18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Życzliwość sąsiadów
qwachu • 2012-12-19, 9:49
Wczoraj (18.12) wracam sobie z pracy do domu, a tu taki kwiatek na drzwiach wejściowych:

Warszawa, Śródmieście, Bagno 7 (czyli środek stolicy )
Dodam, że w tym bloku działają zsypy na śmieci, które są na każdym piętrze, więc na parter, czy na dwór nie trzeba dygać

I moje pytanie do Was: Jak takiemu sąsiadowi podziękować za prezenty na wycieraczce?

Materiał własny, więc na pewno nie było Jakość słaba bo robione HTC Desire Ziemniak z pokiereszowaną obudową.

Tak, wiem. Zsypy to zuo i robactwo, ale to nie ja projektowałem to. Ja tylko wynajmuje tam mieszkanie; na szczęście do końca grudnia... Pierwsza wstawka, soł chill-out haters!

Edit: Poprawiłem rozmiar zdjęcia, bo spory klocek mi się wstawił, a nie potrzebnie. Transfer trzeba oszczędzać, Megagigi także.
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-12-19, 14:59
qwachu napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem (3 klasa SP) komunikat oraz mój post


Dobra dobra, kota ogonem nie odwracaj
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-12-19, 15:10
Uprzejmość przede wszystkim. Zuch sąsiadka. Piwo dla autora postu.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-19, 15:11 1
Kryn3k napisał/a:

Dobra dobra, kota ogonem nie odwracaj

Nie mam kota, pies mi zdechł ostatnio, a karaluchy w chacie nie mają ogonków. Chyba, że jak je zgniotę i im organy tyłkiem wylezą
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-12-19, 17:24 2
Klasa, ktoś kto dokonał tego czynu będzie się nieźle wstydził odbierając swoje śmieci od sąsiada A tak swoją drogą jakim trzeba być kmiotem, żeby ludziom rzucać pod drzwi swoje śmieci, wraz z zawartą w nich umową kupna/sprzedaży
Zgłoś
Avatar
thomasq 2012-12-19, 19:40 1
qwachu napisał/a:


Materiał własny, więc na pewno nie było Jakość słaba bo robione HTC Desire Ziemniak z pokiereszowaną obudową.


Mu to powiedz...
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-12-19, 20:31
@up
A masz numer?
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-19, 21:25 1
thomasq napisał/a:

Mu to powiedz...

Nie znam murzyńskiego.
Zgłoś