18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zygzaq 2012-01-28, 0:12
Kurwa, nie ważcie się porównywać takiego arcydzieła jak Wiedźmin z tibią, bo znajdę i zapierdole....
Sapkowski pisze świetnie, to jeden z najlepszych twórców na świecie (moim zdaniem ), jego książki są odjechane. Pierwsza część gry była zajebista, wciągająca, co najmniej 1 tydzień przed kompem i to jeszcze z poradnikiem w ręku. Jakbym miał trochę zbędnej kasy to bym se dwójkę kupił, ale póki co poczekam.

Ps. Ten gruby zabójca to nie jest główny bohater gry.
Zgłoś
Avatar
Rosaran 2012-01-28, 0:38
Nie żałuje ani grosza przeznaczonego na Wiedźmaka 2, ładna grafika, świetny dubbing(porównując polską i angielską wersję językową, myślałem że się zeszczam ze śmiechu, jak usłyszałem typowy brytyjski akcent u Foltesta), no i oczywiście piękny nacisk na przekleństwa, kurwa w tej grze brzmi niczym śpiew chorału gregoriańskiego. No a za Bagińskiego piwo, chociaż filmik o polskiej prezydencji zjebał zupełnie.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2012-01-28, 11:38
Większość polaczków sapiących do tej oraz innych gier i tak pewnie ściągną ją wraz z innymi tytułami z neta. Przejdą wszystkie tytuły ze ślinotokiem w ustach tłumacząc się na końcu, że gra jest tak chujowa że jej nie kupią. Ale kilka dni na jej przejście stracą.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-01-28, 20:44
Zygzaq napisał/a:

Kurwa, nie ważcie się porównywać takiego arcydzieła jak Wiedźmin z tibią, bo znajdę i zapierdole....


Rozumiem, ze ta gierka nie dorasta tibii do pięt ale bez przesady...
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-01-29, 16:34
Kurde, trochę to posrane, ale jak widze całą akcje z magiem, łza kręci się w oku. Miesiąc mógłbym kombinować co w scenie takowej winno być zawarte a i tak bym nie wymyślił
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2012-02-19, 22:21
Też bym kupił ale jako człowiek rozsądny w pierwszej kolejności są rachunki i prowiant i nie wiem czy mojej mamie z renty coś zostanie.
Zgłoś