18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żydowska propaganda
siriah_pl • 2018-02-12, 22:05
Wiele razy udało się Waszymi siłami wypromować lub udupić jakiś projekt... Dzisiaj chciałbym się zwrócić do Was o pomoc w ograniczeniu szerzenia żydowskich kłamstw na temat Polski i Polaków podczas II WŚ
Na fejsie, na stronie Israel Leadership Forum, jako przypięty jest film, stwierdzający, że podczas wojny Polacy zabili 250 tyś Żydów. Próby polemiki z nimi nie mają żadnego sensu, bo albo nie odpowiadają, albo powtarzają bzdury za Grossem :/
I tu pojawia się po raz kolejny miejsce na pokazanie siły sadolowej braci.
Zgłaszajmy ten film!:
1. Uważam, że to nie powinno znaleźć się na Facebooku
2. To nękanie lub propagowanie nienawiści
3. Rasa lub pochodzenie etniczne
Jeden głos niczego nie zmieni, setki, czy tysiące mogą.

Do adminów: Nie przerzucajcie tego proszę do polityki czy innych dokumentów, bo przeczyta to pięć osób na krzyż
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2018-02-13, 21:29 2
Po 1 - Gówno mnie to obchodzi kto kogo zajebał w ubiegłym wieku, kiedy mnie, ani was a nawet waszych rodziców na świecie jeszcze nie było.
Była wojna, zginęli ludzie, tak LUDZIE kurwa, Niemcy, Polacy, Rosjanie z tego samego gówna ulepieni, którzy sami sobie zgotowali ten los, bo ludzie to gatunek słaby i podatny na wirusy ideologii, religii i ulegania propagandzie i kłamstwom.
Po 2 - Cała ta afera Izrael-Polska to inba, w której chodzi o to, byście się spinali, rządy obu państw mają zdobyć u siebie jeszcze większe poparcie cementując swoją władzę i zaufanie społeczne za "opór" w Polsce i za "dbanie o swoje interesy" w Izraelu.
Po 3 - Im bardziej wylewacie swoje żale i frustracje pisząc teksty typu "żydów wysłać wiadomo gdzie, hitler miał rację" tym bardziej dajecie słuszność i tostujecie pierdolenie o "antysemityzmie w Polsce", potem taki redaktor z TVN24 wypuści materiał o antysemityzmie w Polszy cytując co poniektórych pożytecznych idiotów siedzących tutaj na sadisticu, jesteście tylko niezbędnym składnikiem w antypolskiej propagandzie

Wniosek zawsze ten sam - jesteście bandą idiotów działający na szkodę tego i tak rozpierdolonego przez socjalizm kraju.

>2k18
Ludzie zamiast skupić się na przyszłości to robią inby o to, że ktoś kogoś zajebał w ubiegłym wieku, kiedy jeszcze nawet ich ani ich rodziców na świecie nie było, w efekcie czego rządy obu państw Izraela i Polski wzmacniają swoje poparcie u siebie cementując władzę i zaufanie społeczne w przypadku Polszy - za "opór" a w przypadku Izraela - "za dbanie o własne interesy", natomiast banda idiotów, która się na to nabrała toczy pianę z ryja o rzeczy, które ich kompletnie nie dotyczą bo nie żyli w tamtych czasach, te rzeczy i sprawy dotyczą ich dziadków i pradziadków.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-02-13, 22:17 2
siriah_pl napisał/a:

Ja tylko grzecznie chciałem podziękować adminom za ujebanie tematu... :/



Powinieneś się cieszyć, bo Twój temat mając 13 piw wyszedł z poczekalni
Zgłoś