18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
santaxl 2014-04-29, 11:16 3
takiego prostaka i chama to już dawno nie widziałem, niech trzyma ten swój zakłamany ryj zamknięty, kiedy Janusz coś mówi
Zgłoś
Avatar
debaser 2014-04-29, 11:22 1
Dzięki za filmik, humor od razu poprawiony.

Jeśli ktoś z pokolenia 20-30 latków liczy jeszcze na emeryturę to się przeliczy.

Jak to mówią, jeśli sam o siebie nie zadbasz, to nikt tego nie zrobi, szczególnie rząd złodziei i kłamców.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2014-04-29, 11:53
włóżcie mu pindola w zęby bo morda mu sie nie zamyka
Zgłoś
Avatar
Topiony_serek 2014-04-29, 14:54 2
Typowa manipulacja polityczna. Odniesienie się do bezpieczeństwa, gdy tylko temat jest niewygodny i ciężki do wybrnięcia. Nie podaje się konkretów tylko stwierdza, iż bezpieczeństwo kosztuje/wymaga poświeceń/jest najważniejsze itp...
Jest kilka takich silnie emocjonalnych tematów/sloganów którymi łatwiej jest odwieść uwagę obywateli oraz dać im odpowiedź, niestety pusta odpowiedź.
Takie tematy to:
- bezpieczeństwo
- praca
- stabilność finansowa
- edukacja
Myślmy i analizujmy na bieżąco to co do nas się mówi. Miejmy własne zdanie wypracowane w wiedzy zawartej w piśmie. Dla przykładu: sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/druki.xsp

Mowa to trawa, papier to gleba!

ZUS nic nie gwarantuje i nie ma ŻADNYCH pieniędzy.
Pieniądze na obecne emerytury dają obywatele i budżet, a emerytury gwarantuje Skarb Państwa.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-04-29, 16:05 1
Polecam posłuchać Roberta Gwiazdowskiego.

Zgłoś
Avatar
debaser 2014-04-30, 14:39
Dlaczego to nie jest na głównej???
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-04-30, 14:48
@UP
Na głównej? Aż dziw, że to do zbiorczego nie poleciało
Zgłoś
Avatar
debaser 2014-05-01, 8:47 1
elBiaauawy napisał/a:

@UP
Na głównej? Aż dziw, że to do zbiorczego nie poleciało



Ty chyba nie tylko fizycznie upośledzony jesteś ale też umysłowo pajacu.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-05-01, 17:23
@debaser
Mam cię zabić?
Zgłoś