18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
1488 2013-01-16, 19:17
A gdzie 150 mln zł wywalone przez HAJKE GRUNDBAUM pseudonim Hanka Gronkiewicz na muzeum parchów polskich...to poszło z kasy miasta.
Dodam,ze Muzeum Powstania Warszawskiego budowane było ze składek społecznych.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-16, 19:18 1
bimbastah napisał/a:

Co ty człowieku pierdolisz,znajdź się w sytuacji gdzie nie masz grosza na start.Tak jak ty pierdolą tylko bananowe dzieci bogatych rodziców. Nie wiesz w jakim kraju żyjesz bo jeszcze nie dostałeś po rajtach.

P.S. 4.40 za jednorazowy bilet to jest jakaś jebana kpina - chyba kurwa autokarem który śpiewa i tańczy,niech od razu dopierdolą 10zł (bo i do tego dojdzie) a co się będą cackać.



Tak jak ty pierdolą właśnie te pierdoły, co nie potrafią sobie radzić w życiu. Ale tacy też są potrzebni. Bo kto by nalewał benzynę? Sprzedawał hamburgery? Sprzątał klatki? Nabijał klikalność Sadistikowi?

Siedź i narzekaj, jak to nie masz forsy na start, chodź na marsze patriotyczne, nie kupuj biletów, bo cię nie stać itepe...
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 19:21
@tds1974

Pewnie, że grafika to czysta propaganda, a jednak baba jest beznadziejna. Zwłaszcza druga w drugiej kadencji dała pokaz, fajerwerki niekompetencji: katastrofy przy budowie metra, przy budowie Muzeum Sztuki Nowoczesnej, przy salonie meblowym Emilia, a już najbardziej wkurwiają te setki tysięcy złotych na koncerty dla motłochu z okazji otwarcia nowej przeprawy przez Wisłę, jak gdyby głupki nie znalazły mostu, nie słysząc porykiwań Dody, dobiegających spod niego.
Nie rozumiem sympatii warszawiaków dla tej pani. Spotkałem ją kilka razy w bufecie (ale na uniwersytecie!) i odniosłem jak najgorsze wrażenie: opryskliwa, wstrętna, niewychowana baba.
Zgłoś
Avatar
Mrrilb 2013-01-16, 19:27 2
j-t-t-s napisał/a:


camson,

Wiesz co? Ty mówisz o odwadze?

Spieprzyłeś jak szczur i śmiesz mówić o odwadze. Na miejscu było by podkulenie ogonka i nie rozwieranie jadaczki zbyt szeroko.



Znowu ktoś ogłosił stan wojenny że takie pierdoły opowiadasz? przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Czy patriotycznym obowiązkiem każdego Polaka jest siedzenie w tym kraju i biedocie ? marzenie o nowym telewizorze, czy samochodzie ? Dlaczego ktoś kto ma jakąś ambicje i cel w życiu nie może sobie tego ułatwiać zagranicą tylko ma się męczyć ? ...
Zgłoś
Avatar
1488 2013-01-16, 19:30
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
jakikolwiek 2013-01-16, 19:35 2
Ale po co ta dyskusja, przecież jesteśmy w unii europejskiej ceny w stolicy muszą być tak wysokie jak w innych stolicach europy. Chuj, że tam zarabiają cztery razy więcej od nas...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-16, 19:42
anonymousm napisał/a:

@tds1974

Pewnie, że grafika to czysta propaganda, a jednak baba jest beznadziejna.



Kurcze, to czemu ją wybrali? I to dwa razy? Bo zaczęła w pierwszej kadencji coś robić, a nie napierdalać, ile to ona zrobi. I nie podpisywała sie pod projektami innych, jak chociażby Kaczyński. Czy jest beznadziejna? Nie wiem. Na pewno to najlepszy prezydent Warszawy po 89. Masz kogoś lepszego? Na mojej ulicy powstały nowe chodniki, nowe latarnie i jest teraz jedną z najładniejszych ulic miejskich w stolicy. Przez lata nie była remontowana! To kogo mam chwalić? Tych, co nic nie robili?

anonymousm napisał/a:

katastrofy przy budowie metra,



A powiedz ty mi, co ona ma do tego, że metro pierdolnęło? Dziury wiertłem robiła? Poczytaj raport NIK dotyczący budowy II linii.

anonymousm napisał/a:

przy budowie Muzeum Sztuki Nowoczesnej, przy salonie meblowym Emilia, a już najbardziej wkurwiają te setki tysięcy złotych na koncerty dla motłochu z okazji otwarcia nowej przeprawy przez Wisłę, jak gdyby głupki nie znalazły mostu, nie słysząc porykiwań Dody, dobiegających spod niego.
Nie rozumiem sympatii warszawiaków dla tej pani. Spotkałem ją kilka razy w bufecie (ale na uniwersytecie!) i odniosłem jak najgorsze wrażenie: opryskliwa, wstrętna, niewychowana baba.



Z Emilią/Muzeum zgoda - tu miasto dało dupy. Wiele też by można wymieniać, ale uczciwie powiem: jak słyszę że opozycja napierdala o ZTM-ie, jakie to kolesiostwo, to zapytam: a co oni z tym kolesiostwem zrobili? Tu też przykłady można by mnożyć. Motłoch z Dodą to też trudno ocenić. Ludziom się podoba, a to lud, który wybiera. Muszą się z nim liczyć.

Prywatnie HGW też poznałem i tez nie przepadam.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-16, 19:42
nygas232 napisał/a:

@camson Nie po to nasi przodkowie ginęli za kraj, żebyś stąd spierdalał.



Zgineli bo byli kretynami. A że polska nie ma bohaterów to wmawia sie że tacy idioci byli bohaterami
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-16, 19:45 1
Rottensparrow napisał/a:


A że polska nie ma bohaterów



Stary, zacznij czytać. Podpowiem, byś zaczął od książek o Kościuszce.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-16, 19:57 1
@ tds1974,

parafrazując Churchilla: jest niedobra, ale i tak jest najlepsza ze wszystkich po 89, to prawda.
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-01-16, 20:01
nygas232 napisał/a:

@camson Nie po to nasi przodkowie ginęli za kraj, żebyś stąd spierdalał.



Nie po to nasi przodkowie ginęli za kraj, żeby banda zjebów go teraz rozpierdalała.


fixed.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-16, 20:04
1488 napisał/a:

@tds1974
Co cie tak kurwo uwiera,ze ktoś świętuje np 11 listopada? Zapewniam cie parchu,ze moja sytuacja materialna jest godna pozazdroszczenia.



hehehe, śliczny, chrześcijański tekst prawdziwego Polaka-patrioty.
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2013-01-16, 20:36
Co tak wszyscy sie przypierdalaja do tego metra w nocy ? niech nie jezdzi i koniec ! jakie to utrudnienie... naprawde niektorym ostro palma odpierdala... mniej meneli bedzie go dewastowac..
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-16, 20:37
Mieszkanie w tak wspaniałym i nowoczesnym mieście, jakim jest Warszawa to przywilej i zaszczyt. Zawodowe marudy powinny być wysiedlane do Radomia bez prawa powrotu.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-01-16, 20:45 1
polak nie wyjdzie na ulice. poki nie ruszysz krzyza, czy wodki, da sie spokojnie zaglodzic na smierc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie