18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Zombie Walk 2014
CrazyEdek • 2014-07-28, 11:08
Matka mi umiera, a tu kurwa zombie.



Zgłoś
Avatar
Leet 2014-07-28, 11:15 5
Crazy_Edek napisał/a:

Matka mi umiera, a tu kurwa zombie.


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popierdolony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?
Zgłoś
Avatar
CrazyEdek 2014-07-28, 11:20 76
Leet napisał/a:


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popierdolony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?



Zgłoś
Avatar
Duch 2014-07-28, 11:26 33
Leet napisał/a:


nawet nie wiem co ci na to odpisać? czy to, że jesteś popierdolony i osobistą tragedię obracasz w tak niewybredny i żałosny żart czy to, że zamiast siedzieć na sadolu to powinieneś iść do matki i po prostu z nią pobyć w jej ostatnich chwilach czy może po prostu zignorować kolejną attention whore?



Dam piwo, żeby wszyscy Sadyści na portalu mogli zobaczyć jakim jesteś idiotą
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-07-28, 12:00 3
Potraktował ich jak w każdym dobrym filmie o zombie zderzakiem, w czym problem dla uczestników zombie walk?
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2014-07-28, 12:13 9
Teraz kurwa wszyscy będą organizować marsze, marsz Sadistica, marsz kweja, marsz walących gruchę, od nieróbstwa się w dupach popierdoliło
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-07-28, 13:08 17
nie mogli sobie w parku zrobić... wkurwia mnie jak jakaś zbieranina pedalstwa blokuje drogę bo ich w dupie swędzi i mają problem.
Zgłoś
Avatar
-UnStopaBle- 2014-07-28, 13:15 7
powinien cofnąc i sie rozpędzic
Zgłoś
Avatar
Daedra 2014-07-28, 13:55 1
@Rems

U mnie pod kamienicą jest skrzyżowanie (niewielka wewnątrzosiedlowa droga), na środku którego ZAWSZE zatrzymuje się droga krzyżowa. To jest dopiero masakra, bo tych jakbyś przejechał to byś miał od razu pięć gwiazdek i gwardię narodową na ogonie.
Zgłoś
Avatar
saf6 2014-07-28, 18:11 6
powinien dostać nagrodę. A debili stojacych na ulicy pozamykać!
Zgłoś