18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Manolito666 2023-01-05, 22:51 12
Co tu napisać, za wyjątkiem tego, że żółta rasa to pracowici debile. Ktoś powie: ale przecież wygrywają konkursy matematyczne. No cóż, jeden na pięćdziesiąt milionów się wyrodzi. A to wystarczy na drużynę narodową.
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-01-06, 0:14 4
Gruszkowiec się czasem nie wjebał na czerwonym?
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-01-06, 0:20 1
jebana grucha jechała na czerwonem
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-06, 0:47 1
Pierdolony TIRowiec pewnie wiózł gorące bułeczki do sklepu...
Zgłoś
Avatar
PawełAntoni 2023-01-06, 1:42 7
smc napisał/a:

Pierdolony TIRowiec pewnie wiózł gorące bułeczki do sklepu...



Jakie bułeczki przecież to gruszka z betonem się wyjebałem. Ale zamiast mózgu masz kisiel to tak pierdolisz aby tylko napisać.
Zgłoś
Avatar
SVETER 2023-01-06, 3:23 2
na 99% betonowóz był przeładowany jak wszystko co jeździ po chińskich drogach ale spokojnie gruchę pozbierają, beton skują i bęben będzie dalej pracował bo to drogie żelastwo jest
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-01-06, 3:35 1
Uratował kiblarza ale zmarnował tyle betonu. Klient czeka.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-01-06, 4:02
Na chuj omijac takiego zjeba, jak to niemal zawsze wieksze szkody i liczba ofiar pozniej.
Trabic, hamowac, obserwowac i nic wiecej.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-01-06, 4:07
Takiego baletu z gruchą jeszcze nie widziałem.
Mistrzowsko zwalona grucha.
Brawo.

Skuterzyście, pomimo, że przeżył, też należą się wielkie podziękowania
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2023-01-06, 6:12 3
Kiedyś jak miałem wypadek, to nawet nie hamował, jak we mnie pakował. Wiózł na pace konia chyba i nie chciał go zwalić. Bał się, że zwierzęciu nogi połamie przy przeciążeniu to wolał we mnie przypierdolić. Ciężarowym w bok malucha to jest tam jakaś strefa zgniotu. Leciałem jak kula bilardowa.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-01-06, 8:17
Manolito666 napisał/a:

Co tu napisać, za wyjątkiem tego, że żółta rasa to pracowici debile. Ktoś powie: ale przecież wygrywają konkursy matematyczne. No cóż, jeden na pięćdziesiąt milionów się wyrodzi. A to wystarczy na drużynę narodową.



Mi sie wydaje że byl nieco rozpędzony i nie zdążył by więc wjechał jeszcze na pomarańczowym. Na filmie widać jak się przełącza na czerwone.
Zgłoś
Avatar
Ktoscos 2023-01-06, 8:31
PawełAntoni napisał/a:

Jakie bułeczki przecież to gruszka z betonem się wyjebałem. Ale zamiast mózgu masz kisiel to tak pierdolisz aby tylko napisać.



A może PawelAntoni ma rację, to może jeszcze nie bułeczki ale ciasto na bułeczki.
Zgłoś
Avatar
sadistic_user1 2023-01-06, 9:57 2
I znowu jebany, beztroski kiblarz, jak święta krowa.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-01-06, 14:08
Antoni79 napisał/a:

Kiedyś jak miałem wypadek, to nawet nie hamował, jak we mnie pakował. Wiózł na pace konia chyba i nie chciał go zwalić



Nie wiem stary, ale poprawiłeś mi dzień nawet jeżeli nie byłeś tego świadomy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie