18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Zwierzęta jedzą lepiej niż ludzie
R................y • 2013-06-28, 5:19
Oto skład taniego żarcia dla kota z biedronki
Tłuszczyk 4%, witaminki, rybki, mięsko, sole myneralne Żreć nie umierać. Chciałem dla porównania cyknąć zdjęcie jakiejś szynki czy parówek ale chyba nie muszę. Każdy wie że na odwrocie jest tablica Mendelejewa i nawalone 30% tłuszczu szczególnie w parówach. Kotek i piesek musi dobrze pojeść ! Żeby był duży i zdrowy ! A człowiek ? Sypnąć mu chemię i niech żre mięso z tektury. Taka oto mała paranoja. Panie premierze, jak żyć !? Skoro koty karmicie lepiej niż wyborców.
Zgłoś
Avatar
kfqcpk 2013-06-28, 5:24 45
Kocia karma nawet nie jest zła, tylko mało słona
Zgłoś
Avatar
Dam.ko 2013-06-28, 7:08 6
A co ma Tusek do karmy dla kotów???
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-06-28, 7:16 5
Aa, siarczan cynku... Poczytaj sobie choćby o tym ala "składniku", za nim znów będziesz się jarać żarciem dla sierściuchów.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-28, 7:25 5
Oj, jakbyś pojechał na zachód i spróbował tamtejszego żarcia, to byś zatęsknił za polskim. Wybaczcie, że znowu o tym pierdolę, ale Holandia - tam dopiero jest chemia w żarciu, że sałata w lodówce zmienia kolor po dwóch dniach, papryczki chili jebią wybielaczem, ziemniaki nie smakują jak ziemniaki, a mięso przy smażeniu zmniejsza objętość dwukrotnie, tyle w nim wody. Do warzyw ładują najwięcej chemii, bo idą na ilość. Jak pisał pewien użytkownik:
Cytat:

Jakbyś zobaczył ile czasu te "ziemniaki" leżą w ziemi, a ile na pólce oblewane jakimś chemicznym świństwem, to byś nie zadawał głupich pytań W "normalnym" świecie warzywa przeważnie mają jeden "miot" w roku, w Holandii w szklarniach wyciskają nawet trzy, nie ma bata, w naturalny sposób nie da się tego osiągnąć.


Może wypowie się coś więcej w tym temacie?
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-06-28, 9:01
O kurwa, sztuczna witamina A! W życiu bym tego kotu nie dał! Przecież taka witamina w ogóle się nie wchłania. Szczyt chamstwa, koty chemią tak faszerować.

Zresztą nawet i bez sztucznej witaminy bym tego sierściuchowi nie dał, bo ostatniego wyrzuciłem w mikserze przez okno.
Zgłoś
Avatar
Dam.ko 2013-06-28, 9:43
Sierściucha w mikserze przez okno? A gdzie zdjęcia/video na sadistic?
Zgłoś
Avatar
s................. 2013-06-28, 9:45 6
Mam dwa koty i w życiu nie nakarmiłbym ich tanim żarciem z biedronki O.o

Swoją drogą: puszka (100g) średniej klasy kociego żarcia kosztuje 0.60-1euro. Kilo kury stoi około 4 euro. Tak, karmię koty kurą i tuńczykiem. Ból dupy czas start!
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-06-28, 10:16
Lepiej, tylko przyprawic trzeba. Nie jadłem całej. Ale jak porównac skład, to wychodzi o niebo lepiej.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-06-28, 11:23
no to wpierdalaj. smacznego
Zgłoś
Avatar
towerfox 2013-06-28, 13:48
Na parówkach też masz napisane 100% mięsa...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-28, 14:24 4
Wpierdalaj popiół na surowo, jebany sierściuchu!

A tak na serio - póki co Polacy moga się cieszyć z w miarę nie chemicznego jedzenia, w Holandii (tak jak pisał Bonguś, zresztą cytując moje słowa to jest dopiero chemia, aż język wykrzywia! I ludzie potem się dziwią czemu Wiatraki wolą w kakao niż z kobietą - jakbyście łykali na dzień dobry przy śniadaniu całą tablicę Mendelejewa to też by Wam predzej czy później odjebało! Niemal każdy Polak mieszkający tutaj a pochodzący z terenów wiejskich bawi się w "słoikowanie" i nie jest to wyśmiewana w kraju oszczędność (bo jezdzenie kilka razy do roku po zapasy wcale nie jest tanie!) tylko przymus, bo tej zachodniej chemii nie da się na dłuższą metę jeść!
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-28, 14:56
OK, skoro tak uważacie
Zgłoś
Avatar
jackhammer 2013-06-28, 15:16
kocie gówno nie karma 82% wody
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2013-06-28, 15:39 2
isitsaturday napisał/a:

O kurwa, sztuczna witamina A! W życiu bym tego kotu nie dał! Przecież taka witamina w ogóle się nie wchłania. Szczyt chamstwa, koty chemią tak faszerować.



Możesz rozwinąć swą myśl? Bo przez ostatnie pół roku pisałem wyłącznie o retinoidach, w tym wit. A, przeczytałem z 50 publikacji w poważnych czasopismach o tym jak się wchłaniają, na co wpływają itp. i jakoś nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Czyżby kolejny pseudonaukowa wiedza rodem z stron typu trotylnawrakustatkuzrooswell.pl?

Co do obrazka: no cóż, 4% mięsa wołowego, 4% wątróbki, razem 8% mięsa. Reszta zboża, produkty rybne itp. O, nawet 2,5% popiołu. No no, rzeczywiście dobre karmienie.
A teraz podyktuj mi skład jakichś parówek z całą tablicą Mendelejewa. No dobra, niech będzie chociaż ćwierć. Uprzejmie ostrzegam że tablica ta ma obecnie około 114 pozycji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie