18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Zrobisz mi loda?
Grillowany • 2013-06-28, 15:39
Często przy filmikach z "prankami" mówimy "W Polsce to od razu by wyłapał wpierdol". Wapniaka znamy między innymi z filmiku o paleniu jointa i proszeniu o zapalniczkę. Sprawdźcie jak ludzie reagują na hasło "Zrobisz mi loda?"



Po tagach nie, w szukajce nie, po tytule nie i tak dalej i tak dalej, więc chyba nie było.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-06-28, 17:56 10
@up i dobrze zrobili , kto normalny by się śmiał w takiej sytuacji , wy kurwa cipę w gaciach macie czy co ? koleś się go pyta jakiego loda a ten " wiesz o co mi chodzi " i gest walenia konia , dobre reakcje rozwalają mnie kolesie w wywiadach np > PYTA kolo ich ciśnie a oni stoją i się cieszą kurwa co to ma być ..
Świat cip opanowuje wszystko , na tej stronie gdzie kurwa na HARDZIE noworodki są pozabijane się cieszą , a jak na filmiku ktoś się spina to płaczą w komentarzach że to złe i bee , facet ma dać w mordę i przyjąć w mordę , ktoś gada do ciebie pierdoły o się nie wolno dawać , jednym słowem tutaj na Sadistic szukacie przemocy , sadyzmy , a płaczecie jak widzicie kolesia w dresie , jebnijcie się w łeb ...

A koleś robiący kawał spoko bo wszystko wytłumaczył przybił piątkę i gitara , za filmik piwo .
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2013-06-28, 18:25
dobra dupa w różowym )
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-06-28, 18:32
Dobrze, że nie kręcone na Zachodzie, bo zaraz by się posypały komentarze "U nas to by już wpierdol dawno dostał" .
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-06-28, 18:49
Co za kapitalna gra słów z tym lodem. Ci faceci to pewnie nie chcieli mu wyjebać za loda tylko za chujowe poczucie humoru.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-28, 18:53
Mógł iść na kongres Ruchu kota z nałogami tamtejsi osobnicy są bardziej "tolerancyjni" więc pewnie by mu go zrobili.
Zgłoś
Avatar
bartek934 2013-06-28, 18:56 1
No dalej, Jakubie ! Zrób mi loda


Swoją drogą to ciekawe czy 15-20 lat temu, ktoś zapytany o zrobienie loda pomyślałby to samo co ci ludzie na filmiku.
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2013-06-28, 19:12
jedno slowko. Mistrz!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-28, 19:16 1
Pierwszy raz uwazam, że reakcja karków była słuszna. Powinni debilowi zajebać, to by się oduczył debilnych "żartów".
Zgłoś
Avatar
Mamucik39 2013-06-28, 19:24 1
Jak oczywiście jest pokazane ludzkie spaczenie na tematy sexu itp, już wszystko się kojarzy tylko z tym...
Zgłoś
Avatar
6gexidge 2013-06-28, 19:32
Koleś z zagłębia chyba. Wysepka na filmiku oferuje jogurty na zimno a nie lody.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-06-28, 19:33
"Znam cie zn neta, bo zobie ci krzywdę naprawdę" To jest polska
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-06-28, 19:34
2:19 mistrz
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-06-28, 19:35 6
Marsto napisał/a:

Wapniak ma dystans do siebie, napisałem mu na YT że jeśli bym szedł z swoją dziewczyną i tak by mi powiedział to bez wahania wyjebał bym mu, odpisał "prawidłowa reakcja"

i tak wszyscy wiemy że loda byś zrobił
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-28, 19:41
Cóż za samce, stają w obronie godności swych samic, a tak na poważnie, trzeba wiedzieć w jakich czasach się żyje i ogólnie nie brać wszystkiego na poważnie, bo ówczesna rzeczywistość z powagi ma już niewiele...
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2013-06-28, 19:43
@Juarez

każdy normalny przedstawiciel płci męskiej, w takiej sytuacji nie widzi "blowjoba" chyba ,że jest homo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie