18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
MafiCk 2024-05-05, 0:44 1
Gdybym ta kurwe co to zawiesiła złapał w swoje ręce .. kim kurwa trzeba być …
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-05-05, 0:52 6
Kiedyś na urlopie nad Bugiem koło rezerwatu Kózki. Ok 4-5 rano obudził mnie ryk silnika i słyszałem jego buczenie z oddali przez ok. godzinę.
Jak zwykle poszedłem przed południem na spacer.
Na terenie rezerwatu ok. pół hektara (ok 50 na 100 metrów) było dosłownie zmasakrowane kołami quada/ów
Przedtem było tam niesamowite stanowisko chrobotka, macierzanki, kocanki i innych roślin kserotermicznych, a została czarna gleba i przeorany piach.
Było to ok. 20 lat temu, jeżdżę tam co rok, a ślady kół nadal są widoczne.
Zgłoś
Avatar
puchacz102 2024-05-05, 0:54 1
wszyscy jesteście siebie kurwa warci, jebane pizdy na krosah w lasach i tych skurwysynów janusze gajowi ze sznurkami, stalówkami etc. pała i kurwa wąskie drzwi. A żeby was wszystkich chuj
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-05, 0:54 7
MafiCk napisał/a:

Gdybym ta kurwe co to zawiesiła złapał w swoje ręce .. kim kurwa trzeba być …


Jaką kurwą trzeba być żeby popierdalać po lesie swoją pierdziawą, często bez tłumika i wkurwiać ludzi, którzy przyszli na spacer szukać ciszy i spokoju.
Poligonów w Polsce nie brakuje, tam możecie jeździć, bo w lesie nie znacie dnia, ani godziny. Wszędzie czai się linka...
Tak, tak, sezon rozpoczęty, bójcie się skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-05, 1:05 1
JanJankowski napisał/a:

Kurwa motorowa płoszy jeża, sarnę



W tym kraju nie ma takich zwierząt. Jest żubr, bóbr, kurwa łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając. To stworzenia jakie żyją w Polsce. 

Zgłoś
Avatar
John_Yonderbrack 2024-05-05, 1:18
I prawidłowo!
Zgłoś
Avatar
Zbozny 2024-05-05, 3:03
Pojebało tak się nie robi jedzie kobieta rowerem słucha muzy a nagle cyk

Wnyka
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-05, 3:38
Chuj w dupę jak trąba słonia temu kto odpierdala takie kurestwo
Zgłoś
Avatar
levux 2024-05-05, 4:26
Qba_123 napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jeździć, rozjeżdżać, nierzadko nawet prywatne lasy przez jakichś motocweli. Niech sobie kupią hektar działki i tam urządzą tor. Dobrze tak motopiździe, szkoda, że to nie był drut kolczasty.



jeżdze sobie po lesie i chuj ci w cyce co robię, jak ci sie nie podoba to wypierdalaj do miasta siedzieć w blokach
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-05-05, 6:58 1
Veni_Vidi napisał/a:

Do tych kurew motorowych należ strzelać



lukaszjb napisał/a:

Jakbyś kurwa idioto jeden z drugim jechał z dzieciakiem na rowerze też byś był taki mądry? Usiłowanie zabójstwa z zamierem ewentualnym!



Bo na rowerze to zapierdalasz 200 h i nie widzisz sznureczka ,ta linka powinna być z żyłki i bardziej naciągnięta żeby ładnie łeb ucięło
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-05-05, 7:35 4
Z tą linką to za ostro. Wpierdol by wystarczył. W lesie jazda jakimkolwiek ryczącym gównem powinna być karana mandatem 5000-10 000. Tak samo zaśmiecanie. Nie możesz wyjść z rodziną na spacer, bo dzieci Januszy zabawę sobie urządzają. Zasrali góry, skurwili, złajdaczyli Pomorze, wszystkie plaże, ciche miejscowości, a teraz kurwy demolują niziny. Bardziej mi szkoda spłoszonego zająca, sarny niż rozjechanego kładem pieska salonowego takiego sportowca.
Zgłoś
Avatar
mloddy113 2024-05-05, 8:00
Skoro według większości tu zjebow stulejarzy 15letnich i innych można linkę w lesie rozwiesić żeby zabić to taka sama saxada może powinna być na drodze, kto przekracza prędkość kula w łeb beż pytania dlaczego i po co. Niech zasady będą wszędzie równe
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-05-05, 8:24 3
Gość ma fuksa na nasze nieszczęście że mu łba nie upierdoliło albo gardełka nie poderżną .... ale i tak plus może kurwa rozum z dupy przejdzie do czaszki.
Ok niech se jeżdżą ale kurwa jak będzie ich a nie publiczne. Wy kurwy jebane. Jak se kupią ziemię czy tam las to mogą kurwa tam nawet pole minowe postawić mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-05-05, 8:56
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



A co się kurwa fruwa?

sothis napisał/a:

Również jestem zdania, ze quadziarze i crossowcy śmigający po lasach to szkodniki do utylizacji. Rozumiem pasję, sam mam nielubianą przez wielu. Ale chuj im w dupę, niszczą lasy, uniemożliwiają cieszenie się ciszą i przyrodą.



Przecież ty konia walisz w piwnicy a las to na National geografic ostatnio oglądałeś.
Zgłoś
Avatar
Diverus 2024-05-05, 9:27
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



Z tego co widzę, to jadą po drodze gruntowej która przebiega przez las. Także masz rację, po lesie się nie jeździ, jeździ się po drogach (również tych przebiegających przez las)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie