18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
pytolsky 2023-04-24, 13:12 19
Pytanie, czy na pewno słusznie? Bo zapewne dostali za sam fakt bycia gejuchami, a nie pedziami z parad.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-24, 13:14 5
pytolsky napisał/a:

Pytanie, czy na pewno słusznie? Bo zapewne dostali za sam fakt bycia gejuchami, a nie pedziami z parad.



Dokładnie tak. Ale polskie zwierzaki lubią takie właśnie postawienie sprawy. Zawiodłem się na Tobie Flodzia.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-04-24, 13:22 78
Ruskiej kurwie wsio rawno... tak samo będzie się znęcał nad pedałem, jak nad kotem, małym dzieckiem, albo kobietą. Dla tych bydląt po prostu przemoc jest fajna. Skurwysynów powinno się wypalić żelastwem do gołej ziemi. Na miejsce tych bydląt, ewentualnie mogą wejść pragmatyczne i pracowite Chinczyki.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-04-24, 13:24 23
Przecież w ruskiej armii to ruchanie podwładnych (dosłownie ruchanie ich swoim fiutem w ich dupsko uprawiając seks analny) jest na porzadku dziennym... Chyba ci wyjątkowo byli wybredni w doborze partnera.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-04-24, 13:26 5
powinien być jakiś zakaz okazuwania tego publicznie, bo rzygać się chce normalnym ludziom, ale egzekucję prawną powinna przeprowadzać policja czy sm, a nie grupa łysych kolegów niepewnych własnej seksualności (czego się boją, że się zaraźą?)
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-04-24, 13:27 20
Co mnie to obchodzi kto z kim sypia? Jak nie robi mi i dzieciom krzywdy to w czym problem?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-24, 13:40 8
Czytam Jacka Kaczmarskiego i właśnie przed chwilą był fragment o ruSSKim bydle srającym na łóżka ludziom podczas wojny w Czeczeni. To najlepiej oddaje czym jest to kacapSSkie bydło
Zgłoś
Avatar
alojz 2023-04-24, 13:50 14
dlaczego słusznym wpierdolem? - czym sobie zasłużyli, tym że jeden drugiego rucha? to tak jakby in zazdrościli popaprańcy
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-04-24, 13:51 1
To są żołnierze, czy fryzjerzy, bo już sam nie wiem...
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-04-24, 14:00 18
Jak widać po komentach, polskie śmieci i ruskie śmieci to to samo gówno we łbie. Jebani neandertale, byle mordować i się znęcać, nie ważne za co.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-04-24, 14:07 4
Podejrzewam, że te pedzie to i tak najdzielniejsi żołnierze w całej tej kacapskiej armii alkoholików i degeneratów
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-04-24, 14:09 10
Antypolak666 napisał/a:

Jak widać po komentach, polskie śmieci i ruskie śmieci to to samo gówno we łbie. Jebani neandertale, byle mordować i się znęcać, nie ważne za co.



Wskaż komentarz w którym ktoś pochwala mordowanie i znęcanie się, nie ważne za co.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-04-24, 14:16 9
Jak się kochają i nie obnoszą się z tym to ich sprawa.

Jebać pedałów!

Ups chujowo to zabrzmiało.

Do wora i do jeziora jednych i drugich.
Zgłoś
Avatar
garota 2023-04-24, 14:31 18
Mi to jeszcze bardziej szkoda tych oprawców. Wyobrażacie sobie jakie oni muszą mieć zjebane życie? Co się działo w ich domach? Jak traktowali ich rodzice? Naprawdę poznałem wielu zjebów którzy rozumowali tak samo jak ci oprawcy i każdy z nich pochodził z rozbitej patologicznej rodziny gdzie była bieda, syf, brud i ubóstwo. I ta szlachta polska siedząc w grupie żłopiąc jak najtańsze piwsko (byle więcej) przekazywała sobie takie zachowania. Pamiętam jeszcze jak gadali pierdoły typu "japonki noszą tylko pedały". Taki przyziemne i prostackie teorie niestety mogą doprowadzić do patologicznych i brutalnych zdarzeń.

Z drugiej strony na zachodzie LGBTQ+CIS BIS CIS KIS FIS ZIS GIS. rozwija się jak pojebane więc może takich sytuacji powinno być więcej? Ciężko się zdecydować. Jednym i drugim mówię nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie