18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
zenekpogromca 2016-02-12, 12:50
SolAngelica napisał/a:

I prawidłowo. Mam jakieś 500 metrów od swojej pracy knajpę, w której za niewielkie pieniądze kupuję schaboszczaka, który jest na świeżo klepany, przyprawiany i smażony. Odkąd zaczęły się cyrki na zachodzie nie kupiłam ani jednego kebaba i jeśli mam ochotę w pracy zjeść coś ciepłego na szybko, to jem tylko u nich. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że gdzieś w Turcji, czy Egipcie stoi na rogu ulicy gość i sprzedaje bigos, albo placki ziemniaczane, więc po ki chuj mamy wspierać ciapacką kuchnię, podczas, gdy nasza własna jest najlepsza?



A kto ci w Polsce o 4 nad ranem upiecze "schaboszczaka" w knajpie ?
Myślisz, że kasa z kebabów idzie na talibów/ISIS czy inne ugrupowania?

PS. Od schaboszczaka lepsze są piersi z kurczaka
Zgłoś
Avatar
potencjalnymorderca 2016-02-12, 13:12 1
Rzeczywiście kurwa bardzo dobrze, że jakiś jebany gnojek wypierdolił drugiemu w twarz kupione żarcie, pierdolony kurwa niedowartościowany cham. Chuj z tym czy to kebab czy bigos, zastanówcie się niektórzy co pierdolicie.
Zgłoś
Avatar
g................1 2016-02-12, 13:52
nie jem kebabów 100%

NJK100%
Zgłoś
Avatar
headshot666 2016-02-12, 15:12
Dobrze zrobił bo kupując kebaba osiedlasz araba.
Zgłoś
Avatar
Shurickk 2016-02-12, 15:46 1
Pierdolicie, każdy sobie sam decyduje czy chce wpierdolić tureckiego kebaba, polskiego schaba czy bigos, azjatyckie żarcie czy amerykańskiego hamburgera 'o jak dobrze, że mu wyjebał kebaba na mordę i na ziemię, bo wpierdala żarcie ciapatych' w łeb się jebnijcie i nie pierdolcie takich bzdur. We łbach wam się popierdoliło, bo każdy teraz chce być super anty islamski, a chce wolność. Chuj z was, a nie jak część z was się uważa za 'prawicowców' czy coś innego.

PS. Niech Ci ktoś kiedyś pierdolnie tych schabem w papę SolAngelica, przydałoby się.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2016-02-12, 16:04 1
SolAngelica napisał/a:

I prawidłowo. Mam jakieś 500 metrów od swojej pracy knajpę, w której za niewielkie pieniądze kupuję schaboszczaka, który jest na świeżo klepany, przyprawiany i smażony. Odkąd zaczęły się cyrki na zachodzie nie kupiłam ani jednego kebaba i jeśli mam ochotę w pracy zjeść coś ciepłego na szybko, to jem tylko u nich. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że gdzieś w Turcji, czy Egipcie stoi na rogu ulicy gość i sprzedaje bigos, albo placki ziemniaczane, więc po ki chuj mamy wspierać ciapacką kuchnię, podczas, gdy nasza własna jest najlepsza?



Posłuchaj, to jest skandal i wkurwiłem się przez Ciebie nie na żarty...no dlaczego nie mogę spotkać takiej dziewczyny tylko same głupie lampucery? Z moich znajomych chyba co 2 miała "przygodę życia" i zawsze po tej przygodzie "dosyć facetów" i trauma, bo habibi czy mombo wsadził w tyłek, nie pytał o zdanie, nie umył się i nie zależało mu na jej przyjemności [no dobra to moje domysły ].
Zgłoś
Avatar
Sol 2016-02-12, 16:29
@up No, zaskoczyłeś mnie tym komentarzem, nie sądziłam, że ktoś się odniesie do mojego posta w ten sposób
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-02-12, 17:00
A ja wpierdalam kebabosze aż miło. Jak kogoś boli od tego dupsko, to polecam aptekę
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2016-02-12, 20:59
Za marnowanie żarcia, ciapacki, niemyty chuj do dupy. A potem do mordy.
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2016-02-12, 21:11
A może się odpierdolisz i dasz ludziom zjeść to na co mają ochotę? Ja rozumiem, że teraz każdy jest mega patriotą, ma bluzy w husarię i ogólnie gdyby była wojna to jak nic zachowałby się jak Pilecki albo nawet i lepiej, ale prawda jest taka, że większość z was to zwykłe pizdy pełne kompleksów, chcecie zrobić coś dobrego to róbcie pieniądze frajerzy i płódźcie dzieci. To, że w internecie pozujesz na jebanego arcy polaka to zwykła poza, śmieszne kurwy.
Zgłoś