że pojawia się tam oddział SS który jakimś dziwnym trafem zamienił się w zombie.



Ilość czerwonej farby zbliżona jest do poziomu abstrakcji graniczącej z absurdem. Kilka scen sprawia że w głowie pojawia się pytanie: "jak można było coś takiego w ogóle wymyślić?" Mimo tego, całość trzyma się kupy i ogląda się bardzo przyjemnie.

Trailer poniżej. Choć zupełnie nie oddaje on atmosfery filmu, powinien Was zachęcić do obejrzenia:

Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-05-14, 0:02 1
Znakomity film, w czasach premiery obejrzałem go ponad 30 razy (32 lub 33 ). Zdecydowanie najlepszy zombie movie obecnego tysiąclecia (ba, jeden z najlepszych w ogóle!) i raczej prędko to się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-05-14, 0:10
to wyszedł kolejny film w takich klimatach. IRON SKY
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-14, 7:11
Mi osobiście się nie podobał.
Mnóstwo niedociągnięć i nieścisłości sprawiło, że nieprzyjemnie mi się go oglądało.
Już pomijając żałośnie niski budżet.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-14, 7:17
Oj tam, śmiesznie ich gadanie.
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2012-05-14, 8:41 2
miło obejrzeć film takiego typu, w dodatku oryginalnie w najpiękniejszym języku świata

niedociągnięcia, nieścisłości? niski budżet? czy to nie po to ogląda się takie filmy?
jakie mogą być nieścisłości w budzących się ze snu zimowego zombie-nazistach atakujących całymi hordami kilku norweskich studentów?

polecam gorąco
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2012-05-14, 10:57
Całkiem dobry zombie movie.
W tym filmie jest jedna scena, którą mam na liście swoich ulubionych.
Iron Sky z tym filmem łączą tylko naziści, Skandynawia i pojebanie.
Zgłoś
Avatar
HoseBanditos 2012-05-14, 18:32
Ja również polecam ten film. Dawno się tak nie ubawiłem.
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-06-03, 23:33
Scena z wypadającym mózgiem i zwisaniem nad przepaścią na jelitach zombie to przekult. No i nie chcę tu spoilerować, ale hm jakby to napisać... zmiana zwierzyny w łowcę wyszła temu filmowi na dobre
Zgłoś