18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Zombie Trans
T3RMINATOR • 2019-02-12, 0:31
Naćpane i pijane popierdolone kurwiszcze z pindolem miedzy nogami, rozrabia w knajpie.

Zgłoś
Avatar
Halman 2019-02-12, 0:34 22
po wyjściu z dołka może ruszać na Eurowizję... tam swoją historią podbije serca jury
Zgłoś
Avatar
Kałasz 2019-02-12, 11:02 5
atak wsciekłych małp zombi
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-02-12, 11:58
Głodny nie był sobą
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-02-12, 17:50 3
Do utylizacji dewianta.
Zgłoś
Avatar
Hill 2019-02-12, 21:04 3
taka historia mi się przypomniała. Lata 90-te. Belgia, Antwerpia. Byliśmy całą paczką na wyjeździe. Hotel - późna pora. Wiadomo - wieczorem już byliśmy bardzo zmęczeni degustacją piwnych rarytasów. Każdy poszedł do swojego pokoju spać. Rano kacowa pobudka, szybki prysznic i po kolei meldowaliśmy się na śniadaniu. Tak po pół godzinie ktoś pyta gdzie jest mój brat. A przecież spaliśmy w tym samym pokoju. Mówię "Kurwa nie wiem. Chyba śpi". Jakoś wyleciał mi z głowy. No nic. Jemy dalej. Tak po 15 minutach zjawia się mój brat. W huj przestraszony. Oczy wielkie jakby coś ćpał. Cichutko usiadł. Poprosił o coś do picia. I patrzył tak na stół. Oczy wlepione w jakiś jeden punkcik. No nic . Jemy dalej. Odzywa się brat. "Kurwa". Zapadła cisza. Powiedział to z przejmującym bólem duszy. Siedzimy cicho. Słychać było bzyk muchy lecącej za oknem. Cisza. Brat mówi dalej. "Kurwa". Wtedy wiedzieliśmy, że kurwa coś się stało. Cisza. A on: "Wszyscy zasnęli a mi się bzykać zachciało. Wyszedłem cichutko z hotelu i ruszyłem ku Red Light District. Panny w gablotkach uśmiechnięte wabiły swymi walorami. Rude, blond, małe, grube, chińskie, jakie tylko dusza zapragnie. Sprawdziłem ile mam kasy i miałem tylko na taką starszą murzynkę. No nic. Poszedłem. Murzynka zasłoniła gablotkę [że zajęta jest], otworzyła mi drzwi i ruszyłem przed siebie. Duże łóżko. Czerwona lampka. Tapeta w tygrysie paski. Jakieś kremy, kondomy, więcej kremów, sztuczne wacki. No nic. Trza zaorać pole. Murzynka z gracją prowadzi mnie na łóżko. Usiadłem. Zacząłem się rozbierać. Siedzę pół nagi na łóżku. Zabierałem się za skarpetki , jak panna zaczęła lekko tańczyć. Tak miło. Hipnotyzująco. Pamiętam, że fajna muzyczka leciała. Ja gotowy. Murzynka delikatnie ściągnęła spódniczkę. Ja jeszcze bardziej gotowy. Zaczęła ściągać majteczki... I KURWA NASTAŁA TA NIEZRĘCZNA CHWILA GDY ZOBACZYŁEM FAJFUSA! !!! Pełen paraliż. Strach, panika, torpeda myśli. A kutas czarny stoi i patrzy się na mnie. Umysł pusty. I jedna myśl.. UCIEKAJ KURWA. Nigdy tak szybko się nie ubrałem, tak szybko nie biegłem, i tak szybko nie schowałem się pod hotelową pierzynką. Bezpieczną, białą pierzynką. Tej nocy nie spałem.". Tak brat oto rzekł.
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2019-02-12, 21:07 1
Zupełnie normalny przedstawiciel prześladowanej mniejszości według jebanego lewactwa...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-02-12, 21:11 1
"taka historia mi się przypomniała. Lata 90-te. Belgia, Antwerpia. Byliśmy całą paczką na wyjeździe. Hotel - późna pora. Wiadomo - wieczorem już byliśmy bardzo zmęczeni degustacją piwnych rarytasów. Każdy poszedł do swojego pokoju spać. Rano kacowa pobudka, szybki prysznic i po kolei meldowaliśmy się na śniadaniu. Tak po pół godzinie ktoś pyta gdzie jest mój brat. A przecież spaliśmy w tym samym pokoju. Mówię "Kurwa nie wiem. Chyba śpi". Jakoś wyleciał mi z głowy. No nic. Jemy dalej. Tak po 15 minutach zjawia się mój brat. W huj przestraszony. Oczy wielkie jakby coś ćpał. Cichutko usiadł. Poprosił o coś do picia. I patrzył tak na stół. Oczy wlepione w jakiś jeden punkcik. No nic . Jemy dalej. Odzywa się brat. "Kurwa". Zapadła cisza. Powiedział to z przejmującym bólem duszy. Siedzimy cicho. Słychać było bzyk muchy lecącej za oknem. Cisza. Brat mówi dalej. "Kurwa". Wtedy wiedzieliśmy, że kurwa coś się stało. Cisza. A on: "Wszyscy zasnęli a mi się bzykać zachciało. Wyszedłem cichutko z hotelu i ruszyłem ku Red Light District. Panny w gablotkach uśmiechnięte wabiły swymi walorami. Rude, blond, małe, grube, chińskie, jakie tylko dusza zapragnie. Sprawdziłem ile mam kasy i miałem tylko na taką starszą murzynkę. No nic. Poszedłem. Murzynka zasłoniła gablotkę [że zajęta jest], otworzyła mi drzwi i ruszyłem przed siebie. Duże łóżko. Czerwona lampka. Tapeta w tygrysie paski. Jakieś kremy, kondomy, więcej kremów, sztuczne wacki. No nic. Trza zaorać pole. Murzynka z gracją prowadzi mnie na łóżko. Usiadłem. Zacząłem się rozbierać. Siedzę pół nagi na łóżku. Zabierałem się za skarpetki , jak panna zaczęła lekko tańczyć. Tak miło. Hipnotyzująco. Pamiętam, że fajna muzyczka leciała. Ja gotowy. Murzynka delikatnie ściągnęła spódniczkę. Ja jeszcze bardziej gotowy. Zaczęła ściągać majteczki... I KURWA NASTAŁA TA NIEZRĘCZNA CHWILA GDY ZOBACZYŁEM FAJFUSA! !!! Pełen paraliż. Strach, panika, torpeda myśli. A kutas czarny stoi i patrzy się na mnie. Umysł pusty. I jedna myśl.. UCIEKAJ KURWA. Nigdy tak szybko się nie ubrałem, tak szybko nie biegłem, i tak szybko nie schowałem się pod hotelową pierzynką. Bezpieczną, białą pierzynką. Tej nocy nie spałem.". Tak brat oto rzekł."

daj streszczenie jakieś do tego...
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-02-12, 21:31 1
Strzał w tył głowy byłby najlepszym rozwiązaniem
Zgłoś
Avatar
Heydash 2019-02-12, 23:29
Sam żeś kurwa zombie. Weź przeczytaj swój opis
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-02-13, 8:05
Policjant idzie na łatwiznę i wyciąga tazera. Baton lepszy
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-02-13, 10:48
a w to audio w tle to co to?
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2019-02-13, 13:18
ale ta policja się pierdoli, gościu ma podejrzaną karnację więc spokojnie mogli otworzyć ogień, a przypadkowe ofiary wrzucić w statystyki i zapomnieć
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2019-02-13, 16:48
to coś mówi ; nie świeć mi po piździe . a oni do tego czegoś : chujową masz tą pizdę
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2019-02-13, 18:16
HAL9000/2 napisał/a:

po wyjściu z dołka może ruszać na Eurowizję... tam swoją historią podbije serca jury



Eurowizję ma podobno zawojować nasz produkt Krajowych Zakładów Plastiku - siostry godlewskie
Zgłoś