18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Żydowska propaganda
siriah_pl • 2018-02-12, 22:05
Wiele razy udało się Waszymi siłami wypromować lub udupić jakiś projekt... Dzisiaj chciałbym się zwrócić do Was o pomoc w ograniczeniu szerzenia żydowskich kłamstw na temat Polski i Polaków podczas II WŚ
Na fejsie, na stronie Israel Leadership Forum, jako przypięty jest film, stwierdzający, że podczas wojny Polacy zabili 250 tyś Żydów. Próby polemiki z nimi nie mają żadnego sensu, bo albo nie odpowiadają, albo powtarzają bzdury za Grossem :/
I tu pojawia się po raz kolejny miejsce na pokazanie siły sadolowej braci.
Zgłaszajmy ten film!:
1. Uważam, że to nie powinno znaleźć się na Facebooku
2. To nękanie lub propagowanie nienawiści
3. Rasa lub pochodzenie etniczne
Jeden głos niczego nie zmieni, setki, czy tysiące mogą.

Do adminów: Nie przerzucajcie tego proszę do polityki czy innych dokumentów, bo przeczyta to pięć osób na krzyż
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-02-12, 22:13 2
a chuj, zgłosiłem do weryfikacji przez pracownika FB wedle zasady: dużo zgłoszeń to chyba coś jest na rzeczy
Zgłoś
Avatar
inż_Karwowski 2018-02-12, 22:14 1
nie mam fejsbuka
Zgłoś
Avatar
barni123pl 2018-02-12, 22:17
niech te kurwy mieszkania ludzia zwroca do pieca
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2018-02-12, 22:18 1
zgłoszone do prokuratury
Zgłoś
Avatar
andyq 2018-02-12, 22:18 3
Jak ktoś żydów obraża to antysemityzm a oni mogą jechać po innych bezkarnie. Żydowska logika. No ale cóż USA zawsze się za nimi wstawi. To tylko głupie polaczki (nie mam tu na myśli narodu Polskiego al jego część, tą "lepszego sortu") próbują na siłę trzymać palec w dupie USA a oni się z nich śmieją.
Jak żydzi atakują Irańskie pozycje w Syrii to jest ok. Ale jak Irańczycy odpowiedzą ogniem do atakującego F16 z gwiazdą Dawida to nazywamy to naruszeniem suwerenności Izraela.
Nie jestem antysemitą itp. ale mam nadzieję że doprowadzi to wojny Izrael-Iran. I atomówki dolecą zanim USA się wtrąci. Potem niech sobie USA zrówna z ziemią Iran mam to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2018-02-12, 22:19 2
Tylko 250 tysięcy? To skandal! Muszą to poprawić na jakieś 6 mln!
Zgłoś
Avatar
andyq 2018-02-12, 22:22 2
omgłomatkobosko napisał/a:

Tylko 250 tysięcy? To skandal! Muszą to poprawić na jakieś 6 mln!


Nie dadzą rady poprawić na 6mln. Oni są już dziadkami i nie dadzą rady zabić 5.75mln nie ma szans
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-02-12, 22:32 3
Zaczyna do mnie docierać retoryka Iranu o konieczności zrównania Izraela z ziemią.
Zgłoś
Avatar
B................k 2018-02-12, 22:40 1
Za wpierdalanie żydom kłamliwej głupoty z łbów zawsze piwko! Zaraz filmik do pieca pojedzie.
Zgłoś
Avatar
suirad 2018-02-12, 22:41 2
kłamstwo powtórzone 1000 razy = prawda
kłamstwo powtórzone 1 mln razy = religia
kłamstwo powtórzone 6 mln razy = roszczenia żydowskie!
Zgłoś
Avatar
Azus 2018-02-12, 22:41 1
Żydków wysłać tam gdzie ich miejsce . Pod tym względem Hitler miał rację żeby pozbyć się tej zarazy
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-02-12, 22:44 1
Podobno w Polsce rodzi się antysemityzm.
Powiem szczerze coś w tym jest. Z tym, że Żydzi do tego sami doprowadzają swoim zachowaniem.
Tak. Stałem się antysemitą. Żydzi są winni śmierci wielu tysięcy Polaków. Prokurator oskarzajaca gen Fieldorfa była żydówką. Sędzia skazujaca go na śmierć była żydówką. Śmiem przypuszczać, że kat Gojem nie był.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-02-13, 9:42 1
Hranipex napisał/a:

Podobno w Polsce rodzi się antysemityzm.
Powiem szczerze coś w tym jest. Z tym, że Żydzi do tego sami doprowadzają swoim zachowaniem.
Tak. Stałem się antysemitą. Żydzi są winni śmierci wielu tysięcy Polaków. Prokurator oskarzajaca gen Fieldorfa była żydówką. Sędzia skazujaca go na śmierć była żydówką. Śmiem przypuszczać, że kat Gojem nie był.



Wychodzi że pierwszymi antysemitami byli Egipcjanie, Babilończycy i Persowie. Potem Rzymianie, Arabowie, Hiszpanie<niemcy. Gdzie sie nie osiedlili tam zawsze był antysemityzm.
Zgłoś
Avatar
siriah_pl 2018-02-13, 20:27 1
Ja tylko grzecznie chciałem podziękować adminom za ujebanie tematu... :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie