18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Zwolnieni za wpisy na fb
onlinegamer • 2014-01-04, 20:27
Siedmiu pracowników i współpracowników wrocławskiego aquaparku straciło pracę, po tym jak umieszczali negatywne wpisy o pracodawcy na Facebooku - informuje Radio Wrocław.

Pracownicy założyli na portalu zamkniętą grupę, gdzie komentowali bieżące wydarzenia, a także wylewali swoje żale związane z pracodawcą. Jeden z członków grupy powiedział o sprawie szefowi.

Siedem najaktywniejszych osób zostało zwolnionych za brak lojalności.

Rzecznik prasowy Aquaparku Anna Hejno mówi, że szargano dobre imię spółki i uczciwych pracowników. - To były bardzo brutalne ataki na kasjerów i kolegów w innych działach - mówi. Dodaje także, że na forum planowano działania sabotujące polecenia pracodawcy.

Zwolnieni pracownicy uważają, że krytyka wynikała z frustracji i braku zrozumienia. Większość dostała wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron.
Zgłoś
Avatar
Foodman 2014-01-04, 20:31 17
Jestem z Wrocławia i często chodzę do aquaparku Byłem akurat z rana w dzień w którym akurat zostali zwolnieni 25 minut czekałem na wejście ponieważ jedna osoba obsługiwała kasę wejścia i wyjścia a co do ich pracy co tam można sabotować ? nie stoją na mrozie, nie wydobywają węgla więc powinni stulić dzioby i cieszyć się z tego jaką mają pracę nieroby jebane
Zgłoś
Avatar
einsatzkommando 2014-01-04, 20:31 8
Też pracowałem w firmie o profilu elektrycznym - co drugi to jebany kabel i cebulak.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-04, 21:13 28
@einsatzkommando
Trudno żeby wśród elektryków nie było kabli i wtyczek.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-01-04, 21:39 9
Siedem osób straciło prace przez jednego kabla, pewnie jest z siebie dumny.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-01-04, 21:41 1
Niektórzy ludzie powinni mieć bana na internet, co raz trafiają się tacy debile którzy np. dają posta "Pierdolę to, mam dość tych pierdolonych cweli szefów, nie idę do pracy, zadzwonię i powiem że jestem chory, zwolnienie sobie jakieś załatwie, chocby na tydzień, dwa muszę od nich odpocząć" zapomniając, że szefowie nie zostali w epoce kamienia łupanego i też mają komputery, internet i twarzoksiążkę. I nawet jeżeli nie mają ich w znajomych, to ich znajomi mogą ich mieć i wystarczy jeden "lajk" i post pojawi się również na stronie znajomych osoby która zalajkowała...
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2014-01-04, 21:58 6
Odnośnie fejsa to mamy na naszym roku niby zamkniętą grupę tylko ze sporą ilością osób. Studiuję prawo, więc osób w tej grupie jest około 200~. W każdym bądź razie na początku funkcjonowania tej grupy, ludzie dość swobodnie się wypowiadali zapominając, że są wśród nas ludzie i skurwysyny.Pewnego dnia kiedy ćwiczeniowiec zrobił niezapowiedziane kolokwium i zaczęły się na niego żale i niewybredne żarty na temat tego, że pewnie kobieta mu z rana nie dała, osoby aktywne w temacie dostały wiadomość na maila od niego o zgłoszenie się do gabinetu.Okazało się, że jedna osoba po prostu doniosła mu o tym.Sprawa rozeszła się po kościach, bo facet był w gruncie rzeczy ok, więc wystarczyły przeprosiny. Oczywiście następnego dnia wszyscy już wiedzieli kto to zrobił, ale ponieważ ta osoba stała się tzw. persona non grata nie wiadomo do tej pory po cholerę on to właściwie zrobił.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-01-06, 10:45 3
Aa, jeszcze wczoraj pierdolili w żydomediach, że polacy na potęgę podpierdalają siebie nawzajem.
Średnio 30tys. donosów jest przesyłane do ZUS-u rocznie.
Zgłoś
Avatar
łonder 2014-01-06, 14:07 1
Zawsze jakaś konfitura znajdzie się...
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-01-06, 15:53 3
ale tak prawde mówiąc czego sie spodziewali. Podejrzewam że wiekszośc jak nie wszyscy który podpisują umowe o prace razem z toną innych papierów podpisują też oświadczenie, że nie będą działać na szkode firmy i wszelkie działania innych pracowników taki proceder uskuteczniających zobowiazuje sie zgłaszać pracodawcy.

Prawdopodobnie uznano ich za podrzegaczy którzy sieją ferment wśród pracowników i wcale sie nie dziwie. Skoro nie odpowiadała im tamta praca to zawsze mogą size atrudnić jako cieć na budowie.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-06, 17:30
Z jednej strony ostry konfident a z drugiej jak będzie tak brylował to może się awansu doczeka.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2014-01-06, 17:32 1
Dlatego nie mam fb, mam w dupie co się na nim dzieje, a jak chce się na cokolwiek "pożalić" to idę z kolegami na browar i tam sobie rozmawiamy o czym chcemy. Jaranie się swoim życiem na portalach społecznościowych to pedalstwo, a fb i nk to ciota i chuj.
Zgłoś
Avatar
A................t 2014-01-06, 17:41
Moje miasto, takie piękne. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie potrafi trzymać języka za zębami.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-01-06, 17:52 1
@szalony_mleczarz
Niektorzyy do dzis uzywaja amigi etc. Zreszta na chuj ci fejsbuk skoro nie da sie dodac wyimaginowanych przyjaciol.
Zgłoś
Avatar
przemello 2014-01-06, 18:05
@Jajcarz
jako student prawa powinieneś poprawnie władać językiem ojczystym, a sformułowanie "w każdym bądź razie" jest błędem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie