18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zrobisz mi loda?
Grillowany • 2013-06-28, 15:39
Często przy filmikach z "prankami" mówimy "W Polsce to od razu by wyłapał wpierdol". Wapniaka znamy między innymi z filmiku o paleniu jointa i proszeniu o zapalniczkę. Sprawdźcie jak ludzie reagują na hasło "Zrobisz mi loda?"



Po tagach nie, w szukajce nie, po tytule nie i tak dalej i tak dalej, więc chyba nie było.
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-06-28, 19:48
Ciekawe co by zrobił, jakby natrafił na jakiegoś chętnego pedała
Zgłoś
Avatar
m................z 2013-06-28, 20:15
Od razu słyszę ślunsk!?
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-28, 20:17 1
Converter napisał/a:

i tak wszyscy wiemy że loda byś zrobił



I tak wszyscy wiemy że siedzisz forever alone przed kompem, trzepiesz kapucyna i napalasz się na jakąś laskę w różowym z tego filmiku + nie masz laski dlatego ta reakcja cie zdziwiła.
Zgłoś
Avatar
Molino 2013-06-28, 21:35
Pierwsze pytanie, pierwsza odpowiedź i choćby nie wiem jak to ukrywali to od razu słychać, że akcja ma miejsce na hanysowie
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-28, 21:41 2
Molino napisał/a:

Pierwsze pytanie, pierwsza odpowiedź i choćby nie wiem jak to ukrywali to od razu słychać, że akcja ma miejsce na hanysowie



I co w związku z tym? Pewnie byłeś na tym "hanysowie" i jadłeś wszystko, piłeś i zwiedzałeś także nie pierdol bo wtedy nie bolało

Zgłoś
Avatar
Riva 2013-06-28, 21:57
Ludzie to są jednak zboczone ku......... jak słyszą zrobisz mi loda to od razu myślą o obciąganiu kutasa, a nie o zwkłym lodzie
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-06-28, 22:05
2.20 prawidłowa reakcja na zaczepke debila
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-06-28, 22:27
Marsto napisał/a:



I tak wszyscy wiemy że siedzisz forever alone przed kompem, trzepiesz kapucyna i napalasz się na jakąś laskę w różowym z tego filmiku + nie masz laski dlatego ta reakcja cie zdziwiła.

widze ze tylko jako jeden z dwoch ogladajacych ten filmik zwrociles uwage na jakas tapeciare w rozowym poza tym teksty masz słabe i oklepane jak tyłek twojej siostry
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-06-28, 22:44
Chyba cie poyebayo ;d
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-06-28, 22:56
Koleś 02:18- smyczka Ruchu przy pasku?
Zgłoś
Avatar
Marsto 2013-06-28, 22:57
Converter napisał/a:

widze ze tylko jako jeden z dwoch ogladajacych ten filmik zwrociles uwage na jakas tapeciare w rozowym poza tym teksty masz słabe i oklepane jak tyłek twojej siostry



Oklepaną to masz twarz po tym jak star wpierdolił ci się w zad. Pomyśl trochę a dowiesz się co to znaczy
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-06-28, 23:20
Marsto napisał/a:



Oklepaną to masz twarz po tym jak star wpierdolił ci się w zad. Pomyśl trochę a dowiesz się co to znaczy

no ty doskonale wiesz co to znaczy
Zgłoś
Avatar
Daimler1916 2013-06-28, 23:59
Coś czuję, że za niedługo typek znajdzie sie na Hardzie
Zgłoś
Avatar
J................t 2013-06-29, 3:50 1
Szczerze, gdybym szedł z moją dziewczyną i podbił do mnie koleś z takim pytaniem, to bym się wkurwił. Kiedyś po moim mieście chodził koleś z podobnym pytaniem "czy był lodzik na festiwalu". Mój kolega nie wytrzymał i go w końcu uderzył. Nazywacie typków prostakami, ale z drugiej strony jest pełno idiotów na świecie i skąd pewność, że dana propozycja nie jest na poważnie? Codziennie można się spotkać z różnymi dziwadłami, a gdyby do Was, na spacerze z kobietą podbił koleś z takim pytaniem, to większość z Was miałaby takie samo skojarzenie. Może nie każdy uciekałby się do przemocy ale pierwsza reakcja byłaby negatywna. Łatwo jest śmiać się z reakcji zza ekranu, bo my wiemy od początku, że Ci ludzie są filmowani, a oni nie, stąd te reakcje. Moim zdaniem ten 'prank' jest po prostu chamski. Może nie mam za dużo dystansu, ale nie podoba mi się. Bez piwka.
Zgłoś
Avatar
black_ripper 2013-06-29, 12:52 1
Wkurwia mnie ten typ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie