18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
onucek 2023-06-19, 18:41 2
nie szanuję samobójców
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-06-19, 18:52
Najwidoczniej życie miał za krótkie
Zgłoś
Avatar
joti 2023-06-19, 19:34 21
onucek napisał/a:

nie szanuję samobójców



Dlaczego?
Ja uważam, że każdy człowiek ma prawo dysponować sam swoim życiem, w tym zakończyć go kiedy uzna to za stosowne.
Co innego, to ci co ze sobą kogoś zabijają, szczególnie rodzice swoje dzieci, to dla mnie jest śmieć ludzki.
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-06-19, 19:58 6
onucek napisał/a:

nie szanuję samobójców



on potrzebował pomocy
Zgłoś
Avatar
metbek 2023-06-19, 20:18 10
Najgorsze jest to, że każdy potrzebuje drugiej osoby, żeby się wygadać.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2023-06-19, 20:31 2
Na dole jest napisane, że jeszcze dwóch zostało :p Jeszcze norma nie wyrobiona.
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2023-06-19, 20:40 19
Ajot napisał/a:

Dlaczego?
Ja uważam, że każdy człowiek ma prawo dysponować sam swoim życiem, w tym zakończyć go kiedy uzna to za stosowne.
Co innego, to ci co ze sobą kogoś zabijają, szczególnie rodzice swoje dzieci, to dla mnie jest śmieć ludzki.



Przygłupy rzucające się pod ciężarówki czy pociągi to również śmieci, gdyż są przyczyną niepotrzebnych problemów i często traumy prowadzącym te pojazdy. O debilach skaczących z wysokich pięter nawet nie wspomnę, ich działanie to czyste skurwysyństwo i egoizm. Ktoś chce się zabić? Wszystko spoko, tylko niech to zrobi w skuteczny sposób i bez krzywdzenia innych - powieszenie, strzał w łeb, wbicie ostrza w tętnicę czy rura łącząca wydech auta z kabiną. To są skuteczne i bezpieczne dla otoczenia sposoby na odebranie sobie życia bez głupawego dramatyzmu.
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-06-19, 21:13 2
programista4k napisał/a:

on potrzebował pomocy



no i w końcu doczekał się fizjoterapii oponami... już go nie bolą plecy

Ajot napisał/a:

Dlaczego?
Ja uważam, że każdy człowiek ma prawo dysponować sam swoim życiem, w tym zakończyć go kiedy uzna to za stosowne.
Co innego, to ci co ze sobą kogoś zabijają, szczególnie rodzice swoje dzieci, to dla mnie jest śmieć ludzki.



Ja się nie zgadzam na samobójstwo. Ja mam więcej do powiedzenia niż on.
Zgłoś
Avatar
Ghoscik8 2023-06-19, 21:40 5
W gównostanie chyba przyzwyczajeni do tego bo omijają i jadą dalej.
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2023-06-19, 21:43 1
To przez kozę!
zdradziła go!
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-06-19, 21:43 3
Nemrod90 napisał/a:

Przygłupy rzucające się pod ciężarówki czy pociągi to również śmieci, gdyż są przyczyną niepotrzebnych problemów i często traumy prowadzącym te pojazdy. O debilach skaczących z wysokich pięter nawet nie wspomnę, ich działanie to czyste skurwysyństwo i egoizm. Ktoś chce się zabić? Wszystko spoko, tylko niech to zrobi w skuteczny sposób i bez krzywdzenia innych - powieszenie, strzał w łeb, wbicie ostrza w tętnicę czy rura łącząca wydech auta z kabiną. To są skuteczne i bezpieczne dla otoczenia sposoby na odebranie sobie życia bez głupawego dramatyzmu.



Zgadzam się. Niepotrzebnie wciągnął w to osoby trzecie. Widać z tego filmu że kierujący autobudem był w takiej traumie po przejechaniu typa że nie miał nawet siły żeby się zatrzymać i spojrzeć na przejechanego. Prawdopodobnie ta trauma będzie mu towarzyszyć do końca życia.
Gościu mógł normalnie jak to w Indiach się robi wejść na pociąg i złapać za trakcję. Byłby lepszy efekt wizualny na filmie i nie straumatyzowałby nikomu nic niewinnego kierowcy.
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-06-19, 22:18
420710247365 napisał/a:

Zgadzam się. Niepotrzebnie wciągnął w to osoby trzecie. Widać z tego filmu że kierujący autobudem był w takiej traumie po przejechaniu typa że nie miał nawet siły żeby się zatrzymać i spojrzeć na przejechanego. Prawdopodobnie ta trauma będzie mu towarzyszyć do końca życia.
Gościu mógł normalnie jak to w Indiach się robi wejść na pociąg i złapać za trakcję. Byłby lepszy efekt wizualny na filmie i nie straumatyzowałby nikomu nic niewinnego kierowcy.


To prawda ATOBUD ciężko zatrzymać bo to pewnie autobus budowlany ja sama nazwa wskazuje a straumatyzowany kierowca pewnie strzeli dobie w łeb po tej traumie czego i tobie również życzę ja pierdole co za trauma
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-06-19, 22:20 2
Zlecieli się jak muchy do gówna.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2023-06-19, 22:24
za the beatles browar leci
Zgłoś