18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
35i 2021-06-10, 18:41 4
Po jaką cholerę jakiś sepleniący pacjent zakłada konto na tubie? To jakiś rodzaj terapii? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2021-06-11, 13:23 1
@up - a mimo to ma prawie 200.000 subskrybentów i mnóstwo wyświetleń pod każdym filmem. Skoro więc "sepleniący pacjent" ma większy posłuch, niż Ty, to chyba o Tobie świadczy, nie o nim

Gość jest mega pozytywnie zakręcony i choć część jego filmów jest cholernie przegadana i zupełnie nieodkrywcza, to część z nich jest prawdziwymi perełkami.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-06-11, 19:41 1
Kominek1993 napisał/a:

@up - a mimo to ma prawie 200.000 subskrybentów i mnóstwo wyświetleń pod każdym filmem. Skoro więc "sepleniący pacjent" ma większy posłuch, niż Ty, to chyba o Tobie świadczy, nie o nim
Gość jest mega pozytywnie zakręcony i choć część jego filmów jest cholernie przegadana i zupełnie nieodkrywcza, to część z nich jest prawdziwymi perełkami.



Posłuch to może mieć przełożony. To, że gimbaza łyka wszystko jak pelikany i klika o niczym dla mnie nie świadczy, no może o zidioceniu społeczeństwa. Jest takie stare powiedzenie: "Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz". Wyłączyłem po dwóch minutach, tego się nie da słuchać. Zresztą do kogo ja piszę? Do gościa, który nie potrafi zacytować czyjegoś wpisu, tylko klepie jakieś durne "up". Dobrze, że nie było XDDD.
Zgłoś
Avatar
Crusader 2021-08-13, 15:37
Dobry materiał. jak widać rozmaite religie też siebie kopiują ile wlezie.
Zgłoś