18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Robster 2011-06-05, 10:01 4
Boże jak ja kocham robotyke
Zgłoś
Avatar
horihan1 2011-06-05, 10:44 10
Ciekawe czy to ma też taką funkcję
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-05, 11:03 2
Na początku myślałem że to będzie jakaś maszyna do grzmocenia się.
Zgłoś
Avatar
ferro 2011-06-05, 11:31 4
fajne, ale po chuj to komu ;D
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-05, 11:33 19
zajebiste, a jak pójdziecie na studia i będziecie mieć automatyke to kurwa każą wam wpisywać jakieś macierze do programu typu KWADRATOWY WSKAŹNIK JAKOŚCI, chuj wi o co chodzi, chuj wi co to kurwa jest, ale tak wygląda automatyka na studiach, zero praktyki, tylko teoria w stylu liczenie macierzy, albo w matlabie albo w innym ścierwowatym programie
Zgłoś
Avatar
ferro 2011-06-05, 12:16 1
a kto powiedział że juz na studiach nie jestesmy? no i poza polibudą sa jeszcze uniwerki
Zgłoś
Avatar
norbi1988 2011-06-05, 12:49
Dobre, co cyrku z nim albo mam talent...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-06-05, 14:31
@kudlaty1125 - straszne teoria jest na studiach, przerażające!
A co ty byś chciał, plac zabaw? Radosny gry i zabawy przy użyciu tego typu tego typu zabaweczek? Chodzi o to, żeby poznał zasadę działania, od początku.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2011-06-05, 14:51 3
Magik2501 napisał/a:

@kudlaty1125 - straszne teoria jest na studiach, przerażające!
A co ty byś chciał, plac zabaw? Radosny gry i zabawy przy użyciu tego typu tego typu zabaweczek? Chodzi o to, żeby poznał zasadę działania, od początku.



99,99% studentow nie pozna zasady niczego bo jest na to za glupia. Teraz na studia idzie kazdy smiec nawet bez matury wiec nic dziwnego ze tak jest. Ogolnie teraz studia sa strata czasu. 5 lat liczenia calek i odwracania macierzy tylko po to by pozniej na rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca powiedzial "aha, student, czyli nic pan nie umie prawda?".
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-06-05, 15:04 1
@Halibut masz racje
@Magik2501 idź kurwa na studia to zobaczysz, zero praktyki, tylko wykuwanie na pamięć wzorów które i tak są w książkach, albo regułek na pamieć bo jeśli żle postawisz kropke albo napiszesz swoimi zdaniami to już oblewasz. wiele inżynierów elektryków, albo coś w tym stylu, po studiach nigdy w ręce nie trzymało lutownicy. większość kadry na studiach to debile którzy nie byli w stanie znaleść sobie normalnej pracy w zawodzie więc robią na uczelniach i gówno potrafią nauczyć.
tyle w temacie studiów, i niech żaden jebany gimbus, albo licealista nie pierdoli mi jak dużo studia uczą.
Zgłoś
Avatar
14swirek 2011-06-05, 16:01 1
jedno pytanie; tylko poco?
Zgłoś
Avatar
wrotki 2011-06-05, 16:59
kuhwa robot umie, a ja nie ;(
Zgłoś
Avatar
sherman 2011-06-05, 18:07
@kudlaty1125 Nie wiem na jakich Ty jesteś studiach. Ja jestem na PG na 2 sem i przez ten niecaly rok poza czysto teoretycznymi przedmiotami miałem już 3 czy 4 pełne bloki laboratoriow, a w wakacje mam 2 tygodnie obowiazkowych praktyk uczelnianych. Dodatkowo praktycznie co miesiąc mam możliwość brania udziału w projektach firm z ktorymi uczelnia ma podpisane kontrakty, wiec nie wiem na cholere mówisz takie rzeczy młodszym? Zaraz jeszcze powiesz, że najlepiej jest skonczyc technikum i iść do roboty w wieku 19 lat..
Zgłoś
Avatar
Silent Dread Man 2011-06-05, 18:35 1
kudlaty1125 napisał/a:

zajebiste, a jak pójdziecie na studia i będziecie mieć automatyke to kurwa każą wam wpisywać jakieś macierze do programu typu KWADRATOWY WSKAŹNIK JAKOŚCI, chuj wi o co chodzi, chuj wi co to kurwa jest, ale tak wygląda automatyka na studiach, zero praktyki, tylko teoria w stylu liczenie macierzy, albo w matlabie albo w innym ścierwowatym programie



To chyba studiujesz te automatykę w Wyższej szkole rzucania Gnojem. Ja jakoś na Politechnice śląskiej nie narzekam na brak praktyki ,a studiuję AiR. Już na drugim roku był projekt składania robota...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie