18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
K................T 2010-07-12, 11:55
blackhunter6 napisał/a:

Więcej akcji jest w filmiku poniżej niż we wczorajszym dennym meczu. Wielki finał - 120 minut kopaniny i festiwal żółtych kartek.


Pierwsza połowa, fakt nudna, ale drugą połowę i dogrywkę fajnie się oglądało. Chyba, że ktoś się nie zna na piłce i patrzy tylko na strzelone bramki...
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-07-12, 12:32
Stachu Wichura napisał/a:

nikt ci nie karze oglądać na siłę



Więc Ty też nie karz (WTF?!) wszystkim oglądać na sadisticu pierdolonego meczu...

Co do kotka, to zawsze Ci tak pokazuje?
Zgłoś
Avatar
Saia 2010-07-12, 14:26 8
Teoretycznie każdy może wrzucić wszystko czego jeszcze nie było. Teoretycznie dopiero jak jest dobre to trafi na główną. Teoretycznie...
W praktyce po tym jak przybyła na sadola fala (sam nie wiem jak ich nazwać) dzieci? debili? Klikają na najbardziej denne filmiki i one wchodzą na główną. Nie ma co gadać czy coś jest sadystyczne czy nie. Sadyzm jest na hardzie a na główną mają wchodzić ciekawe/zabawne/interesujące rzeczy. Tyle że kurwa ten gol to widział każdy kogo to interesowało i trzeba mieć odrobinę przyzwoitości , czy może inteligencji by nie wrzucać debilnych rzeczy jak i ścierwa.

bobasse napisał/a:



Więc Ty też nie karz (WTF?!) wszystkim oglądać na sadisticu pierdolonego meczu...

Co do kotka, to zawsze Ci tak pokazuje?



Ja tobie natomiast każę iść i kurwa przeczytać komentarze bo już była zwrócona uwaga na ten błąd.
Zgłoś
Avatar
tytuł użytkownika 2010-07-12, 14:32
jeszcze nagrywane piórnikiem
Zgłoś
Avatar
haremario 2010-07-12, 14:40
taa kamera ukryta w piórniku albo w ołówka dla szpiega HDTV
Zgłoś
Avatar
k................n 2010-07-12, 14:51
no ale ja to wczoraj w tv oglądałem
Zgłoś
Avatar
wojtass 2010-07-12, 15:11
postawiłem 0,7 na Hiszpanie. Maja kurwa szczęście że wygrali. BTW Web to chuj
Zgłoś
Avatar
Diesel9.1 2010-07-12, 15:21
to musi być fake..... ciekawe w którym komentarzu ktoś profesjonalnie rozrysuje taktykę drużyny
Zgłoś
Avatar
B................r 2010-07-12, 15:23
tytuł użytkownika napisał/a:

jeszcze nagrywane piórnikiem



Nagrywane pewnie profesjonalną kamerą telewizyjną ale konwertowany pralką automatyczną.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-07-12, 16:19
Cytat:

Ja tobie natomiast każę iść i kurwa przeczytać komentarze bo już była zwrócona uwaga na ten błąd.



Co Ty powiesz? Tak się składa, że czytam zawsze komentarze by nie pierdolić jak niektórzy. Uwagę widziałem, a sam do tego tylko nawiązałem. Kontekst mojej wypowiedzi był inny, jak na początku słusznie zauważyłeś.
Zgłoś
Avatar
Modliszka 2010-07-12, 17:55
dobrze ze jest, właśnie ten moment przespałam
Zgłoś
Avatar
shaqqy 2010-07-12, 18:15
Cytat:

Dobrze prawisz. Finał był jednym z najgorszych meczów tych mistrzostw i najgorszy finał jaki oglądałem.



Zgadzam się, finał był strasznie słaby, emocji co w (nie)pamiętnym meczu Paragwaj - Japonia tych mistrzostw, ostanie 4 minuty były faktycznie emocjonujące.

Cytat:

A ja cieszę się z jednego. Wszyscy tak w Robbena wierzyli, a dwie sety tak spierdolił, że do końca życia będą wieszać na nim psy gwiazda jednego sezonu i tyle.



Hehe akurat Robben, był najlepszy z całej ekipy Holandii, fakt zjebał setki ale zobacz jak był bezapelacyjnie najszybszy, najgrozniejszy, najlepiej się wciskał między obrońców i bodaj wszystkie jego strzały były w światło bramki. Gwiazda jednego sezonu? Pierdolenie, robben miał wiele świetnych okresów piłkarskich, w realu mu jedynie nie szło to fakt, ale real ma zjebaną politykę gry i rozporządzania piłkarzami.

Co do idei "sadystyczności" filmików które mają się pojawiać na tym serwisie... Zawsze myślałem że Sadistic to portal zawierający czarny humor, natomiast słowo sadistic nie wskazuje że coś ma koniecznie BYĆ sadystyczne to tylko nazwa, która wielu (błędnie) traktuje. Ale dlatego też takie filmiki nie powinny sie pojawiać. I wcale nie mam na myśli o filmikach stricte z harda, bo akurat nie podnieca mnie pokazywanie flaków.
Zgłoś
Avatar
swater 2010-07-12, 22:25
widzę w ciekawą stronę zmierza sadistic - po tym, jak to jest kurewsko sadystyczny filmik
Zgłoś
Avatar
alorkar 2010-07-31, 22:54
Gawith napisał/a:


Dobrze prawisz. Finał był jednym z najgorszych meczów tych mistrzostw i najgorszy finał jaki oglądałem.

A ja cieszę się z jednego. Wszyscy tak w Robbena wierzyli, a dwie sety tak spierdolił, że do końca życia będą wieszać na nim psy gwiazda jednego sezonu i tyle.



ojej sfrustrowany MUłek?
Zgłoś