18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
swampman 2020-11-15, 16:54 17
chuj wie kto jest kim
same zwierzeta
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-11-15, 16:54 25
Antifa za bidenem to najlepsza reklama dla trumpa
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-11-15, 16:55 6
Niech już rozpoczną ten sezon na małpy, bo za bardzo się rozbrykały.
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-11-15, 16:56 6
przecież czarnuchami to się powinno lwy i krokodyle karmic w zoo
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-15, 17:18 48
swampman napisał/a:

ch*j wie kto jest kim
same zwierzeta



przecież to jasne - czarni za bidenem , biali za trumpem ...

aż nie wiem co myślec jak patrze na takie zezwierzęcenie ludzi. Od dawna wiedziałem że czarni to pojeby, ale odkąd trafiłem na ten portal, teraz już wiem że to nie ludzie, tylko jakieś jebane dzikusy. Jeden z drugim czeka aż się gość odwróci żeby można było go zaatakować... jebane ścierwo
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-11-15, 17:22
Wszędzie społeczeństwa są podzielone na lewackie i narodowościowe i to jest ta wasza III WŚ
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-11-15, 17:32
willoo napisał/a:

przecież to jasne - czarni za bidenem , biali za trumpem ...
aż nie wiem co myślec jak patrze na takie zezwierzęcenie ludzi. Od dawna wiedziałem że czarni to pojeby, ale odkąd trafiłem na ten portal, teraz już wiem że to nie ludzie, tylko jakieś jebane dzikusy. Jeden z drugim czeka aż się gość odwróci żeby można było go zaatakować... jebane ścierwo



biali za trumpem mowisz?
Zgłoś
Avatar
gumbi3 2020-11-15, 17:32 24
Oczywiście druga małpa musiała zajebać telefon.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2020-11-15, 17:33 7
Do czarnych nie wolno się odwracać plecami... Uwielbiają bić z partyznata, a tak po za tym w cale nie są tacy duzi i dobrze bijący się, niema żadnej genetycznej przewagi a w sportach walki większość kategorii obstawiają jednak biali.
Zgłoś
Avatar
razak 2020-11-15, 17:56 1
jak ja kurwa nienawidzę murzynów !!!
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-11-15, 18:00 3
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Do czarnych nie wolno się odwracać plecami... Uwielbiają bić z partyznata, a tak po za tym w cale nie są tacy duzi i dobrze bijący się, niema żadnej genetycznej przewagi a w sportach walki większość kategorii obstawiają jednak biali.



Nie no, biorąc pod uwagę zwykłych, nietrenujących białych i czarnych, to ciut lepsze warunki fizyczne maja czarni. Jednak w sporcie zawodowym liczy się już tylko ciężka praca, wytrwałość, odwaga i wola walki - a tego małpiszonom w chuj brakuje
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-11-15, 18:01
swampman napisał/a:

biali za trumpem mowisz?



tak mówię
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-11-15, 18:05 1
Mój pies miał więcej honoru niż to lewactwo.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-15, 18:13 4
McQurwa napisał/a:

Wszędzie społeczeństwa są podzielone na lewackie i narodowościowe i to jest ta wasza III WŚ



I to mnie najbardzioej wkurwia, bo pierdoleni komuniści od stu lat chcą międzynarodowej rewolucji i zniszczenia narodów, a jak ich za dużo, to rodzi się nazizm, co w konsekwencji rodzi wojnę nazizmu z komunizmem.

Tym razem normalni ludzie powinni się zebrać w grupy paramilitarne i wyrżnąć wszelkie lewactwo > międzynarodowych komunistów i narodowych nazistów. Zanim wybuchnie wojna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie