18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
FreakyOmen 2011-12-09, 14:03
Prawie jak :





Swoją drogą fajnie by było żukiem pozapierdalać tyle km!
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-12-09, 14:19
vass napisał/a:

straż wiejska założyła blokadę na koło, do tego musiałem śmigać 5km z buta do ich biura żeby zapłacić mandat


trzeba było z blokadą na kole jechać
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-12-09, 15:51
Złombol wymiata Sam mam zamiar zebrać ekipę i wyruszyć za jakieś 2 lata Teraz trzeba trampka przygotowac
Zgłoś
Avatar
B................y 2011-12-09, 17:00
Ciesze się że materiał który wrzuciłem zmotywował was do jakiś podróż najlepiej starym dobrym autkiem typu żuk czy nysa
Zgłoś
Avatar
suomalainen 2011-12-09, 17:48
100% Złomnik - dla wtajemniczonych...
Zgłoś
Avatar
VooDooBlitz 2011-12-09, 18:37
Wschód się bawi!!! pozdrowienia z Wielkopolski dla moich rodzinnych stron:) powodzenia i szacun
Zgłoś
Avatar
kebabkilla 2011-12-09, 19:37 1
fihu89 napisał/a:

Piwo, za to, że chłopaki dali temu Żuczkowi na stare lata "drugą młodość". Bardzo mi się podoba, że młodzi interesują się polską motoryzacją i nie pozwalają jej umrzeć. Sam mam malucha, kupiłem za 250zł w stanie złym. Wedle moich możliwości stawiam go na nogi, a z kasą słabo. Powodzenia chłopakom życzę.



oni po prostu nie mieli kasy na nic innego
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-09, 20:02
HoseBanditos napisał/a:

ZŁombol to już kultowa impreza.
@up. Cieszę się, że tak myślisz.


no, gdyby amicar nie zamulił, to kredensem byśmy zapierdalali w tym roku
Zgłoś
Avatar
lith 2011-12-11, 3:25
Ogólnie pomysł fajny, sam preferuję tego typu sposób spędzania wolnego czasu, ale nie rozumiem tak tego podniecania się wszystkich dookoła. Rozumiem, żeby objechali np. wszystkie państwa Europy za jednym razem, albo pojechali do RPA/Chin,a to to zwykła wycieczka autkiem do Holandii i z powrotem. Sporo ludzi w ten sposób jeździ czy to samochodami, czy to pociągami, czy samolotem przy znalezieniu jakiegoś taniego połączenia. Filmik robi ważenie, że więcej przestali naprawiając tego żuka niż jadąc. Rozumiem, że zarąbista sprawa, przygoda, ciekawi ludzie, ale bez przesady.... nawet tym żukiem nie dojechali do końca tylko ich na lawecie ściągnęli. A szum jakby świat dookoła objechali. Jak ktoś pisze, że może kiedyś pojedzie w taką wycieczkę- nie trzeba specjalnie żuka do tego kupować- pierwszy lepszy samochód, kilka osób i w drogę. Szczególnie po UE to na prawdę żaden problem, oby kasa na paliwo i zaopatrzenie była- ja nie widzę żadnego problemu.
Zgłoś