18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Cudak 2020-11-08, 11:50 1
xXx5226 napisał/a:

Co Ty nie poznajesz ?! Przecież to obrońcy kościołów organizują sobie czas w oczekiwaniu na lewaków którzy mieli przyjść i zniszczyć ten kościół ale chyba się spóźniają.



Spóźniają się bo widzisz co robią
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2020-11-08, 12:15 4
Loaloa na kwarantannie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-08, 14:02
Stary jestem pod wrażeniem twoich umiejętności alrobatyczno-erotycznych.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-08, 14:29
0_rafiks_0 napisał/a:

Zmien okulary, bo skoro mnie mylisz ze swoim chlopakiem, to juz jest slabo.



Z okazji dnia dobroci dla zwierząt i tranzystorów, zamiast nazwać Cię pedałem i kazać spierdalać wyjaśnię Ci tą kwestie. Normalni ludzie wiążą się w pary z płcią przeciwną, zapamiętaj PŁEĆ PRZECIWNA. Przypuszczam że tych głupot o pedalstwie,że to spoko i w ogóle, to Ci klecha naopowiadał jak chciał żebyś mu berło wypolerował, ale nie możesz ciągle w to wierzyć. Ile Ty masz lat że w takie brednie wierzysz ? Musisz zapamiętać że homoseksualizm jest zły. To wynaturzenie jest! Wiem, dużo od Ciebie wymaga, być może za dużo, ale te dwa pojęcia musisz zapamiętać. To dla Twojego dobra jest.

Cudak napisał/a:

Spóźniają się bo widzisz co robią



Lewacy u proboszcza ? To muszą być ci słynni obrońcy kościołów. Chyba że to nowy wikary.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2020-11-08, 14:48
xXx5226 napisał/a:

Z okazji dnia dobroci dla zwierząt i tranzystorów, zamiast nazwać Cię pedałem i kazać spierdalać wyjaśnię Ci tą kwestie. Normalni ludzie wiążą się w pary z płcią przeciwną, zapamiętaj PŁEĆ PRZECIWNA. Przypuszczam że tych głupot o pedalstwie,że to spoko i w ogóle, to Ci klecha naopowiadał jak chciał żebyś mu berło wypolerował, ale nie możesz ciągle w to wierzyć. Ile Ty masz lat że w takie brednie wierzysz ? Musisz zapamiętać że homoseksualizm jest zły. To wynaturzenie jest! Wiem, dużo od Ciebie wymaga, być może za dużo, ale te dwa pojęcia musisz zapamiętać. To dla Twojego dobra jest.
Lewacy u proboszcza ? To muszą być ci słynni obrońcy kościołów. Chyba że to nowy wikary.



Uuuuuu mamy tu chyba kryptogeja
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-08, 15:05 1
xXx5226 napisał/a:

Z okazji dnia dobroci dla zwierząt i tranzystorów, zamiast nazwać Cię pedałem i kazać sp***alać wyjaśnię Ci tą kwestie. Normalni ludzie wiążą się w pary z płcią przeciwną, zapamiętaj PŁEĆ PRZECIWNA. Przypuszczam że tych głupot o pedalstwie,że to spoko i w ogóle, to Ci klecha naopowiadał jak chciał żebyś mu berło wypolerował, ale nie możesz ciągle w to wierzyć. Ile Ty masz lat że w takie brednie wierzysz ? Musisz zapamiętać że homoseksualizm jest zły. To wynaturzenie jest! Wiem, dużo od Ciebie wymaga, być może za dużo, ale te dwa pojęcia musisz zapamiętać. To dla Twojego dobra jest.



Ten wpis charakteryzuje twoj stan umyslu i na pewno swiadomosci. Najebales tu wszystkiego (zwierzeta tranzystory, pedaly, ksieza) i troche domyslam sie, ze to ze swojego doswiadczenia Nie wiem jak twoj odbyt ale na glowe mogą pomoc leki. Na penwo z lykaniem nie masz problemu. Wysypiaj sie, jedz trz posilki dziennie , regularnie oddawaj stolce ( tu moze byc ciezko) i powinno byc ok. A! Wybite przednie zeby mozna sobie wstawic i bedzie mogl sie chlopak z toba pokazac na ulicy:D

Nie martw sie. Jeszcze bedzie normalnie, chociaz musisz pamietac, ze szczyty dla ciebie, to dla innych zaledwie minimum
Zgłoś
Avatar
gre.g 2020-11-08, 15:28 1
Wice Prezydent w Grecji ? Udany wyjazd.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-08, 17:33
0_rafiks_0 napisał/a:

Ten wpis charakteryzuje twoj stan umyslu i na pewno swiadomosci. Najebales tu wszystkiego (zwierzeta tranzystory, pedaly, ksieza) i troche domyslam sie, ze to ze swojego doswiadczenia Nie wiem jak twoj odbyt ale na glowe mogą pomoc leki. Na penwo z lykaniem nie masz problemu. Wysypiaj sie, jedz trz posilki dziennie , regularnie oddawaj stolce ( tu moze byc ciezko) i powinno byc ok. A! Wybite przednie zeby mozna sobie wstawic i bedzie mogl sie chlopak z toba pokazac na ulicy:D
Nie martw sie. Jeszcze bedzie normalnie, chociaz musisz pamietac, ze szczyty dla ciebie, to dla innych zaledwie minimum



No tak Ty zawsze masz racje. Tylko się weź nie zadław tym gumowym kutasem.

Insaner napisał/a:

Uuuuuu mamy tu chyba kryptogeja



To mówisz że bronisz swojego chłopaka ? Czy się przyznajesz że jesteś kryptogejem ?
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-08, 18:58 1
xXx5226 napisał/a:

No tak Ty zawsze masz racje. Tylko się weź nie zadław tym gumowym ku*asem.



Twoje pedalskie zabawki mnie nie interesują
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-11-09, 7:17
0_rafiks_0 napisał/a:

Twoje pedalskie zabawki mnie nie interesują



Po pierwsze mnie do siebie nie porównuj. Po drugie skoro to są dla Ciebie zabawki to nie chce wiedzieć jakie dzieciństwo miałeś.
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2020-11-09, 8:54
xXx5226 napisał/a:

Po pierwsze mnie do siebie nie porównuj. Po drugie skoro to są dla Ciebie zabawki to nie chce wiedzieć jakie dzieciństwo miałeś.



Fajny jestes, taki nie za inteligentny Koledzy na pewno maja ubaw z toba, kiedy wypuszczaja cie z piwnicy
Zgłoś