18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Życzliwość sąsiadów
qwachu • 2012-12-19, 9:49
Wczoraj (18.12) wracam sobie z pracy do domu, a tu taki kwiatek na drzwiach wejściowych:

Warszawa, Śródmieście, Bagno 7 (czyli środek stolicy )
Dodam, że w tym bloku działają zsypy na śmieci, które są na każdym piętrze, więc na parter, czy na dwór nie trzeba dygać

I moje pytanie do Was: Jak takiemu sąsiadowi podziękować za prezenty na wycieraczce?

Materiał własny, więc na pewno nie było Jakość słaba bo robione HTC Desire Ziemniak z pokiereszowaną obudową.

Tak, wiem. Zsypy to zuo i robactwo, ale to nie ja projektowałem to. Ja tylko wynajmuje tam mieszkanie; na szczęście do końca grudnia... Pierwsza wstawka, soł chill-out haters!

Edit: Poprawiłem rozmiar zdjęcia, bo spory klocek mi się wstawił, a nie potrzebnie. Transfer trzeba oszczędzać, Megagigi także.
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-12-19, 9:52
Grzebałeś komuś w śmieciach, że znalazłeś umowę? Która pewnie zresztą jest nikomu już niepotrzebna
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-19, 9:57 54
Kryn3k napisał/a:

Grzebałeś komuś w śmieciach, że znalazłeś umowę? Która pewnie zresztą jest nikomu już niepotrzebna

Przeczytaj jeszcze raz, ze zrozumieniem (3 klasa SP) komunikat oraz mój post
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-19, 10:21 3
Kryn3K
Niech na święta dobrodzieju w głowie przybędzie oleju
Niech oprócz w domu gości, nieco ironni w twych zwojach zagości
Niech w nowym roku genialny proroku hejty ci się udają i niech czaszki obętość będzie większa niz wielkanocne jajo
Żeby karp na stole miał osci więcej niż twój iloraz matole
ja pierdole

(karp ma mieć "mniej ości" oczywiście - poza tą literówką wyszło chyba zajebiście)
Zgłoś
Avatar
Grzechu_moto 2012-12-19, 10:49 1
No i dobrze, może się nauczy. Swoją drogą straszna świnia z tego podrzucającego sąsiada!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-12-19, 11:23 9
qwachu napisał/a:

I moje pytanie do Was: Jak takiemu sąsiadowi podziękować za prezenty na wycieraczce?


Połamać ręce i nogi. Tak by było najlepiej. No ale nie można, bo nawet niechlujna, złośliwa i śmiecąca menda ma swoje prawa...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-19, 11:30 5
BongMan napisał/a:

Połamać ręce i nogi. Tak by było najlepiej. No ale nie można, bo nawet niechlujna, złośliwa i śmiecąca menda ma swoje prawa...

No to niech ma prawo.. prawo wyboru narzędzia tortur
Pierwsza myśl (Sadolkowa oczywiście, bo tylko takie mam), jaka mi wpadła po przeczytaniu tego, to żeby sąsiad się zgłosił po tą umowę, żeby widzieć jego minę jak się dowie, że i tak został zgłoszony do administracji i na policję
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-12-19, 12:54 1
A mi się taka forma zemsty podoba. Wpierdol swoja drogą, ale to też czegoś nauczy i to jeszcze w całkiem legalny sposób.
Zgłoś
Avatar
xiro 2012-12-19, 13:24 3
nasrac na taka umowe i przy odbiorze powiedziec ze taka wyciagnieto ze smieci
Zgłoś
Avatar
sedes001 2012-12-19, 13:28
Prawdziwie po polsku i w zgodzie z relacjami społecznymi panującymi na osiedlach by było znaleźć Astrę i porysować gwoździem (chuj, że pewnie już inny właściciel).
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-12-19, 13:28
skoro wiesz jakim samochodem jezdzi to juz wiecej nie trzeba podpowiadac chyba...
Zgłoś
Avatar
k................i 2012-12-19, 13:31
Już tak nie psiocz na jakość zdjęcia, przecież nikt nie nosi ze sobą non-stop lustrzanki. No, chyba że profesjonaliści lub hipsterskie dzieciaki ze zbyt bogatymi rodzicami.
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-12-19, 13:41
Ciekawe jak się zakończyło
Zgłoś
Avatar
qwachu 2012-12-19, 14:06 1
lajtowy napisał/a:

Ciekawe jak się zakończyło

Jak rano wychodziłem do pracy to jeszcze ogłoszenie wisiało, a jak znam niektóre babcie to pewnie rychło się dowiem kto to i jak, oraz numery PESEL i dowodów

xiro napisał/a:

nasrac na taka umowe i przy odbiorze powiedziec ze taka wyciagnieto ze smieci

Przednie! Za sadyzm masz u mnie piwo
Zgłoś
Avatar
kavec 2012-12-19, 14:07 1
Kryn3k napisał/a:

Grzebałeś komuś w śmieciach, że znalazłeś umowę? Która pewnie zresztą jest nikomu już niepotrzebna


Kojarzenie faktów i wyciąganie wniosków chyba nie jest Twoją mocną stroną.

Edit:
Pomijając oczywiście czytanie ze zrozumieniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie