18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
smc 2024-05-04, 23:02 4
Przecież widać, że to pajęczyna. Zrobił ją pająk, o na przykład taki:

Zgłoś
Avatar
K................a 2024-05-04, 23:08 13
modified1 napisał/a:

Ale chuj masz problem z tym że ktoś sobie po lesie jedzie motorem, krosem czy kładem, jeleń sie zesra czy co? Co chwile jest jakaś wycinka w lesie i jadą tam ciągniki, auta i piły spalinowe chodzą przez pół dnia, a takie zjeby jak ty coś pierdolą. Taki typ co rozkłada sidła czy linki powinien od buta iść do pierdla za usiłowanie zabójstwa ;d



A taka kurwa co jezdzi po lesie powinna z automatu mieć świdrowany odbyt przez innego homo-motasia
Zgłoś
Avatar
dabrowskp 2024-05-04, 23:09 13
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Amator z leśniczego, za nisko rozwiesił.

U nas 2 wsie dalej rozciągneli drut z kolcami, z tego co słyszałem poszło po rękach i zatrzymało się na krtani pod kaskiem, Moto idiota udławił się własną krwią

Dziewne ale od tego czasu nikt nie ryje pól rolnikom i nie straczy zwierzyny w lesie.

BTW mineły 3 lata ale do dnia dzisiejszego żałuję ze nie mam fortek z tego
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-04, 23:11 8
Chciałbym by to była prawda, ale to zapewne motopizdowa ustawka. Uwierzę jak zobaczę ucięty łeb motokurwy.
Zgłoś
Avatar
Majzu91 2024-05-04, 23:12
Kto twierdzi ze motorem po Lesie jezdzic to jest zwyklym zjebanym scmieciem takie kurwy jak wy tam samo co wiesza taka linke to rozjebal bym mu glowe cegla a dla kurwy co sie dojebie o pisownie to tak samo Chuj Ci na ryj Cwelusie Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Dawid0101 2024-05-04, 23:22
7 tys rocznie rowerem głównie po lasach, polach rzadziej po łąkach prawie wcale po asfalcie. Leśne drogi nawet te przeznaczone dla turystyki pieszej są tak zaniedbane, rozkur*** głównie przez maszyny jak i pojazdy leśników/myśliwych/rolników, że aż strach koleiny takie, że po piasty wody w sezonie mokrym a w lecie dziesiątki wywrotek na zaschniętych koleinach. Pierwszy rzucę kamieniem do tego kto pochwala takie wieszanie linek w lesie!!
Zgłoś
Avatar
desade 2024-05-04, 23:27 15
Zakładanie linek w pobliskich lasach to moje ulubione hobby. Plecionka stalowa 2mm robi najlepsza robote - cienka i wytrzymała. Jak tylko zauwaze motoseksualiste lub quadziarza to zaznaczam wysokosc jego szyi na pobliskim drzewie i pozniej przychodze z linka montowac pulapke. Nikogo dotad nie zabilem ( wiedzialbym o tym) i nawet nie wiem czy "zlapalem" kogokolwiek ale perspektywa zjebania tym pierdzacym chujom dnia poprawia mi nastroj. Ten filmik to balsam na moje oczy.
Zgłoś
Avatar
durabo2 2024-05-04, 23:33 2
Kuźwa bił bym brawo, ale rowery krzywdy nie robią, a po lesie lajkrowane pedalki nie jeżdżą
Zgłoś
Avatar
rutrar 2024-05-04, 23:44
psyhepl napisał/a:

po lesie sie nie jeździ!



Mylisz się : jeździ sie i po lesie na specjalnych trasach.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-05-04, 23:58 11
modified1 napisał/a:

Ale chuj masz problem z tym że ktoś sobie po lesie jedzie motorem, krosem czy kładem, jeleń sie zesra czy co? Co chwile jest jakaś wycinka w lesie i jadą tam ciągniki, auta i piły spalinowe chodzą przez pół dnia, a takie zjeby jak ty coś pierdolą. Taki typ co rozkłada sidła czy linki powinien od buta iść do pierdla za usiłowanie zabójstwa ;d



Problem mają właściciele. Tak się składa, że motoseksualiści nie mają żadnego szacunku i zapierdalają po prywatnych terenach wkurwiając ludzi i zwierzęta. Do państwowych lasów poza pewnymi wyjątkami i specjalnymi trasami wjeżdżać nie wolno. Na teren prywatny z oczywistych względów również wjeżdżać nie wolno. Jak mam swoje drzewa to sobie kurwa powieszę na nich co będę chciał - może linkę, może lalkę, a może karmik dla Zdupydomordyzaura. Wchodzisz na cudzy teren to ryzykujesz i chuj.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-05-05, 0:02 7
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Fuck'em. Nikt nie zginął. Popieram rozciąganie takich linek skoro inaczej się nie da zatrzymać tych hui. Sami się o to proszą hałasując w lesie swoimi spalinowymi gównami. Gdyby kózka nie skakała...
Zgłoś
Avatar
Habiba 2024-05-05, 0:04
Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze



Żeby to jeszcze był sznurek to ok ale to jest stalowa linka! Mam nadzieje ze karma wroci to tych skur..ów.
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-05-05, 0:18
Jeżeli jakiemuś staremu komuchowi nie pasuje jeżdżenie po lesie pitarkami , to zawsze można wkopać deskę z gwoździami w ziemię a nie odpierdalać takie tarło . Czysty zjeb bez wyobraźni pokroju większości komentujących piwniczaków . Chuj mu w dupę i wam też
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-05, 0:36 6
Bardzo kurwa dobrze!

Wargaziom napisał/a:

To jest najgorsze kurestwo jakie można zrobić wieszać w lesie sznurek żeby zabić człowieka jadącego na motorze


Bójcie się, skurwysyny!

fjutek napisał/a:

ale pierdolicie farmazony. Quad zły , cross zły, ale kurwa rozjebane lasy sprzętem do wyrębu są ok xD ludzie otwórzcie oczy, te zakazy nie maja logicznego sensu, przejedzcie sie do dowolnego lasu i zobaczcie jakie sa kurwa koleiny , jak po czołgach !!!! ten sprzet do wyrębu wazy pare ton i rozpierdala śćiółkę o wiele bardziej i z tym nagle nie ma problemu ? XD


Nie chodzi o rozjebane drogi, ale że taki ogrraniczony umysłowo zjeb na swojej pierdziawie zwyczajnie WKURWIA. Wypierdalajcie na poligon, tam możecie se jeździć do woli.

Dawid0101 napisał/a:

Pierwszy rzucę kamieniem do tego kto pochwala takie wieszanie linek w lesie!!


Rzucaj! Ja pochwalam. I jeszcze dam radę wieszającym: trzeba wieszać linkę stalową, albo drut, koniecznie pod kątem do kierunku jazdy, jak robili niemieccy partyzanci z Werewolfu. Wtedy linka tnie jak gilotyna.
Zgłoś
Avatar
sadol001 2024-05-05, 0:42 3
fjutek napisał/a:

ale pierdolicie farmazony. Quad zły , cross zły, ale kurwa rozjebane lasy sprzętem do wyrębu są ok xD ludzie otwórzcie oczy, te zakazy nie maja logicznego sensu, przejedzcie sie do dowolnego lasu i zobaczcie jakie sa kurwa koleiny , jak po czołgach !!!! ten sprzet do wyrębu wazy pare ton i rozpierdala śćiółkę o wiele bardziej i z tym nagle nie ma problemu ? XD



nie nie ok. takie same chuje jak te motopizdy
Zgłoś