18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 18:25 3
Co tak mało komentarzy, sadole? Ukraińcy, Żydzi - powinno być ze sto wpisów i trzysta piw.

A, wiem. Rozbolały was głowy, nie wiecie komu kibicować. Sytuacja was przerosła, świat okazał się zbyt skomplikowany na wasze proste umysły.
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-10-08, 18:53
Boli mnie głowa, nie mogę wstać.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-10-08, 18:56 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co tak mało komentarzy, sadole? Ukraińcy, Żydzi - powinno być ze sto wpisów i trzysta piw.
A, wiem. Rozbolały was głowy, nie wiecie komu kibicować. Sytuacja was przerosła, świat okazał się zbyt skomplikowany na wasze proste umysły.



Jak to czasem w takich sytuacjach mawiam: narodowcom i innym faszystom wyjebało blue screena.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2024-10-08, 19:22 1
Głupki wystarczyło odciąć pejsy bądź spalić...większą hańba niz wpierdol
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-10-08, 19:44 2
mrpikkon napisał/a:

A co tak ich się tam nasrało? Czyżby darmowe przesiedlenia na puste dzikie pola?



Kilka dni temu, ortodoksyjni żydzi mieli święto Rosz Hasana - z tej okazji, ich kilka tysięcy, zjeżdża z całego świata do Humania, na grób ich cadyka, ale kręcą się też po innych miastach. Głównie tańczą i się śmieją, jak głupki. Zdążają się jednak debile, jak ten na filmie, którzy zaczepiają ludzi i dostają za to słuszny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Opwd 2024-10-08, 19:46
Co drugi z kondonem na łbie, co tam się dzieje u naszych wschodnich braci :]
Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła 2024-10-08, 20:06 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Co tak mało komentarzy, sadole? Ukraińcy, Żydzi - powinno być ze sto wpisów i trzysta piw.
A, wiem. Rozbolały was głowy, nie wiecie komu kibicować. Sytuacja was przerosła, świat okazał się zbyt skomplikowany na wasze proste umysły.



Z pejsami chodzisz i cię ciśnie czapeczka? Kto nie rzuci temat o żydach! Odrazu z mordą wyskakujesz!
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-10-08, 21:19
Co mówi żyd do żyda jak ten go obraża? Że gdyby był Polakiem byłby antysemita a tak to jest kwita
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-10-08, 21:26 2
Geraldinio napisał/a:

Czy ja dobrze zrozumiałem? Żyd mówi, że kocha Palestynę i puszcza jakieś terrorystyczne arabskie zawodzenia [...]



W sumie to jest mnóstwo ortodoksyjnych grup żydowskich która nienawidzi Izreala bo w ich interpretacji takie państwo świeckie nie powinno istnieć. Oni często wspierają Palestynę i nienawidzą innych grup żydowskich.
Zgłoś
Avatar
obccy22 2024-10-08, 23:44 1
mrpikkon napisał/a:

A co tak ich się tam nasrało? Czyżby darmowe przesiedlenia na puste dzikie pola?



Nie, co roku zjeżdżają się tam tysiącami na żydowski nowy rok, gdzie lata temu pochowali chasydzkiego rabina - Nachmana z Bracławia.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-09, 3:42
Przecież to chyba ten turysta z ekipy co to w Humaniu przyjechali sobie na swoje szabasowe nasiadówy.
Ze 30 tysięcy ich tam się zebrało więc nie wszyscy dobrze przyjęli gości jak widać powyżej. Najlepsze to są jaja z tego, że żydki śpiewają sobie, że to ich miasto (Humań), a ukraińcy mają wypierdalać na wojnę

@TwójCzarnyPan: chyba załapał się na robotę przy zmywaku z cateringiem więc może powie coś więcej o tym zacnym evencie?

Zgłoś
Avatar
jozinzbazinznadorawy@ 2024-10-09, 5:11
Nawet kask mu nie pomógł. Kask miniaturka.
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-10-09, 10:40 1
@WieszCo

Zgłoś
Avatar
ydzitourwy 2024-10-09, 15:27
Bardzo dobrze, dostał to, na co zasłużyła każda syjonistyczna urwa ebana w upę ierdolona.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-09, 19:53
Bul_od_bytu napisał/a:

Przecież to chyba ten turysta z ekipy co to w Humaniu przyjechali sobie na swoje szabasowe nasiadówy.
Ze 30 tysięcy ich tam się zebrało więc nie wszyscy dobrze przyjęli gości jak widać powyżej. Najlepsze to są jaja z tego, że żydki śpiewają sobie, że to ich miasto (Humań), a ukraińcy mają wypierdalać na wojnę
@: chyba załapał się na robotę przy zmywaku z cateringiem więc może powie coś więcej o tym zacnym evencie?



A na Ukrainie zabrakło benzyny i butelek, że na to pozwalają?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie