18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-07, 22:30 2
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Wiesz że o brodę można dbać, podobnie jak o resztę ciała? Ale co możesz o tym wiedzieć brudasie jebiący niemytym dupskiem



Uderz w stół, a pedalstwo się odezwie.

Broda i dbanie o siebie - niezły antonim.

Zgłoś
Avatar
Verano 2020-04-07, 23:19 3
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - chuj mu w dupę, jego sprawa, ale kurwa ryżą... Ja pierdolę, to już przesada.

chce nosić brudne włosy

Ktoś chce nosić brudne śmierdzące włosy na głowie jego sprawa. Kurwa szampon...mówi ci to coś? Chyba nie skoro piszesz takie chujowizny.
Zgłoś
Avatar
Leddan 2020-04-07, 23:45 4
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - chuj mu w dupę, jego sprawa, ale kurwa ryżą... Ja pierdolę, to już przesada.



Pisał to pewnie dzieciaczek z dziewiczym wąsem i jednym odstającym włoskiem na brodzie
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2020-04-08, 1:00
Jak Krystekx2 napisał. Obuchem uderzyć a drewno o ziemie pierdolnie. Wystarczy kilka razy w życiu rąbać drewno to się człowiek nauczy
Zgłoś
Avatar
Draxs 2020-04-08, 9:36
dignogato napisał/a:

Ktoś chce nosić na ryju pedalską, śmierdzącą brodę - chuj mu w dupę, jego sprawa, ale kurwa ryżą... Ja pierdolę, to już przesada.



Twój stary taką nosi?
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-08, 11:22
to już nazi czy jeszcze niemiec, bo kurwa nie rozróżniam tego gówna
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-04-08, 16:41
Leddan napisał/a:

Pisał to pewnie dzieciaczek z dziewiczym wąsem i jednym odstającym włoskiem na brodzie



Konto założone w 2015 i oto pierwszy post, pięknie się obsrałeś gimbusie.

Draxs napisał/a:

Twój stary taką nosi?



Też dobrze 2014 i 4. post.

Verano napisał/a:

Ktoś chce nosić brudne śmierdzące włosy na głowie jego sprawa. Kurwa szampon...mówi ci to coś? Chyba nie skoro piszesz takie chujowizny.



Chcesz być zarośniętym śmierdzącym grzybem, nie moja sprawa, ale według mnie, jedyne włosy w obrębie twarzoczaszki u mężczyzn, to powinny być brwi i rzęsy (bo są potrzebne), reszta to niehigieniczny, pedalski syf.
Zgłoś