18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Do Pszczyńskiej fundacji pomagającej zwierzętom (Zwierzęca Arkadia) trafił piesek w przerażającym stanie. Miał odcięty ogon, wyszarpany odbyt i ZASZYTE OCZY, wszystko wskazuje na to, że został zgwałcony

Kurwa mać, jestem przyzwyczajony do slyszenia o gwałtach, czy znęcaniu się nad psami, jednak to do mnie trafiło

Źródło/więcej info
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-03-22, 17:27 9
garota napisał/a:

Dajcie mi namiary na tego typa a dosłoawnie pojadę i go zapierdolę zardzewiałą łyżką...no kurwa żesz jego mać niech se gwałci ale po co ten sadyzm.



gówno zrobisz skończ pierdolić
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2014-03-22, 17:34 3
IvanKacapov napisał/a:

bardzo dobrze! jebać psy!



Chodź tu śmieciu jebany i to powtórz cwaniaczku!
A cię jebnę w ten twój tępy ryj, to pobiegniesz do mamusi z płaczem!
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2014-03-22, 17:37 13
IvanKacapov napisał/a:

bardzo dobrze! jebać psy!



Grochu89 napisał/a:

zaszył mu oczy żeby go nie rozpoznał



I za to kocham sadola ! Nawet przy najbardziej gównianym temacie znajdą się komentarze, które powodują że parskam śmiechem Sadistic ostatnim bastionem czarnego humoru

@up: skończ pierdolić
Zgłoś
Avatar
kamaclan2 2014-03-22, 17:43 11
niby taki niewinny ten pies ? chodzi skąpo ubrany nic dziwnego ze ktos go w koncu zgwałcił
Zgłoś
Avatar
staffior 2014-03-22, 17:51 4
stankry napisał/a:

@up
Teraz będzie miał chujoza okazję być uuchany przez silniejszych od siebie w ciasnej celi. Życzę wielu kutasów w dupie oprawcy i Panu od komentarza wyżej. Gubcie kartofle!!



widzisz bardzo bym chciał żeby tak było
ale coś mi się wydaje, że to tylko mit. Jeśli nie to co taki kurwa w dupę jebany cwel Tyrankiewicz nadal robi na świecie?? Czemu go w pierdlu nie przejebali i nie zajebali?

bo to kurwa zwykły mit, i jebane zwyrodnialce maja się dobrze
Zgłoś
Avatar
szefb3 2014-03-22, 18:08 2
Nie no teraz to już się totalnie wkurwiłem. Jak ja nienawidzę ludzi na tym chorym świecie. Pewnie ten co zrobił krztusił się ze śmiechu jaki to jest kurwa zajebisty. Ja bym chciał zobaczyć jak się krztusi wydając z siebie ostatnie tchnienie życia.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-22, 18:18 1
megafilip napisał/a:



Zawsze śmieszą mnie takie teksty...



Niech cię tam śmieszy co chce wiem, że każdy ma momenty utraty kontroli.... Aaaa jak wiemy w tym kraju dostałbym przy dobrym wietrze zawiasy albo max dwa lata z mozliwościa wyjścia po roku
Zgłoś
Avatar
ffrugopl 2014-03-22, 18:38 3
Info z profilu na Fundacji "Zwierzęca Arkadia" na fb:
SPRAWA ZNALEZIONEGO WCZORAJ PSA W ZŁYM STANIE:

Gwałt został wykluczony. Pod uwagę jest brany nawet wypadek komunikacyjny, po oględzinach weterynarzy z kliniki w Bielsku. Jednego oczka nie ma, drugie będzie ratowane, niestety pies nie będzie widział. Zostaną usunięte 2 kręgi, będzie robiona plastyka ogonka. Odbytem mamy się nie martwić - tak powiedzieli lekarze.
Dlatego bardzo prosiłyśmy wczoraj o to aby nie podejmować za nas żadnych kroków, ponieważ nic nie było do końca wiadomo, o czym cały czas pisałyśmy.
Rany mają kilka dni, pies na pewno został wcześniej opatrzony - to jest potwierdzone na 100%. Kto wie czy komuś nie uciekł? Kogoś nie przerosła opieka, koszta? Wszystko jest możliwe, pies nam nie powie co się stało, a my nie jesteśmy jasnowidzami, żeby móc w 100% odpowiedzieć co miało miejsce i proszę nie mieć do nas o to pretensji (bo i takie były podczas rozmów telefonicznych z różnymi osobami).
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-03-22, 18:42 4
strona z czarnym humorem, a ludzie się prują, że ktoś sobie robi jaja z maltretowania kundla... pojebało was do reszty
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-03-22, 18:47 3
Lepiej psa jak dzieci.
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2014-03-22, 18:52 5
Ooooo, mój piesek po imprezie się znalazł
Zgłoś
Avatar
hipekzryty 2014-03-22, 18:53 1
haha naprawdę Wstrząsające. Zgwałcił to zgwałcił to w końcu nie dziecko czy kobieta tylko pies.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-22, 19:19 1
Postęp nadchodzi
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2014-03-22, 19:21 2
Biedny psiak, pewnie dorwała go młodzieżówka z Twojego Ruchu.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-22, 19:28
mam nadzieję, że go zamkną i będą ruchać 5 razy dziennie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie