18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
desade 2013-01-02, 16:15
On sie wlasnie targnal na swe zycie
Zgłoś
Avatar
grigori985 2013-01-02, 16:58
jak kurwa słyszę ten zajebany pierdolony smoleńsk to mnie kurwica bierze w telewizjo smoleńsk internet smoleńsk radio smoleńsk w net kurwa w kiblu bydzie smoleńsk pełny huj już mam tego rozjebali sie i kropka kogo mi jedynie żal to załogi usługującej tej hołocie
Zgłoś
Avatar
Mati666Wrz 2013-01-02, 18:15
Za Bletka PIWO!!
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-01-02, 19:04
Facet dobrze mówi. Jak może być dobrze w tym kraju skoro najoczywistsze w cywilizowanym kraju rzeczy są czymś obcym? Jakby nie było, Rosja od dawna jest naszym wrogiem. Oddając taką sprawę swojemu wrogowi, ukazaliśmy swoją słabość. Dlaczego nie mogło zostać przeprowadzone normalne śledztwo, które już dawno zakończyłoby sprawę? Nikt by nie miał wątpliwości, nie byłoby kłótni. Ta sprawa jest bardzo tajemnicza, a zachowanie naszego rządu jeszcze bardziej tajemnicze i frajerskie.
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-01-02, 19:38
Pierdole to wszystko, wstępuje do woja i lecę na Afgan, bo tam będzie się lepiej czuł niż w tym zakłamanym kraju, tam jak idzie jakiś arab to trzeba do niego strzelać, u nas idzie polityk to trzeba mu pomachać... chore.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-01-02, 20:02
Bez przywódcy nic nie zrobimy. I to nie może być byle kto. Ja to bym chciał, żeby jakiś generał się zbuntował, wysadził sejm, uciekł gdzieś, zwoływał do rewolucji poprzez internet. Ja bym posłuchał
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-01-02, 23:28
marcin plewka... tylko na mazowszu takie zjebane nazwiska
Zgłoś
Avatar
zajacisko 2013-01-02, 23:39
On przynajmniej nie napierdala komentarzy w internecie tylko coś robi, jak dobrze pójdzie to kiedyś coś zmienimy.
Zgłoś