18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Zupka chińska
Anal_Intruder_69 • 2024-10-07, 14:30
Chińczyk pokazuje jak wygląda prawdziwa zupka chińska, a nie to gówno co sprzedają w marketach.


A może to jest to słynne wytapianie smalcu...?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-08, 13:14
darnext123 napisał/a:

Dlatego trzeba wysadzić całą tą planęte by takie rzeczy się nie działy



Już tak się nie rozpędzaj. Nie było nas, był las. Nie będzie nas, będzie las.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-10-08, 14:03 1
Skąd tu się wzięło tylu histeryków co się nagle nad psami litują...?
To jest Sadistic. Tu się przychodzi aby obejrzeć pojebane filmy, bo albo człowiek chce sobie przypomnieć że świat to okrutne miejsce i ludzie są okrutni, albo bo się jest psycholem i takie okropne filmy sprawiają przyjemność.
Ten wysyp histerycznych ciot co ironicznie dają sobie nicki typu @PatkaPsychopatka: a potem jęczą bo ktoś torturuje zwierze to jakaś aberracja na tej stronie. To nie kwejk. Ani TikTok.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2024-10-08, 18:45 1
Co za skurwiały podludzizm. Abstrahując od faktu, ze jedzenie psiaków to podludzizm sam w sobie (i chuj mnie obchodzi ich gówno pseudo kultura) szczerze życzę nagrywającej i kucharzowi tak samo bolesnej śmierci.
Zgłoś
Avatar
PatkaPsychopatka 2024-10-08, 20:44
Ork.Fajny napisał/a:

Skąd tu się wzięło tylu histeryków co się nagle nad psami litują...?
To jest Sadistic. Tu się przychodzi aby obejrzeć pojebane filmy, bo albo człowiek chce sobie przypomnieć że świat to okrutne miejsce i ludzie są okrutni, albo bo się jest psycholem i takie okropne filmy sprawiają przyjemność.
Ten wysyp histerycznych ciot co ironicznie dają sobie nicki typu @: a potem jęczą bo ktoś torturuje zwierze to jakaś aberracja na tej stronie. To nie kwejk. Ani TikTok.



Mogę patrzeć na rozjeżdżone gówniaki, egzekucje, wszelkiej maści wypadki. Co do ksywy ORK to jeszcze bardziej zjebana niż rzekomo moja, moja się rymuje. Gier się za dużo nagrałeś, kozak w necie, frajer w świecie.

Różnica polega na tym, że zwierzęta nie są świadome, nie zdają sobie sprawy jak komuś robią krzywdę. Można psa zabić, ogłuszyć, ściąć. Specjalnie na sadisticu miałam zablokowaną opcje zwierząt, żeby takich rzeczy nie oglądać. To co robi ten biały skurwiały chińczyk to istne barbarzyństwo, żeby gotować żywcem i życzę mu długiej bolesnej śmierci.
Zgłoś
Avatar
olfchl 2024-10-08, 20:51
Zapierdoliłbym tę kukłę azjatycką na miejscu...
Pies ma umysł 2-3-letniego dziecka...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-10-08, 21:21 1
PatkaPsychopatka napisał/a:

Mogę patrzeć na rozjeżdżone gówniaki, egzekucje, wszelkiej maści wypadki. Co do ksywy ORK to jeszcze bardziej zjebana niż rzekomo moja, moja się rymuje. Gier się za dużo nagrałeś, kozak w necie, frajer w świecie.


Po pierwsze orki to rasa ze świata Tolkiena, ale ktoś kto co najwyżej przeczytał w swoim życiu lektury szkolne, raczej tego nie wie i myśli że ten nick ma cokolwiek wspólnego z grami wideo.
Po drugie, mój wysryw co do Twojego nicku wyśmiewa Twoją hipokryzję, więc to że się rymuje gówno znaczy.
Po trzecie, ten Twój wysryw co do mojego nicku w środku tyrady o zwierzętach wygląda jakbyś emocjonalnie średnio radziła sobie z tą naszą rozmową i musiałaś w połowie jednego wątku wysrać inny tak tylko żeby mnie obrazić.

PatkaPsychopatka napisał/a:

Różnica polega na tym, że zwierzęta nie są świadome, nie zdają sobie sprawy jak komuś robią krzywdę.


Oczywiście że zwierzęta są świadome. Wszystkie organizmy wielokomórkowe posiadające mózg mają jakąś formę świadomości. Swoją śmieszną moralność usprawiedliwiasz bredząc głupoty na poziomie szczepionek powodujących autyzm albo płaskiej ziemi. Nie jest to poziom świadomości jaki posiadają ludzie, ale mówienie że zwierząt nie są świadome to jakaś pokrętna forma bambinizmu gorsza od tej która pozwala właścicielom pitbulli usprawiedliwiać ich kundle które właśnie przed chwilą zadusiły inne zwierze albo jakiegoś słabego człowieka.

PatkaPsychopatka napisał/a:

Można psa zabić, ogłuszyć, ściąć. Specjalnie na sadisticu miałam zablokowaną opcje zwierząt, żeby takich rzeczy nie oglądać.


Bidulka. Taka odważna dziewczynka ma konto na sadisticu, ale jak widzi że kundel dostaje to wielki płacz się wzbiera. Może zamień sadistics na jakieś fora dla obłąkanych ekologów gdzie się cieszą z ludzkiej śmierci a płaczą jak ich psi syn umiera.

PatkaPsychopatka napisał/a:

To co robi ten biały skurwiały chińczyk to istne barbarzyństwo, żeby gotować żywcem i życzę mu długiej bolesnej śmierci.


Bla, bla, bla. Witamy na sadisticu. Niestety.
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-10-08, 21:53 1
Słynne chińskie przysłowie mówi nie ma złych psów są źle doprawione
Zgłoś
Avatar
rLy 2024-10-08, 22:31
Zeby mu sie stara do wyra zesrala
Zgłoś
Avatar
Karaplito 2024-10-13, 2:46
Ujebal to go ugotowali
Zgłoś