18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
JebacToGowno 2021-05-11, 8:30 43
To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.
Zgłoś
Avatar
keisats 2021-05-11, 8:31 7
Ktoś ma więcej info?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-05-11, 8:49 6
JebacToGowno napisał/a:

To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.



Czyli miałem rację. Umbrella zostanie Pfizer
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-05-11, 8:51
JebacToGowno napisał/a:

To jest ta pielegniarka co jej wstrzykneli cala fiolke pfizera.



Albo ta co zżarła prochy Dżordża świńskie usta Flojda
Zgłoś
Avatar
Lussy 2021-05-11, 9:38 2
Ameryka taka piękna
Zgłoś
Avatar
Spoxi14pl 2021-05-11, 10:00 4
Zaczynaja powoli wychodzic skutki uboczne szczepien
Zgłoś
Avatar
bluecat 2021-05-11, 10:16 12
To Britney Spears wyszła z domu ...

To Britney Spears wyszła z domu ...

Zgłoś
Avatar
NILE75 2021-05-11, 10:44 2
Walking dead 150ty sezon
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-05-11, 10:53 2
keisats napisał/a:

Ktoś ma więcej info?



Jest kilka mozliwych scenariuszy :

1 - Kobieta zaatakowana przez partnera/bylego. Pobita i oskalpowana. Takie historie zdarzaja sie (a raczej przebijaja sie do wiadomosci) co kilka lat
2 - W USA istnieja firmy specjalizujace sie w cwiczeniach w stylu zombie apocalypse, aktorzy w zajebistej charakteryzacji itd. W tym przypadku chyba jednak to nie to - bo wielu ludzi sie zaniepokoilo i jakies oswiadczenie prasowy zostaloby juz wydane.
3 - Najbardziej prawdopodobne jednak, ze kobieta zaszczepila sie na david19 i oto skutki uboczne

Narazie internetowi dedektywi staraja sie ustalic o co chodzi i jak do tej pory chuja ustalili...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-05-11, 10:56 5
A więc zaczęło się...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2021-05-11, 11:18
JaTylkonaChwile napisał/a:

Jest kilka mozliwych scenariuszy :
1 - Kobieta zaatakowana przez partnera/bylego. Pobita i oskalpowana. Takie historie zdarzaja sie (a raczej przebijaja sie do wiadomosci) co kilka lat
2 - W USA istnieja firmy specjalizujace sie w cwiczeniach w stylu zombie apocalypse, aktorzy w zajebistej charakteryzacji itd. W tym przypadku chyba jednak to nie to - bo wielu ludzi sie zaniepokoilo i jakies oswiadczenie prasowy zostaloby juz wydane.
3 - Najbardziej prawdopodobne jednak, ze kobieta zaszczepila sie na david19 i oto skutki uboczne
Narazie internetowi dedektywi staraja sie ustalic o co chodzi i jak do tej pory chuja ustalili...



ty i twoje teorie ...po prostu w końcu usłyszała, że Cobain nie żyje
Zgłoś
Avatar
tycho 2021-05-11, 12:23 4
Jako że jestem szurem na całego i nie wstydzę się tego zapoznam Was z moją teorią. Przeglądając ostatnio internety między masturbacjami wpadłem na coś według mnie interesującego. Pewnie wielu z Was pamięta chorobę szalonych krów, którą pojawiła się chyba w latach 90. Jej powodem było karmienie bydła paszą, która była zrobiona z padniętych krów czyli krowy karmiono krowami. Wtedy wydawało się, że jest to zajebisty pomysł, bo pasza tania wysokobiałkowa no i nic się nie marnuje. Po jakimś czasie okazało się, że kanibalistyczne karmienie bydła powoduje ww. chorobę. Gdy dotarła do mnie informacja, że te nowe zbawienne szczepionki robią między innymi z abortowanych płodów przyszło mi do głowy skojarzenie ze wspomnianą chorobą wściekłych krów. Jak dla mnie nie ma dużej różnicy pomiędzy robieniem paszy czy szczepionek z osobników tego samego gatunku. Kilka tygodni temu przeczytałem artykół, że lekarze w Kanadzie obserwują u ludzi nową chorobę bardzo podobną do choroby wściekłych krów. Jestem pewny, że to tylko kwestia czasu jak na ulicach zobaczymy pełno takich zombiaków jak ten na filmie.
Zgłoś
Avatar
Nexus69 2021-05-11, 12:33 5
Wydaje mi sie, że to ofiara oblania kwasem, albo ofiara pożaru.... albo jakaś durna sraka podłapała jakiś tiktofluencerowy czelendż i efekt gotowy
Zgłoś
Avatar
rsnooz 2021-05-11, 12:54 8
Ja bym tak nie ryzykował, od razu bym strzelał w głowę... Nigdy nie wiadomo, może się zaczęło naprawdę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie