18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
joeblacktwo 2020-12-29, 7:19
Raczej z pół punktu dla nożownika
Zgłoś
Avatar
stachu100093 2020-12-29, 13:35 8
Czy tam zawsze zamiast dzwonić po karetkę lub lecieć po apteczkę, podstawia się krzesełko na którym można się komfortowo wykrwawić?
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-12-29, 13:37 2
Kto pierwszy ten lepszy. Szkoda, kibicowałem temu kapkę jaśniejszemu i bez maczety.
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2020-12-29, 16:10
Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zajebaniem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-12-29, 16:21
0700zglossie napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zajebaniem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.



czym ciemniejsza skora tym mniejsze IQ. nie spodziewaj sie po nich zbyt wiele a nawet bialy czlowiek potrafi kogos zajebac w nerwach
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-12-29, 16:56
Gdzie ty tu halman remis widzisz ? Obaj przeżyli czyli społeczeństwo przegrało.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-12-29, 19:06 1
Wisła Kraków - GKS Katowice 0:1
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-12-29, 22:02
0700zglossie napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało, co tacy "ludzie" mają w głowie przed zajebaniem komuś maczetą? Co muszą mieć nie tak z łbem? A jebnę mu, odetnę rękę albo przetnę jakąś tętnice, przecież chyba nic takiego strasznego się nie stanie, przecież nie poniosę za to konsekwencji, ręka odrośnie, za tętnice wstawi się wężyk paliwowy od komarka i gra.



Bierzesz za punkt odniesienia nasze realia. Jednak u nas łatwiej znaleźć porąbańca z siekierą lub widłami ( nie dotyczy zapewne Krakowa). W takich wypadkach trzeźwa ocena rzeczywistości ( i ewentualnych konsekwencji prawnych czy tam deskowania na sztywno) to ostatnia z rzeczy która delikwentom przychodzi do głowy. W sumie sam jestem ciekaw obrażeń jakie by wywołał mój szpadel Romanik czy też Gerber Golok.
Zgłoś
Avatar
Sriot 2020-12-29, 22:19 2
Co za debil z tą łopatą. Kurwa na chuj mu ta reklamówka jak walczy o życie (przy starciu i tak rozsypuje). Posiada dłuższą broń to trzyma ją jeszcze jak pizda do obrony zamiast gościa z maczetą na zasięg odpychać łopatą.
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-12-30, 11:43
Arathnmor napisał/a:

Bierzesz za punkt odniesienia nasze realia. Jednak u nas łatwiej znaleźć porąbańca z siekierą lub widłami ( nie dotyczy zapewne Krakowa). W takich wypadkach trzeźwa ocena rzeczywistości ( i ewentualnych konsekwencji prawnych czy tam deskowania na sztywno) to ostatnia z rzeczy która delikwentom przychodzi do głowy. W sumie sam jestem ciekaw obrażeń jakie by wywołał mój szpadel Romanik czy też Gerber Golok.



U mnie w aucie jeździ Shrade SCAXE4...
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2021-01-04, 23:31
stachu100093 napisał/a:

Czy tam zawsze zamiast dzwonić po karetkę lub lecieć po apteczkę, podstawia się krzesełko na którym można się komfortowo wykrwawić?



Bo to koniec tylko pierwszej rundy
Zgłoś