18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Żulernia ma raj
J................k • 2020-10-16, 18:15
Oni się modlą o jak najdłużej trwającą pandemię

Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-16, 18:20 5
ale mięczak nie wypił.. do pięt polskiemu kwiatu menelstwa nie sięga..
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-10-16, 18:27
esilver.com.pl/plyn-do-dezynfekcji-i-odkazania-rak-mediline-velodes-so...
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-16, 20:24 1
@~T3RMINATOR

?
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2020-10-16, 20:41 1
Narkomany ćpają alkohol na potęgę, bo hera za droga, a efekt podobny.
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2020-10-16, 20:55
Halman napisał/a:

ale mięczak nie wypił.. do pięt polskiemu kwiatu menelstwa nie sięga..


jak to polski menel w berlinie na dworcu jest
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-10-16, 22:23 16
zule pija plyn do odkazania a lekarze maja nawet 200zl na godzine z dodatkiem pandemicznym. Lekarz moze byc na 24 w szpitalu i za 1 dzien potrafi zarobic wiecej niz normalny, ciezko pracujacy czlowiek. Czesto "bedac" w szpitalu - lakarz spierdala do prywatnego gabinetu. 200zl za wizyte. nawet 5 pacjentow w ciagu godziny... potem wraca do szpitala sie przespac... dobry fachman zarobi w 1 dzien z 5 lub 6 tysiecy... i taki lekarz ma powiedziec prawde, ze koronawirus nie taki grozny? Lekarze maja teraz swoj czas i jesli by od nich zalezalo - pandemia nie powinna sie nigdy skonczyc.
Zgłoś
Avatar
JohnFairPlay 2020-10-16, 22:46 10
JaTylkonaChwile napisał/a:

zule pija plyn do odkazania a lekarze maja nawet 200zl na godzine z dodatkiem pandemicznym. Lekarz moze byc na 24 w szpitalu i za 1 dzien potrafi zarobic wiecej niz normalny, ciezko pracujacy czlowiek. Czesto "bedac" w szpitalu - lakarz spierdala do prywatnego gabinetu. 200zl za wizyte. nawet 5 pacjentow w ciagu godziny... potem wraca do szpitala sie przespac... dobry fachman zarobi w 1 dzien z 5 lub 6 tysiecy... i taki lekarz ma powiedziec prawde, ze koronawirus nie taki grozny? Lekarze maja teraz swoj czas i jesli by od nich zalezalo - pandemia nie powinna sie nigdy skonczyc.



Panie Kaczyński, prosimy opuścić Sadola i nagonkę na lekarzy prowadzić w TVP
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2020-10-17, 0:17
I co on będzie się warm mył? Przecież to żul
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-17, 6:57 3
JohnFairPlay napisał/a:

Panie Kaczyński, prosimy opuścić Sadola i nagonkę na lekarzy prowadzić w TVP



nie pierdziel, bo każdy kto zna środowisko medyczne wie ,że lekarze mają obecnie jak w raju,
zarówno o ilość obowiązków w większości, oraz wynagrodzenie
Zgłoś
Avatar
ytrewqqwerty 2020-10-17, 11:12 1
notak napisał/a:

nie pierdziel, bo każdy kto zna środowisko medyczne wie ,że lekarze mają obecnie jak w raju,
zarówno o ilość obowiązków w większości, oraz wynagrodzenie


Taki raj jest to dlaczego wyjeżdzają? I przeliczył ktoś ile etatów ciągną za te niby niebotyczne zarobki? Słyszales cos o sympatii Ziobry do lekarzy? Co zrobił z zyciem lekarzy, ktorzy mieli nieszczescie leczyc jego ojca?
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-17, 16:18
up
cóż, nie odniosę się do twojej wypowiedzi merytorycznie, bo za krótko tu jestem, ale
jesteś różowa, nezależnie od płci
Zgłoś
Avatar
notak 2021-03-25, 23:44
ytrewqqwerty napisał/a:

Taki raj jest to dlaczego wyjeżdzają? I przeliczył ktoś ile etatów ciągną za te niby niebotyczne zarobki? Słyszales cos o sympatii Ziobry do lekarzy? Co zrobił z zyciem lekarzy, ktorzy mieli nieszczescie leczyc jego ojca?



tak krótko, te chuje ktore wyedukowli się za moje podatkowe pieniądze, a wyjeżdzają i jak pierdolone złodzieje wyjeżdzają, nie oddając kasy za kształcenie, są
zwykłymi kurwami,
co do Ziobry,
jestem zwykłym człowiekiem, ale on kiedyś pomógł, zwykłemu nieznajomemu ,
zero interesowności, ale zwykła uczciwość ,zwykłego człowieka

i tak debile nie zrozumieją,
ideologia ich pogrąża w nic

tomasz_k2020 napisał/a:

Witam Wszystkich
Dla zainteresowanych posiadam duża ilość płynów do dezynfekcji w niskich cenach.
Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie sklepu (Regulamin: 4.11. Zakazana jest reklama usług, produktów, lub innych stron internetowych bez zgody Administracji.
)



a ja mam maseczki w cenie 15gr. za szt.
sprzedaż w opakowaniu 2000szt.
czyli karton 300zł

POjeby ,myślą że żartuję
Zgłoś