18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Żydki
wku11 • 2019-02-10, 14:29
Nie uważacie że powinno się mówić że znaczącą większość ofiar holokaustu stanowili Polacy, z czego najwięcej Ci wyznający judaizm? Naszych obywateli zginęło najwięcej a nikt nigdzie tego nie podkreśla....

Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-02-10, 14:47 3
Obecnie nikogo nie obchodzi kogo ilu zabili, gra toczy się o to komu na ile rachunek wystawić
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-02-10, 14:47
Ta żyd też polak.
Zgłoś
Avatar
aleleble 2019-02-10, 15:07 4
My zawsze,byliśmy miedzy młotem a kowadłem.Jestem dumny,że jestem Polakiem.jestem pełen podziwu dla naszego narodu,że pomimo tylu set lat walk,język Polski jak i sama Polska istnieje.W okresie
drugiej wojny światowej wybito sporą ilość Polskiej inteligencji.Ci którzy przetrwali,po wojnie zostali gwałtownie sprowadzeni do parteru.Uważam,że to właśnie dlatego Polska nie ma własnego przemysłu motoryzacyjnego i cyfrowego na światowym poziomie.Teraz,to ,my pokolenie sadistica, jesteśmy w pełni sił.Mamy możliwości i wiedzę na wyciągnięcie ręki.Być patriotą w czasie pokoju znaczy tyle,co dbać o dobro własnego kraju,kształcić się,znać Polską historię.Wychować swoje dzieci,na ludzi uczciwych,potrafiących żyć z innymi w normalnej relacji,ale broniących swojego zdania i prawdy historycznej (w możliwie pokojowy sposób)

Fajnie,że są ludzie prostujący ten chory świat.Piwo za materiał.
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-02-10, 15:21
Prof. Grabowski ostatnio- czyli w zeszłym roku- wyliczył, że w trakcie tzw. III fazy Holokaustu na wieś polską z gett zbiegło ok. 10% żydów. Daje to jakieś 250 tyś. Do końca wojny przeżyło nieco ponad 52 tysiące. Co się stało z pozostałymi prawie dwustoma tysiącami? Część pewnie zmarła z chłodu, głodu i chorób, na skutek niemieckich obław itd. Ale ich przetrwanie zależało przede wszystkim od postawy polskich chłopów. Jaka mogła być ich postawa, jeśli do końca wojny ostała się ledwie piąta część z niedobitków która zbiegła z gett? Wywnioskujcie sobie to sami.
Żydów nie lubię i zawsze będę to podkreślał, bo to wstrętna nacja która swoim rasizmem i ultranacjonalizmem bije wszystkie inne nacje na głowę, i odpowiada za większość przekrętów finansowych XX i XXI wieku, ale szopka którą odstawia Wiejska i służby pomocnicze z IPN na czele- to jest żałosne. Heroizm jest wyjątkową postawą, zaprzeczeniem woli przetrwania i dlatego gadanie, że wszyscy Polacy byli bohaterami jest połamanym pierdoleniem. Z drugiej strony nie powinniśmy osądzać większości Polaków za ich postawę, bo przede wszystkim zależało im na przetrwaniu. Ale ubieranie wszystkiego w ładne ciuszki i popierdalanie jak to bohaterscy byli synowie naszego narodu przypomina mi propagandę rodem z krajów afrykańskich.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-02-10, 15:28
Polacy Polakom zgotowali ten los?
Zgłoś
Avatar
POPEJE 2019-02-10, 16:02
żyd żydowi żydem

czy to podchodzi pod mowe nienawisci?
Zgłoś
Avatar
camson 2019-02-10, 16:38 2
Widzę ktoś odkrył znaczenie pojęcia przemysłu holocaust...

gloria.tv/video/iwjtn1oVu4C72QDTBx4QXN83J
Zgłoś
Avatar
mamurra 2019-02-10, 16:47
Katie napisał/a:

Prof. Grabowski ostatnio- czyli w zeszłym roku- wyliczył, że w trakcie tzw. III fazy Holokaustu na wieś polską z gett zbiegło ok. 10% żydów



Skąd ta liczba?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-02-10, 16:55 1
Dawno to mówiłem... Myślisz, że świat to obchodzi? Amerykusy to w większości idioci, żydy na to nie pozwolą bo tracą swój atut "holocaustu", a jedyne co jest istotne to zamykać usta "mowa nienawiści". Przykład jak na żyda powiesz "Ty zydzie" to jest to dla niego obelga... Paranoja jebana bo jak mnie nazwaliby "Ty Polaku" albo nie wiem dajmy na to "katoliku" (a nie czuje się nawet nim) to miałbym w dupie... Na czarnego nie można mówić czarny hahaha. Takim oto sposobem można nadal robić piekło na świecie... I nikt nie może wytykać ich działań w takiej chociażby Palestynie albo chęć bycia jedynym krajem z atomem na wschodzie.
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-02-10, 17:13
Ale ja od dawna mówię, że analogicznie Hindusi mogliby domagać się rekompensat od Niemiec za to, że ci mordowali Cyganów.
Zgłoś
Avatar
UPAdlina 2019-02-10, 17:34 2
Zgadza się. To byli Polacy wyznający żydajzm. A syjonistyczni lichwiarze wywęszyły i wymyślili szwindel na lata i pod parasolem zwanym antysemityzmem [współcześni osadnicy i zarazem okupanci Palestyny nie są Żydami! To przyjezdni [akcja MOST i inne...] z całego świata wyznawcy żydajizmu!]
Zatem chyba wszystko jasne. Mądrej głowie dość po słowie.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-02-10, 19:22 1
Polacy zorganizowali sobie holocaust i sami się w nim zajebali, żeby mieć alibi.... No no, takiej teorii to kurwa jeszcze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
atocha8 2019-02-10, 20:08
A teraz Polska będzie płacić za udzieloną pomoc żydom 350 miliardów dolarów ustawa s 447 podpisana przez trampa!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
A................s 2019-02-10, 20:47 1
Mi nie jest szkoda żadnego wymordowanego żydostwa! Nie współczuję im i nie mam zamiaru ubolewać nad tą parszywą nacją! Nawet się cieszę, że nadal gdzieś giną Żal mi tylko tych mordowanych Palestyńczyków, przez te kurwy żydowskie
Zgłoś