18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
hierek18 2012-09-12, 13:58
Rozjebało mi system.
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-09-12, 14:24
puszcze to na siłowni !!
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-09-12, 15:14 6
Jeśli mowa o rzucaniu i grubasach to klip mi się skojarzył
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-12, 15:30 1
hierek18 napisał/a:

Rozjebało mi system.



To znaczy, że te grubaski Cię obrzydzają, tak jak mnie, czy chętnie byś je zrobił od tyłu, bo ten emotikon zmusza do innego spojrzenia na Twój post...
Zgłoś
Avatar
I................o 2012-09-12, 18:26
W klasie pewnie siedzieli obok wszystkich, ciekawe czy mają własne satelity? I jeszcze jestem ciekaw ile lat wytrzymali by oni na diecie głodowej
Zgłoś
Avatar
szczorq 2012-09-12, 23:48
@up
a ktoś wytrzymał dłużej niż miesiąc na "diecie głodowej" ?!
Zgłoś
Avatar
typo 2012-09-13, 8:51 5
Faktem jest, że nie każdy musi mieć 6-pak, czy talię osy - bo każdy ma jakąś tam swoją zdrową zawartość tkanki tłuszczowej zapisaną w organizmie. No ale to co sie teraz dzieje, to jest jakiś kurwa horror. Spora część otyłych to pieprzone kaleki. JAK można się tak zapuścić, że spadający portfel na ziemie staje się wyzwaniem - pękną spodnie na dupie, czy nie, pokonam fałdę tłuszczu i się schylę, czy nie?

Ci wszyscy sapiący po 3 stopniach w tramwaju, czy nie mogący wejść na piąte piętro zniszczyli sobie życie ... jedzeniem. JEstem w stanie zrozumieć osoby, którym nie chce się chodzić na siłkę, czy biegać, żeby zrzucić jakieś śmieszne 3-4 kg, ale 20kg nadwaga to już jest powód, żeby zrobić wszystko, aby schudnąć.

Nie bez winy jesteśmy my, dorośli (no przynajmniej część z sadoli). Jak się z dzieciakiem w nagrodę chodzi do McDonald's, albo na pizzę to potem nie ma się co dziwić, że dzieciaki żrą na potęgę. W końcu to coś dobrego. I jak się kurwa załatwia lewe zwolnienia na WF, albo nie zmusza berbecia do ruchu, też jesteśmy winni.

Mens sana in corpore sano - w zdrowym ciele, zdrowy duch. Albo - poranne ćwiczenia i walenie konia, dadzą ci zwinność małpy i siłę słonia - przysłowie dla tych którzy jeszcze nie ruchają. We większości lamerskie niewytrenowane cioty piszą, że ruchania nie ma w liceum, czy na studiach. Jest, tylko trzeba o to zadbać zawczasu.
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2012-09-13, 9:04
Wystarczy czasem się napizgać i polatać po mieście 48h, drogi interes, ale zawsze sie zrzuci 2-3 kg . Chociąz to kwestia indywidualna, jeden traci 2 drugi 4 kilo.
Zgłoś
Avatar
kopyt88 2012-09-13, 13:15
Jeśli by to zrobili w USA to by to w radiach słuchali teraz jak teksty o gwizdaniu w gwizdek
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-13, 13:34 1
wole to:


i ladna okladka:

Zgłoś
Avatar
mayday1707 2012-09-13, 14:04
To powinno być na hardzie:|
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-09-14, 22:32
Zgłoś