18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ciposzka 2023-06-19, 22:53 1
onucek napisał/a:

nie szanuję samobójców



A ja nie szanuje nie samobójców
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-06-19, 23:09
programista4k napisał/a:

on potrzebował pomocy



no i autobus mu pomógł
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-19, 23:11
Gdyby zastosowali pionizację, to by żył...
Zgłoś
Avatar
RsPrDol 2023-06-20, 1:13
Jak to dlaczego? Chcial byc na sadolu.
Nawet od razu mu pogrzeb wyprawili tyle sie ludzi zeszlo.
Przejebane bedzie mial tylko ten co bedzie go zdrapywal z jezdni
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-06-20, 9:29 1
Nemrod90 napisał/a:

Przygłupy rzucające się pod ciężarówki czy pociągi to również śmieci, gdyż są przyczyną niepotrzebnych problemów i często traumy prowadzącym te pojazdy. O debilach skaczących z wysokich pięter nawet nie wspomnę, ich działanie to czyste skurwysyństwo i egoizm. Ktoś chce się zabić? Wszystko spoko, tylko niech to zrobi w skuteczny sposób i bez krzywdzenia innych - powieszenie, strzał w łeb, wbicie ostrza w tętnicę czy rura łącząca wydech auta z kabiną. To są skuteczne i bezpieczne dla otoczenia sposoby na odebranie sobie życia bez głupawego dramatyzmu.



Mam wrażenie że chuja obchodzi jakiegokolwiek samobójcę co ludzie w necie sobie myślą o jego występie.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-06-20, 10:54 1
Jakbym żył w tym pierdolniku, to pewnie też bym chciał jak najszybciej ze sobą skończyć.

Swoją drogą samobójstwo też wykonane po indyjsku. Elegancko zmiażdżone nogi i pogruchotana miednica, a ważniejsze narządy całe Chociaż baniak też niechcący uszkodził, ale nie dlatego, że to zaplanował, tylko dlatego, że przypadek tak chciał.

I standardowy zlot karaluchów, które zwietrzyły atrakcję i przyszły nie po to by pomóc, czy tam zadzwonić po służby, tylko po to aby tamować ruch i się gapić nie rozumiejąc absolutnie nic.
Zgłoś
Avatar
TENERE 2023-06-20, 18:32
wszyscy chuj kładą,...
Zgłoś
Avatar
emek5 2023-06-20, 22:30
Ale trzeba mieć zrytą psyche żeby odjebać samobójstwo
Zgłoś