18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
Pedator 2024-05-18, 17:45 34
Głupi bahor i jeszcze głupszy ojciec. Kilka lat temu byłem ze swoim gówniakiem w mini zoo i był tam kucyk. Chodzi czyjś gówniarz dookoła, ja mówie do jego matki rzeby uważała bo koń może skrzywdzić gnoja, ona nic, ma to w dupie. Nagle jak koń stanął na przednich nogach i wykurwił gnojowi tylnymi w klate to smark dwa fikołki w powietrzu wywinął. Od razu panika itp, powiozła szczyla na pogotowie, na szczęście był przytomny, co najwyżej żebra połamane miał.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-18, 18:54 15
Współczesnym madkom wyobraźni starcza tylko do rozkładania nóg , zapłodnienia się i inkasowania 800+,i na tym się kończą ich możliwości wychowawcze!😡
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-05-18, 19:10 12
Jest baranek, musi być i wilk.

Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-18, 20:30
Flodzia napisał/a:

Każdy by tak chciał widząc małego bękarta



w sensie że wziąć od tylca ? Tak jak ten baran ?
Zgłoś
Avatar
Maniek919 2024-05-18, 21:05
Nie .. w sensie że ta kurwa jest przerobiona na sweter.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-05-18, 22:04 3
Pedator napisał/a:

Nagle jak koń stanął na przednich nogach i wykurwił gnojowi tylnymi w klate to smark dwa fikołki w powietrzu wywinął.



Widzę że były i plusy tej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-18, 22:05 4
Flodzia, lekkie dzieciństwo ciężkie zabawki? Masz uprzedzenie do dzieci przez dzieciństwo w Łodzi wśród cyganów? Masz doświadczenie w byciu bękartem? Skąd w tobie tyle nienawiści do dzieci i radości z ich krzywdy? Serio mnie to ciekawi, ale nie zmyślaj.
Zgłoś
Avatar
piotrek745 2024-05-18, 22:10 2
Piękne, mogę to oglądać w pętli 10h.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-05-18, 22:38 1
Miód na moje oczy
Zgłoś
Avatar
Tomeczeck 2024-05-18, 23:57 3
Caanonierka napisał/a:

Współczesnym madkom wyobraźni starcza tylko do rozkładania nóg , zapłodnienia się i inkasowania 800+,i na tym się kończą ich możliwości wychowawcze!😡



Trafne spostrzeżenie i nie zapominajmy o L4 przy każdej sytuacji, w której gówniak ma gluta i w związku z tym trzeba z nim siedzieć 2 tyg. w domu.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-05-19, 7:39 3
Mając za ojca takiego debila, idiotę i niedorozwoja nie wróżę dzieciakowi dobrej przyszłości... Tacy ludzie nie powinni nawet kwiatków na parapecie hodować, bo i tak to spierdolą, a co dopiero wychowywanie potomstwa.
Zgłoś
Avatar
Folur 2024-05-19, 22:55
Pedator napisał/a:

Głupi bahor i jeszcze głupszy ojciec. Kilka lat temu byłem ze swoim gówniakiem w mini zoo i był tam kucyk. Chodzi czyjś gówniarz dookoła, ja mówie do jego matki rzeby uważała bo koń może skrzywdzić gnoja, ona nic, ma to w dupie. Nagle jak koń stanął na przednich nogach i wykurwił gnojowi tylnymi w klate to smark dwa fikołki w powietrzu wywinął. Od razu panika itp, powiozła szczyla na pogotowie, na szczęście był przytomny, co najwyżej żebra połamane miał.



no spoko rodzinka, jak tatuś o swoim synusiu mówi "gówniak"....
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-20, 0:36
Biedny los dzieci rodziców bambinistów
Zgłoś