18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
overgod 2018-12-16, 15:48 1
Załatwił żonkę koncertowo. Gorzej będzie w domu...
Zgłoś
Avatar
nwtinamou 2018-12-16, 16:39
Co za uj, zero męskiej solidarności, zamiast iść i ostrzec ziomka to czekał...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-12-16, 17:22 1
@ up Czyli widzisz, że to było ukartowane??
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-12-16, 20:59 4
Nigdy jej nie dostrzegał
Zgłoś
Avatar
godfather1982 2018-12-17, 8:15
Ja z tym niezauwazyl zrozumialem, ze ja przejechal
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-12-17, 18:27 2
Ogolnie moze ciezko to przyjac na klate ale wiekszosc zdrad kiedy facet bierze regularna kochanke to wina niestety zony. jak czlowiek najedzony w domu to nie wpierdala po barach taka prawda . Jak to jest ze wiekszosc pan ma spierdolenie genetyczne w ustawieniach defaultowych? Poki kurwa promocja do slubu czy gowniaka jest ZAJEBISCIE, prychodzi slub albo gowniak i wlacza sie tryb 2.0. Tego nie tamego nie, tak nie , moze jutra, no kurwa jutro bedzie futro , nei chcesz dawac to wezme gdzie indziej a pozniej dramat jaki to z faceta chuj i skurwiel.....
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-12-17, 18:40
piotrekt1976 napisał/a:

Ogolnie moze ciezko to przyjac na klate ale wiekszosc zdrad kiedy facet bierze regularna kochanke to wina niestety zony. jak czlowiek najedzony w domu to nie wpierdala po barach taka prawda . Jak to jest ze wiekszosc pan ma spierdolenie genetyczne w ustawieniach defaultowych? Poki kurwa promocja do slubu czy gowniaka jest ZAJEBISCIE, prychodzi slub albo gowniak i wlacza sie tryb 2.0. Tego nie tamego nie, tak nie , moze jutra, no kurwa jutro bedzie futro , nei chcesz dawac to wezme gdzie indziej a pozniej dramat jaki to z faceta chuj i skurwiel.....



Nie denerwuj się, skup się na klawiaturze bo piszesz głupoty bez poprawnej ortografii
Zgłoś