18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żydowska brama weselna
DzidaZawodnik • 2021-05-13, 13:08
Najbardziej niewinny naród świata kultywuje wesołą tradycję integracyjną



Jakby ktoś nie wiedział, to oni linczują rdzennych mieszkańców na przejętej ziemi
Zgłoś
Avatar
notak 2021-05-14, 3:52 1
plastic napisał/a:


w 4:35 jedna z bardzo nielicznych szczerych zydowek

to nie szczerość,oni tak mają
jeden mówi tak drugi nie,
uświadomił mi to dawno temu taki starszy facet, walczący w AK, potem z komuną

Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-05-14, 10:33
swampman napisał/a:

tak sie rodzi antysemityzm.
wystarczy ogladnac 1 gora 2 filmiki z ostatnich kilku dni i twoj wewnetrzny adolf sie w tobie budzi



Ja pier.......
Co to znaczy "ogladnac" ??????
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-05-14, 11:34
zenek111 napisał/a:

Weź się jebnij w twój pusty łeb. Hamas to może i dla nas terroryści, ale w Palestynie bronią swojego kawałka Ziemi, który żydki w większości im już zabrali. Wiadomo, że militarnie nie mają szans bo USA sponsoruje jewUsa, ale chociaż nie dają się dymać i wygrać. To mniej więcej to samo co rosja i Ukraina, też się nakurwiają od kilku lat i każdy ma to w dupie dopóki nie ponoszą straty żydzi lub Amerykanie.



Hamas to terroryści dla całego świata cywilizowanego. Chyba tylko Iran nie uważa ich za dzicz.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-14, 12:06 1
Aprilman napisał/a:

Ja pier.......
Co to znaczy "ogladnac" ??????



dodaj sobie ogonki do a, i kreske na c

juz wiesz co?
Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-05-14, 12:44
swampman napisał/a:

dodaj sobie ogonki do a, i kreske na c
juz wiesz co?



Po pierwsze w Polsce mówimy obejrzeć, po drugie dodawanie ogonków przy pisaniu nie boli.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-05-14, 16:10
swampman napisał/a:

dodaj sobie ogonki do a, i kreske na c
juz wiesz co?



Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-15, 2:29
Aprilman napisał/a:

Po pierwsze w Polsce mówimy obejrzeć, po drugie dodawanie ogonków przy pisaniu nie boli.



ty sobie obejrzyj a ja bede ogladac. pojebaly ci sie strony to nie sjp pwn pejsie

aaa i nie bede dodawac ogonkow bo jestem taki leniwy ze mi sie nie chce

Panie Profesorze,
Jak to jest z czasownikami: obejrzeć i oglądnąć? Przyznam, że ten drugi bardzo mnie razi. Czy jest niepoprawny? Czekam na odpowiedź.
Mnie razi mniej, bo mieszkałem kilka lat w Krakowie, gdzie ta forma jest często w uzyciu. Do dialektyzmów mam stosunek pobłażliwy, wiele z nich mi się podoba. Myślę, że małe odrębności językowe nie zawadzają. A strukturalnie oglądnąć jest dokonanym odpowiednikiem oglądać, bardziej regularnym niż obejrzeć. Przypomnijmy też, może nieco mniej rażące, wyglądnąć i zaglądnąć.
Umówmy się: obejrzeć jest ogólnopolskie, poprawne, literackie. A oglądnąć jest pewnym regionalnym smaczkiem.
Pozdrawiam,
Jerzy Bralczyk, Uniwersytet Warszawski

a teraz mnie cmoknij w srake. masz tu wszystkie odpowiedzi miodku
Zgłoś
Avatar
meriadoc 2021-05-15, 13:02
swampman napisał/a:

tak sie rodzi antysemityzm.
wystarczy ogladnac 1 gora 2 filmiki z ostatnich kilku dni i twoj wewnetrzny adolf sie w tobie budzi



Jak wielką lingwistyczną amebą trzeba być żeby używać słowa którego nie ma "oglądnać" ? OBEJRZEĆ ku*wa!
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2021-05-16, 17:55
meriadoc napisał/a:

Jak wielką lingwistyczną amebą trzeba być żeby używać słowa którego nie ma "oglądnać" ? OBEJRZEĆ ku*wa!



Oblukać,i jest nowoczesnie

Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-05-17, 15:20
swampman napisał/a:

ty sobie obejrzyj a ja bede ogladac. pojebaly ci sie strony to nie sjp pwn pejsie
aaa i nie bede dodawac ogonkow bo jestem taki leniwy ze mi sie nie chce
Panie Profesorze,
Jak to jest z czasownikami: obejrzeć i oglądnąć? Przyznam, że ten drugi bardzo mnie razi. Czy jest niepoprawny? Czekam na odpowiedź.
Mnie razi mniej, bo mieszkałem kilka lat w Krakowie, gdzie ta forma jest często w uzyciu. Do dialektyzmów mam stosunek pobłażliwy, wiele z nich mi się podoba. Myślę, że małe odrębności językowe nie zawadzają. A strukturalnie oglądnąć jest dokonanym odpowiednikiem oglądać, bardziej regularnym niż obejrzeć. Przypomnijmy też, może nieco mniej rażące, wyglądnąć i zaglądnąć.
Umówmy się: obejrzeć jest ogólnopolskie, poprawne, literackie. A oglądnąć jest pewnym regionalnym smaczkiem.
Pozdrawiam,
Jerzy Bralczyk, Uniwersytet Warszawski
a teraz mnie cmoknij w srake. masz tu wszystkie odpowiedzi miodku


Sprawdziłeś to dopiero jak się przyjebałem
Jasne, nie każdy musi być polonistą czy poliglotą, ale nieumiejętność posługiwania się ojczystym językiem to kalectwo.
Zgłoś