18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~Velture 2019-04-23, 10:37 2
Aż mi się przypomniało jak za gówniarza prosiłem ojca o spróbowanie piwa które pił... A później o cygaro...
Zamiast pierdolić mi, że nie bedzie dobre to dał... Skutecznie mnie to odstraszyło od alkoholu i tytoniu na wiele lat.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-04-23, 12:05 41
~Velture napisał/a:

Aż mi się przypomniało jak za gówniarza prosiłem ojca o spróbowanie piwa które pił... A później o cygaro...
Zamiast pierdolić mi, że nie bedzie dobre to dał... Skutecznie mnie to odstraszyło od alkoholu i tytoniu na wiele lat.



Mama prosi młodego aby ten poszedł pod sklep i zawołał ojca na obiad. Znajduje tatusia, ten łoi z kolegami czyściochę. Prosi aby ten wrócił a ojciec "masz pij". Młodego skręciło, wykrzywiło mordę i zapaliło w gardle. "A teraz idź do matki i powiedz jej, że dla przyjemności to ja tu nie siedzę"
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2019-04-23, 12:18 2
mogła mu dać maleńko, albo dać zamoczyć palec... no ale kurwa nie.. niech wdupi całą łyżkę i będzie filmik na jutube
Zgłoś
Avatar
Tatun 2019-04-23, 12:19 8
Strzela w gaźnik
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-04-23, 12:32 6
Mimo wszystko dzielny chłopczyk
Zgłoś
Avatar
minetek 2019-04-23, 13:47 5
Budrys2000 napisał/a:

Mimo wszystko dzielny chłopczyk



i to bezcenne spojrzenie - "nosz kurwa!"
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2019-04-23, 15:47 2
BialyNigger napisał/a:

mogła mu dać maleńko, albo dać zamoczyć palec... no ale kurwa nie.. niech wdupi całą łyżkę i będzie filmik na jutube



Jakie dać? widać uparł się, ze chce kakao, i sam sobie całą łychę hapnoł. Ale do końca nie mógł uwierzyć swoim zmysłom, i matce.
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-04-23, 16:01
Nie no... Sadistic
Zgłoś
Avatar
BLACK_RAVEN 2019-04-23, 17:29 1
Młody Wiesław Wszywka.
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-04-24, 0:49 1
Moje dziecko, niespełna 2 letnie koniecznie chciało spróbować wasabi podczas jednego z wyjsć na sushi
Ujmę to tak, smiechu było co nie miara, a żona nie odzywała sie jeszcze z godzinę po wyjściu z knajpy
Z dziecmi tak trzeba - ja swojemu maluchowi zawsze pokazuje, jak jest ciekawy - paszczydlo oparzył dwa razy, od tamtej pory zawsze sprawdza dłonią nad jedzeniem czy gorące, a jak gorace to sam dmucha.
Dzieciakowi nie możesz non stop powtarzać uważaj uważaj, tego nie rób tamtego nie rób. Musi sam wyrobić sobie odruchy i logiczne myślenie.
I młody nawet 2 lat nie ma a juz widzę, ze w żłobku nie jest taka pizdeczka jak inne dzieci przede wszystkim wie, gdzie jest kuchnia i ze tam kucharka ma dodatkowe kanapki żadne inne dziecko tego nie ogarnęło...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2019-04-24, 19:20
stoi na stacji lokomotywa parska i prycha
Zgłoś