18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
purunkpustunk 2021-08-20, 23:16 1
Mój kumpel umarł na padaczkę. ŚP.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2021-08-21, 0:29 4
Lololoney napisał/a:

wyrżną



mattisi napisał/a:

pierdolnoł



i zdeh?
tfu kurwa analfabetom na ryj
Zgłoś
Avatar
lakiluki 2021-08-21, 0:57 1
I tak to jest, niedojebów do służby - TAK
Chłopów zdrowych i fit - NIE

Sam nie startowałem, ale znajome i dobre, ogarnięte dziki niedawno nie przechodziły selekcji. Tera biero wszystkie kmioty. Nie wiem o co chodzi.
Nigdy nie byłem antypolicyjny, ale straciłem zaufanie total.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-08-21, 3:58
dudidudi napisał/a:

i zdeh?
tfu kurwa analfabetom na ryj



Najśmieszniejsze, że duża część analfabetów się uważa za "patryjotuw".
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-08-21, 6:37
Perkusista pierdolony
Zgłoś
Avatar
metyoo 2021-08-21, 16:10
Lobo24 napisał/a:

Tutaj ewidentnie widać, że oficer jest ranny. Nie mniej jednak widziałem kiedyś coś [podobnego kiedy pracowałem w psychiatryku. Podczas nocnego dyżuru robiłem obchód po oddziale. Z nudów włączyłem na chwilę w latarce stroboskop. Wtedy jeden pacjent obok rzucił się na ziemię i zaczął wyginać jakby go prąd raził. "Lubi breakdance" - pomyślałem. "Migające światło może sprowokować atak padaczki debilu!" - wytłumaczył mi lekarz.



a tak ładnie to nazywa się to epilepsja fotogenna. wszystkie konsole prze starce systemu wyświetlają ostrzeżenie o tej przypadłości
Zgłoś
Avatar
Dejdwazlote 2021-08-22, 8:10
Lobo24 napisał/a:

Tutaj ewidentnie widać, że oficer jest ranny. Nie mniej jednak widziałem kiedyś coś [podobnego kiedy pracowałem w psychiatryku. Podczas nocnego dyżuru robiłem obchód po oddziale. Z nudów włączyłem na chwilę w latarce stroboskop. Wtedy jeden pacjent obok rzucił się na ziemię i zaczął wyginać jakby go prąd raził. "Lubi breakdance" - pomyślałem. "Migające światło może sprowokować atak padaczki debilu!" - wytłumaczył mi lekarz.



Tutaj ewidentnie widać że pierdolisz bajki jak Ezop
Zgłoś