18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Geniusz 2024-07-13, 4:35
KANIBAL22 napisał/a:

no dziwne vy bylo jakby przezyl



Nie takie rzeczy ludzie przeżywali, ale oczywiście wszystko zależy od człowieka, bo czasem niefortunnie upadniesz i jesteś warzywem 😅 Więc takie pobicie mógł przeżyć, jednak i tak byłoby to na Low HP 😅 A napastnik chwilę potem lasce wydupił shota na dziób i żaden rycerzyk nie wyskoczył. W ogóle o chuj chłopakom poszło, że aż tak się odjebało? To pokazuje, że nie warto mieszać się w sprawy, które można przemilczeć, bo nie wiesz czy jak się wychylisz, to że za 30 sekund nie będziesz po drugiej stronie 😑
Zgłoś
Avatar
siwybialy 2024-07-13, 4:54 5
Ja tam może wieśniak jestem. Urodziłem się w małym miasteczku i tam dorastałem. Ale takiego poziomu agresji na żywo nie widziałem. Ale to Rosja....
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-07-13, 6:47 3
Tam dokąd trafi są twardsi od niego
Zgłoś
Avatar
WybrednyChuj 2024-07-13, 6:55 1
Obstawiam, że zaczepił ruska upadliniec a rusek rozpoznał po akcencie, że to kurwa banderowska
Zgłoś
Avatar
tars 2024-07-13, 10:06
Geraldinio napisał/a:

heh ruski zdech, jak mi jest z tego powodu niezmiernie nie przykro.



Zobacz jak się różnimy! Mi jest niezwykle wszystko jedno.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-13, 11:59
Sadol uczy, Sadol radzi - Nie wpierdalać się gdy widzisz jakiegoś naćpańca który już odwala jakieś dziwne akcje
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-13, 12:44 1
Siriuz napisał/a:

Hej naziole wyżej, wracać do nory! Tu jest cywilizacja!



Obrońca cywilizacji się odezwał, ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2024-07-13, 15:14
Takich nabuzowanych to na front i niech się wybijają z ukrami;)
Zgłoś
Avatar
JackCola 2024-07-13, 18:47 1
Propaganda jak duch Kijowa XD
Zgłoś
Avatar
Drewski 2024-07-13, 19:53
Jebać te banderowskie ścierwa
Zgłoś
Avatar
yaiba 2024-07-13, 23:46
Kacapski paradoks. Jeden mniej a równocześnie jeden więcej na froncie finalnie i tak dwóch mniej
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2024-07-14, 5:57
Geniusz napisał/a:

Nie takie rzeczy ludzie przeżywali, ale oczywiście wszystko zależy od człowieka, bo czasem niefortunnie upadniesz i jesteś warzywem 😅 Więc takie pobicie mógł przeżyć, jednak i tak byłoby to na Low HP 😅 A napastnik chwilę potem lasce wydupił shota na dziób i żaden rycerzyk nie wyskoczył. W ogóle o chuj chłopakom poszło, że aż tak się odjebało? To pokazuje, że nie warto mieszać się w sprawy, które można przemilczeć, bo nie wiesz czy jak się wychylisz, to że za 30 sekund nie będziesz po drugiej stronie 😑


ty to rzeczywiscie jesteś geniusz🤔 skaczesz typowi po glowie jak juz dawno jest uspany i to w chuj razy już nawet chuj w takiej sytuacji z glowa😐bardziej chodzi o to ze mu skoczyl w którejs tam sekundzie na szyje wiec bez obcinania glowy odciął ja nogą glowa i tak juz nie dziala i nie bedzie chlop tez juz nie bedzie
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2024-07-15, 0:31
Tak mi się skojarzyło z kawałkiem bonusa. Tacy ludzie są wśród Nas i nigdy nie wiadomo na kogo trafimy. Swoją drogą ciekawe co on mu powiedział takiego, że się tak mocno odpalił. Ewidentnie widać, że chłop problemy z głową
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-07-15, 12:33 2
Nagranie sprzed 7 lat.
Zgłoś